[21/6/2012] Γαλλικά

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
πωπω τα κανα βιαστικα εννοειται ειναι απαρεμφατο, μετα το πρωτο ρημα που κλινεται το δευτερο που ακολουθει παντα μπαινει σε απαρεμφατο, και στο προχειρο που τα κανα τωρα το χω detruire μου ξεφυγε στην μεταφορα. φυσικα κ δε θα στο παρουν ολο λαθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
πωπω τα κανα βιαστικα εννοειται ειναι απαρεμφατο, μετα το πρωτο ρημα που κλινεται το δευτερο που ακολουθει παντα μπαινει σε απαρεμφατο, και στο προχειρο που τα κανα τωρα το χω detruire μου ξεφυγε στην μεταφορα. φυσικα κ δε θα στο παρουν ολο λαθος!
σε ευχαριστω πολυ!μακαρι!επισης σε κατι που δεν ησουν σιγουρη,je pourrais,avait laisse αλλα εγω εβαλα avait laissee.ειχε και ενα l' που προσδιοριζει το la cle.υπαρχει accord?η' εκανα πατατα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
νομιζω πως πρεπει να υπαρχει συμφωνια επειδη ειναι αντικειμενο και ειναι χρονος με συμφωνια. δεν ειμαι ομως σιγουρη, τους εχω ξεχασει τους χρονους τους συνθετους, τους οποιους θα τους φρεσκαρω το καλοκαιρι και στο επομενο εξαμηνο εχει γραμματικη χρονων, πολυ σημαντικα πραγματα.;) καλα αποτελεσματα με το καλο σου ευχομαι καθε επιτυχια!!!


*και σου ξαναλεω δε θα στο παρουν ολο λαθος για τον τονισμο, εμενα με 3 λαθη στο κυριο μερος και κατι ψιλα στην εκθεση μου ειχαν βαλει 93 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
νομιζω πως πρεπει να υπαρχει συμφωνια επειδη ειναι αντικειμενο και ειναι χρονος με συμφωνια. δεν ειμαι ομως σιγουρη, τους εχω ξεχασει τους χρονους τους συνθετους, τους οποιους θα τους φρεσκαρω το καλοκαιρι και στο επομενο εξαμηνο εχει γραμματικη χρονων, πολυ σημαντικα πραγματα.;) καλα αποτελεσματα με το καλο σου ευχομαι καθε επιτυχια!!!
σε ευχαριστω!τι σπουδαζεις αν επιτρεπεται?εχει σχεση με την γλωσσα?
μακαρι να μην μ το παρουν λαθος!να εχω γραψει ενα 14 αρακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top