[2022] Προβλέψεις για το θέμα της Έκθεσης!

Pen_addict

Νεοφερμένος

Ο Pen_addict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Συνήθως δεν επιλέγουν πολύ επίκαιρα θέματα. Θα δείξει.
Δεν το 'ξερα. Να πω την αλήθεια δεν το 'χω πολυψάξει το αντικείμενο.
Πέρα από αυτά όμως, πιστεύω ότι μπορεί να βάλουν ό,τι τους έρθει η έμπνευση εκείνη την ώρα.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,670 μηνύματα.
αφου λετε οτι ειναι ημερα ποδηλατου αυριο στανταρ θα βαλουνε αθλητισμο και αθλητικα ιδεωδη και μπουρδες.παντα εχω παρατηρησει την ημερα που γινεται κατι βαζουν παρεμφερη θεμα
 

Pen_addict

Νεοφερμένος

Ο Pen_addict αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
αφου λετε οτι ειναι ημερα ποδηλατου αυριο στανταρ θα βαλουνε αθλητισμο και αθλητικα ιδεωδη και μπουρδες.παντα εχω παρατηρησει την ημερα που γινεται κατι βαζουν παρεμφερη θεμα
Πολύ πιθανό.
 

nucomer

Νεοφερμένος

Ο nucomer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Δικαιοσύνη- ισότητα
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Δικές μου προβλέψεις: αθλητισμός & φανατισμός, αναλφαβητισμός & τεχνολογία, πρότυπα & διαφήμιση, τέχνη & πολιτισμός.
Έτοιμος για κουβά :panwkatw:
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι ευσταθούν οι προβλέψεις που σχετίζονται με παγκόσμιες ημέρες πάντως. Το είδαμε και σήμερα στα ΕΠΑΛ, διάλεξαν όποια μέρα τους συνέφερε για το θέμα κι ας ήταν τον Οκτώβριο.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,843 μηνύματα.
Τελικά έπεσε Ιστορία/ αξία ιστορικής γνώσης :D
Συνέχεια εδώ! :lock:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top