[2021] Προβλέψεις για το θέμα της Έκθεσης!

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Πιστευετε οτι μπορει να πεσει κατι για τα 200 χρονια από την εναρξη της επαναστασης ή κατι για τηλεργασία;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Διαχώρισα το θέμα για να πέσουν ιδέες! Για πείτε και στο τέλος θα δούμε ποιος το μάντεψε (αρκεί φυσικά να έχει δώσει λογικό αριθμό προβλέψεων κι όχι μεγάλο) :P
Τι σας λένε και οι φιλόλογοι στα φροντιστήρια;
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση ότι θα πέσει κάτι αναφορικά με την παραπληροφόρηση, ιδίως σε επιστημονικά θέματα, όπως λόγου χάριν υγείας.
 

KaterinaL

Νεοφερμένος

Η KaterinaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Θα μπορούσε να πέσει κάτι σχετικό με τους αφανείς ήρωες της σημερινής εποχής, επειδή είναι και 200 χρονιά από την επανάσταση του 1821
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Δεν έχει κανένα νοημα να κάνετε προβλέψεις. Το μονο που μπορείτε να κάνετε, ειναι να αποκλείετε τα θεματα που πέφτουν οεφε/ keystone και αυτο με επιφυλακτικότητα. Και εμεις πέρυσι σκεφτόμασταν διαφορά επίκαιρα θέματα ομως η ενσυναισθηση, τηλεκπαιδευση, επιστημη, περιβάλλον και μας ήρθε η φιλαναγνωσια απο εκει που δεν το περιμέναμε.
 

nucomer

Νεοφερμένος

Ο nucomer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Η δική μου πρόβλεψη είναι ότι θα πέσει κάτι πάνω στη Δημοκρατία.
 

Euge.loukia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευγενία Λουκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Πιστευετε οτι μπορει να πεσει κατι για τα 200 χρονια από την εναρξη της επαναστασης ή κατι για τηλεργασία;
Τίποτα δεν είσαι σίγουρο, στο σχολείο μου χθες μπήκαμε στην τηλεργασία ενώ στο φροντιστήριο δεν έχουμε δώσει ιδιαίτερη έμφαση πάνω στο θέμα. Όσον αφορά τα 200 χρόνια από την έναρξη της επανάστασης δεν έχουμε ασχοληθεί καθόλου!! Εγώ θα σου πρότεινα να τα κανείς καμία επανάληψη ,διότι δεν γνωρίζεις τι μπορεί να συμβεί!!! Ρωτά και κάποιον πιο έμπειρο, τους καθηγητές σου, ίσως να σε βοηθήσουν!!
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Για ρίξτε κι άλλες ιδέες. :rockon:Ο νικητής θα κερδίσει 10 ήμερο ταξίδι τουρνέ στις Κυκλάδες ως VIP όλα πληρωμένα από το iSchool για να ξεκουραστεί μετά τις πανελλήνιες ή την εξεταστική :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eγω θα πω δυο πιθανα θεμα εκ των οποιων το ενα ειναι ακυρο

1) Τεχνητη νοημοσυνη

2) Ευτυχια ( Οπως έλεγε ο Γιουγκερμαν, ειναι δυνατον τοσο πολυ η ευτυχια)?
 

vana_krlf

Νεοφερμένος

Η vana_krlf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πιστευετε οτι μπορει να πεσει κατι για τα 200 χρονια από την εναρξη της επαναστασης ή κατι για τηλεργασία;
Γενικά να κοιτάτε, ημερομηνίες, μεγάλες εορτές κλπ. Εγώ πέρσι δίνοντας πάνελληνιες μετά από 5 χρόνια,περίμενα τηλεργασία κλπ και μου έπεσε βιβλίο επειδή είχε περάσει η παγκόσμια μέρα βιβλίου. Κοιτάξτε κοντά στις 15 Ιουνίου τις εορτές παίζουν. Δημοκρατία επίσης έπεσε το 2018.
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ που το έχω συζητήσει κάτι σχετικά με πολιτισμό και τα 200 χρόνια μου λένε οι περισσότεροι. Επειδή όμως είναι απρόβλεπτοι να έχουμε στο νου μας τα πιο άκυρα θέματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γενικά να κοιτάτε, ημερομηνίες, μεγάλες εορτές κλπ. Εγώ πέρσι δίνοντας πάνελληνιες μετά από 5 χρόνια,περίμενα τηλεργασία κλπ και μου έπεσε βιβλίο επειδή είχε περάσει η παγκόσμια μέρα βιβλίου. Κοιτάξτε κοντά στις 15 Ιουνίου τις εορτές παίζουν. Δημοκρατία επίσης έπεσε το 2018.
Έχω προνοήσει και το έχω κοιτάξει:laugh: 14 ιουνίου είναι η παγκόσμια μέρα εθελοντή αιμοδότη 15 η παγκόσμια μέρα κατά της κακομεταχείρισης των ηλικωμένων. 12 ας πούμε είναι κατά της παιδικής εργασίας
 

vana_krlf

Νεοφερμένος

Η vana_krlf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ που το έχω συζητήσει κάτι σχετικά με πολιτισμό και τα 200 χρόνια μου λένε οι περισσότεροι. Επειδή όμως είναι απρόβλεπτοι να έχουμε στο νου μας τα πιο άκυρα θέματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχω προνοήσει και το έχω κοιτάξει:laugh: 14 ιουνίου είναι η παγκόσμια μέρα εθελοντή αιμοδότη 15 η παγκόσμια μέρα κατά της κακομεταχείρισης των ηλικωμένων. 12 ας πούμε είναι κατά της παιδικής εργασίας
Ίσως πέσει εθελοντισμος. Πολύ όμορφο θέμα. Να κοιτάξεις και πριν από τις 15 Ιουνίου τι εορτές παίζουν.
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ίσως πέσει εθελοντισμος. Πολύ όμορφο θέμα. Να κοιτάξεις και πριν από τις 15 Ιουνίου τι εορτές παίζουν.
ο εθελοντισμός είναι πράγματι ωραίο θέμα και πιστεύω ότι όλοι όσοι είναι γ λυκείου το έχουν μελετήσει...πριν τι; 15 πέφτουν άκυρες παγκόσμιες μέρες οι πιο σημαντικές ,3 ήταν παγκόσμια μέρα ποδηλάτου 5 του περιβάλλοντος
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ατομική ευθύνη, γέλιο, περιβάλλον, ελεύθερος χρόνος
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Πολλές φορές παίζει να έχει σημασία και ποιος είναι πρόεδρος / ποιοι είναι στην επιτροπή.
Πχ το 2007 ο φιλόλογος του φροντιστηρίου μου είχε πέσει μέσα ότι θα έπεφτε παράδοση, λόγω του τότε ατόμου στην επιτροπή εκείνης της χρονιάς. Δηλαδή μας είπε: αφού είναι ο τάδε στην επιτροπή θεμάτων θα πέσει παράδοση.
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πολλές φορές παίζει να έχει σημασία και ποιος είναι πρόεδρος / ποιοι είναι στην επιτροπή.
Πχ το 2007 ο φιλόλογος του φροντιστηρίου μου είχε πέσει μέσα ότι θα έπεφτε παράδοση, λόγω του τότε ατόμου στην επιτροπή εκείνης της χρονιάς. Δηλαδή μας είπε: αφού είναι ο τάδε στην επιτροπή θεμάτων θα πέσει παράδοση.
Ακούγεται και αυτό όχι μόνο για την έκθεση αλλά γενικά για τα μαθήματα όπως έγινε πέρυσι με την χημεία
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Το γέλιο δεν νομίζω μιας και προτάθηκε ως διαγώνισμα απο το ΙΕΠ. Τα θέματα που μου υπαγόρευσε ως σοσ ο φροντιστής μου ήταν τα εξής : Ευρωπαϊκή Ένωση και νέοι, Επιστήμη, Ανθρώπινα Δικαιώματα και το παιδί, Εθελοντισμός-Ανθρωπισμός, Ελλάδα / πολιτισμός και το '21, Ελευθερία και Μεσσιανισμός (🤮). Όλα αυτά.
Στο σχολείο μας είπαν Περιβάλλον (τέθηκε στους Κύπριους χθες ως θέμα) και Μουσική εκτός των άλλων.
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Το γέλιο δεν νομίζω μιας και προτάθηκε ως διαγώνισμα απο το ΙΕΠ. Τα θέματα που μου υπαγόρευσε ως σοσ ο φροντιστής μου ήταν τα εξής : Ευρωπαϊκή Ένωση και νέοι, Επιστήμη, Ανθρώπινα Δικαιώματα και το παιδί, Εθελοντισμός-Ανθρωπισμός, Ελλάδα / πολιτισμός και το '21, Ελευθερία και Μεσσιανισμός (🤮). Όλα αυτά.
Στο σχολείο μας είπαν Περιβάλλον (τέθηκε στους Κύπριους χθες ως θέμα) και Μουσική εκτός των άλλων.
και ατομική ευθύνη που ανέφερε ο slimshady προτάθηκε από οεφε
Φάε την γλώσσα σου που θα πέσει Μεσσιανισμός:no:
 

marian

Νεοφερμένος

Η marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Γενικα οι πανελληνιες πεφτουν πανω κατω τις ιδιες ημερομηνιες και οι παγκοσμιες ημερες ειναι δεδομενες και πολλες, μπορει να ειναι οτιδηποτε....

Πολλές φορές παίζει να έχει σημασία και ποιος είναι πρόεδρος / ποιοι είναι στην επιτροπή.
Πχ το 2007 ο φιλόλογος του φροντιστηρίου μου είχε πέσει μέσα ότι θα έπεφτε παράδοση, λόγω του τότε ατόμου στην επιτροπή εκείνης της χρονιάς. Δηλαδή μας είπε: αφού είναι ο τάδε στην επιτροπή θεμάτων θα πέσει παράδοση.

Αφου δεν γνωρίζουμε ποιοι ειναι στην επιτροπη, πώς ήξερε ο φιλόλογος;

Εγω πιστευω κατι σχετικό με την επανασταση, ήρωες, ελευθερία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top