[2014] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria18sf

Νεοφερμένος

Η maria18sf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά συγχαρητήρια... Θέλω λίγο κάποιος να μου εξηγήσει πώς γίνεται η μοριοδότηση στις σχολές... Δηλαδή αν κάποιος γράψει 18 Μέσο Όρο σε όλα τα μαθήματα.... Έχει πχ 18.000 μόρια και μπαίνει στις σχολές προτίμησής του σύμφωνα με αυτό???
Συγγνώμη αλλά είμαι λίγο άσχετη .. Του χρόνου λέω να δώσω Πανελλήνιες από Εσπερινό ΕΠΑΛ και με ενδιαφέρει πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tropical

Νεοφερμένος

Ο tropical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπέρα και απο 'μενα, νέο μέλος εδώ !
Πέρασα Ελληνική Φιλολογία Κομοτηνής !!! :)

Καλή φοιτητική ζωη να έχουμε

Γεια σου αγαπητέ συμφοιτητά και μέλλων συνάδελφε! Μία από τα ίδια κι εγώ, στην ελληνική φιλολογία Κομοτηνής.
Καλή φοιτητική σταδιοδρομία σε όλους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Κτηνιατρική Καρδίτσας σειρά 44 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Γεια σου αγαπητέ συμφοιτητά και μέλλων συνάδελφε! Μία από τα ίδια κι εγώ, στην ελληνική φιλολογία Κομοτηνής.
Καλή φοιτητική σταδιοδρομία σε όλους!:)


Συγχαρητήρια, καλή φοιτητική ζωή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όσους κάνατε τα όνειρα σας πραγματικότητα. Καλή φοιτητική ζωή να έχετε και όλα με μετρό γιατί τα πράγματα έχουν δυσκολέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tropical

Νεοφερμένος

Ο tropical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, καλή φοιτητική ζωή :)

Ευχαριστώ πολύ! Είσαι πρωτοετής φοιτητής στο αντίστοιχο τμήμα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασω[ij]

Νεοφερμένος

Η Βασω[ij] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εφαρμοσμενα μαθηματικα ηρακλειο!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ! Είσαι πρωτοετής φοιτητής στο αντίστοιχο τμήμα; :)

Τώρα θα παω 2ο έτος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tropical

Νεοφερμένος

Ο tropical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τώρα θα παω 2ο έτος :)

Ναι, αυτό εννοούσα, εάν τώρα ολοκληρώνεις το πρώτο έτος και οδεύεις προς το δεύτερο. Ελπίζω να είσαι ευχαριστημένος από τη σχολή, γιατί εμένα, ομολογώ πως ο πρωταρχικός μου στόχος απείχε από αυτόν που τελικά πέτυχα (κυρίως λόγω πόλεως, όχι αντικειμένου). Εντούτοις με διακατέχει ένας ενθουσιασμός -που απορρέει από αυτή καθ'εαυτήν την ιδέα του αντικειμένου- τον οποίον ευελπιστώ να είμαι εις θέσιν να εκδηλώνω καθ'όλη τη διάρκεια της φοιτητικής μου πορείας, χωρίς αυτός να ατονήσει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
19220-19270 εδωσες ιατρικη Αθηνα, δεν το ξεχναω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Παρεα με την intefina!!! Φυσικο ηρακλειο!! (σειρα 12)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ναι, αυτό εννοούσα, εάν τώρα ολοκληρώνεις το πρώτο έτος και οδεύεις προς το δεύτερο. Ελπίζω να είσαι ευχαριστημένος από τη σχολή, γιατί εμένα, ομολογώ πως ο πρωταρχικός μου στόχος απείχε από αυτόν που τελικά πέτυχα (κυρίως λόγω πόλεως, όχι αντικειμένου). Εντούτοις με διακατέχει ένας ενθουσιασμός -που απορρέει από αυτή καθ'εαυτήν την ιδέα του αντικειμένου- τον οποίον ευελπιστώ να είμαι εις θέσιν να εκδηλώνω καθ'όλη τη διάρκεια της φοιτητικής μου πορείας, χωρίς αυτός να ατονήσει. :)

Ναι, είμαι ευχαριστημένος με τη σχολή, αυτό ακριβώς ήθελα. Ελπίζω να σ' αρέσει η σχολή και η Κομοτηνή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
συγχαρητήρια και από μένα παιδιά :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tropical

Νεοφερμένος

Ο tropical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ναι, είμαι ευχαριστημένος με τη σχολή, αυτό ακριβώς ήθελα. Ελπίζω να σ' αρέσει η σχολή και η Κομοτηνή. :)

Μακάρι! Επί του πρακτέου θα φανεί. Την Κομοτηνή δεν την έχω επισκεφθεί ποτέ ως τώρα, αλλά έχω ακούσει πως έχει έντονη φοιτητική ζωή. Εγώ πάντως θα έλθω με πολλή διάθεση και θετική ενέργεια!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lam16

Νεοφερμένος

Η lam16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
πολλα συγχαρητηριαααα!!!!!κι εγω για τοπογραφος προβλεπωω !!οι πανελληνιες ειναι κοντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Μακάρι! Επί του πρακτέου θα φανεί. Την Κομοτηνή δεν την έχω επισκεφθεί ποτέ ως τώρα, αλλά έχω ακούσει πως έχει έντονη φοιτητική ζωή. Εγώ πάντως θα έλθω με πολλή διάθεση και θετική ενέργεια!:clapup:

Και πολύ καλά θα κάνεις :)
Καλή φοιτητική ζωή !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Σήμερα πάντως είναι η χαρά της κάθε κατίνας. Με έχουν πάρει 500 τηλεφωνήματα θείες που δεν ήξερα καν ότι υπάρχουν :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Περίεργο φέτος κάνεις Ιατρική απθ από δω μεσα; η απλά δεν τον πήρε το μάτι μου!;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Σήμερα πάντως είναι η χαρά της κάθε κατίνας. Με έχουν πάρει 500 τηλεφωνήματα θείες που δεν ήξερα καν ότι υπάρχουν :whistle:

συμπασχω :rant::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Άσε. Και καλά να είναι από γνωστούς. Πριν λίγο πλάκωσαν οι εφημερίδες :mad:




Δεν κάνω πλάκα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top