2023

Neos210

Νεοφερμένος

Ο Neos210 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έχω 13690 για αστυφυλακων..
Πιστεύετε έχω ελπίδες για να μπω?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

Neos210

Νεοφερμένος

Ο Neos210 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν το ξέρω αυτό...ευχομαι να πέσει στα μόρια του 2020
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

Neos210

Νεοφερμένος

Ο Neos210 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Τα μαθηματικά αυτό λένε
ε ναι ...και δεν λενε ψεματα
αλλα το κλειδι ειναι να δουμε ποσοι συμμετείχαν ( προφανως αναλογοι θα ειναι) δηλαδη περασαν τα τεστ
μετα να δουμε τα πεδια που δινουν υποψηφιους .πχ το 4ο και το 1ο
 

Neos210

Νεοφερμένος

Ο Neos210 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ε ναι ...και δεν λενε ψεματα
αλλα το κλειδι ειναι να δουμε ποσοι συμμετείχαν ( προφανως αναλογοι θα ειναι) δηλαδη περασαν τα τεστ
μετα να δουμε τα πεδια που δινουν υποψηφιους .πχ το 4ο και το 1ο
Η κατεύθυνση της υγείας δεν μπορεί να την δηλώσει την σχολή... Οι άλλες τρεις μπορούν
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Η κατεύθυνση της υγείας δεν μπορεί να την δηλώσει την σχολή... Οι άλλες τρεις μπορούν
ναι μπορουν αλλα αν καποιος θελει σωματα ασφαλειας δεν θα παει να ξεροψηθεί στο 2ο, εκτος και ειναι σποντα ευλεπιδων αλλα αυτη ειναι πιο χαμηλα.
αυτο με το τριτο τι θεμα εχει δεν το καταλαβαινω?
 

Neos210

Νεοφερμένος

Ο Neos210 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ναι μπορουν αλλα αν καποιος θελει σωματα ασφαλειας δεν θα παει να ξεροψηθεί στο 2ο, εκτος και ειναι σποντα ευλεπιδων αλλα αυτη ειναι πιο χαμηλα.
αυτο με το τριτο τι θεμα εχει δεν το καταλαβαινω?
Ναι έχεις δίκιο... Δεν το είχα προσέξει
 

ilias_21

Νεοφερμένος

Ο ilias_21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πυροσβεστών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
θα μπορουσα να σου πω περισσοτερα αν ηξερες ποσοι περασαν τα τεστ περυσι και φετος
Πέρσυ 5700 και φέτος 5300 πέρασαν τις πκε...αλλά παιδιά να έχει τόσο μεγάλη μείωση είναι δύσκολο αλλά δεν καθορίζω εγώ τις βάσεις οπότε δηλώστε και ο,τι γίνει
 
Top