[2021] Προβλέψεις για το θέμα της Έκθεσης!

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 317 μηνύματα.
δεν νομιζω αθλητισμο.ευτυχια/αγαπη πως ακριβως?
Αχαχα δε ξέρω ρε φίλε, ο αθλητισμός γιατί είναι τόσο άκυρο όπως το βιβλίο πέρυσι και η ευτυχία/αγάπη γιατί αν θελήσουν κάτι πιο επίκαιρο προσφέρουν αρκετές δυνατότητες. Μπορείς εύκολα να φτιάξεις πολύ όμορφες ερωτήσεις, οι οποίες ξεφεύγουν από το καθιερωμένο και δίνουν την ευκαιρία για δημιουργική έκφραση. Λίγο πολύ στην τύχη τα σκέφτηκα και τα είπα όμως, θέμα του iSchool είναι, όχι στοίχημα του ΟΠΑΠ.:P
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Επειδή πιστεύω ότι θα βάλουν κάτι κουλό,εγώ θα έλεγα τίποτα τύπου ανεργία,ούτως ή άλλως από αυτήν θα βασανιζόμαστε από εδώ και πέρα :lol:
Και λέει σας βάζουν επιφυλλίδα χαχαχαχα.Θα έλεγα επίσης οτι ίσως σας βάλουν κάποια επιστολή σε κανέναν υπουργό :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
κάτι για κρίση πανικού ή ψυχολογικές επιπτώσεις θα μπει.... λίγο αργά που το λέω αλλά οκ
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
Επειδή πιστεύω ότι θα βάλουν κάτι κουλό,εγώ θα έλεγα τίποτα τύπου ανεργία,ούτως ή άλλως από αυτήν θα βασανιζόμαστε από εδώ και πέρα :lol:
Και λέει σας βάζουν επιφυλλίδα χαχαχαχα.Θα έλεγα επίσης οτι ίσως σας βάλουν κάποια επιστολή σε κανέναν υπουργό :lol:
επεσες μεσα το δευτερο κειμενο αυτο ητανε!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top