[2014] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ 82ος !!!
Συγχαρητήρια σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ελαα να βλεπω συναδελφους!! :) (Οδοντιατρικη Αθηνας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
1ος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνα.
Καλή σταδιοδρομία και καλή φοιτητική ζωή σε όλους σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ιατρική Πάτρας 19.025
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LittleMrsMonkey

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Φυσική ΑΠΘ με 18.067
Σειρά επιτυχίας 28

Συγχαρητήρια σε όλους και κυρίως στους φυσικομαθηματικοχημικοβιολογογεωλογους και στους μηχανικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamboxer

Νεοφερμένος

Η dreamboxer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
νοσηλευτικη Σπαρτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
φυσικοθεραπεια αιγιο !!!!!!!!!!! τελειαααα...στο τσακ όμως από τς τελευταίους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Οδοντιατρικη ΕΚΠΑ συγχαρητηρια σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mcn

Νεοφερμένος

Η mcn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
295 ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 90% ΓΕΛ/ΕΠΑΛΒ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ ΗΜ. 120 παιδια συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!!!!!! :D:) :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skyscraper

Νεοφερμένος

Ο skyscraper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
1ος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Αθήνα.
Καλή σταδιοδρομία και καλή φοιτητική ζωή σε όλους σας.

ΘΕΟΣ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Τοπογράφος ΕΜΠ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenikallits

Νεοφερμένος

Η elenikallits αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δημοσιογραφια&ΜΜΕ Α.Π.Θ με 19.500
Ποιος αλλος εχει περασει στο ιδιο τμημααα;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Te0sX

Νεοφερμένος

Ο Te0sX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Λοιπον....περασα Μηχ.Περιβ. Ξανθη 4ος :)

Δυστιχως εμεινα εξω απο Πολ.Μηχ.Ξανθη για 182 μορια :/: , μαυρισε η ψυχη μου οταν το ειδα. Εμεινα κοκαλο..αφου με δυσκολια κυλησε ενα δακρυ. Εκει που χτυπουσε η καρδουλα μου με 1000, δεν την ενιωθα ξαφνηκα..

Η ξαδερφη μου και μια αδερφη ενος συμμαθητη μου εχουν τελιωσει Μηχ.Περ. στην Ξανθη εδω και πολλα χρονια, δεν μιλησαμε ομως καλα καλα μες την χρονια γιατι σκεφτομουν μονο Πολ.Μηχ. Μιλησαμε σημερα και ακουσα τα καλυτερα. :) Μιλησα και με εναν καθηγητη μου και μου ειπε και αυτος τα καλυτερα, ειδικα για το μελλον. Ακουσα πολλα καλα, οπως οτι ηδη αλλαζουν τα πραγματα με τα δικαιωματα Μηχ.Περ κ.τ.λ, εμαθα και λιγο παραπανω για την σχολη, με τι θα ασχοληθω, τι κατευθυνσεις, τα προνομια που θα εχω και τα αρκετα θετικα (δεν το περιμενα) αντι Πολ.Μηχ, με τι θα ασχολουμε γιατι να πω την αληθεια ειχα μαθει μονο για Πολιτκους οπου με ενδιεφερε. Αρκετα ενδιαφερον τελικα!!

Γενικα... Της π@@τανας εγινε στα πολυτεχνια. Απιστευτη ανοδος... ενω αντιθετα οπως φαινεται κανεις δεν επιλεγει Μηχ.Περιβ. γιατι επεσε στα 10.500. Αντιθετα η ξαδερφη μου που ειναι γυρω 32 χρονων χρειαζοταν πανω απο 17+ χιλιαρικα και Πολιτικος 18+

Μετα απο ενα διωρο, πλεον ριχνω και κανα χαμογελο, μπορω να πω οτι ειμαι χαρουμενος :) Ισως να μου συμβει και εμενα οπως και πολλους αλλους. Αρχικα αρνητικοι αλλα στην διαρκεια ερωτευονται την σχολη τους. Τωρα που το σκεφτομαι κανω τον σταυρο μου που σκευτηκα 2-3-4 επιλογη, αν και ημουν σιγουρος για την 1η. Παντος αν κατι στραβωσει και μεχρι του χρονου θελω Πολιτικος Μηχ, με το 10% περνουσα φετος για 249 μορια, και επειδη δεν περασα για πολυ λιγο, 100 μορια, αν θελω του χρονου κανω μια δηλωση για να αλλαξω τμημα γιατι εχω πιθανοτητες.

Mood: Quite happy after all :D
Track: Plastic Boy - The Color of Passion
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αρχιτεκτόνων Μηχανικων - Πάτρας <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marios.96

Νεοφερμένος

Ο marios.96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κτηνιατρικη καρδιτσας σειρα 80ος.. συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosKl

Νεοφερμένος

Ο NikosKl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σχολη Μονιμων Υπαξιωματικων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

playmobil

Νεοφερμένος

Η playmobil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πέρασα Πληροφορική και Τηλεπικοινωνιών στο ΕΚΠΑ!!!!:clapup::clapup:
Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!Καλή μας αρχή!Καλή φοιτητική ζωή!
GOODBYE SCHOOL:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: με 19.116 μόρια.

98 posts δεν είδα άλλον στην ίδια σχολή :)

Χρωσταω:Κέρασμα σε Chris1993,Διονυσης13

Μπράβο Διονύση που πέρασες Ιατρική ΕΚΠΑ!!
Μπράβο Chris που έπεσες μέσα στις εκτιμήσεις!!

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά/μέλη του ischool που πέρασαν εκεί που επιθυμούσαν.Σε όσος δεν τα κατάφεραν,είναι στιγμές έντασης και πίεσης.Καθαρίστε το μυαλό σας και γίνεται δυνατοί αντιμετωπίζοντας την ατυχία σας και γιατί όχι;Να ξανά δώσετε και να τους σκίσετε!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

98 posts δεν είδα άλλον στην ίδια σχολή :)

Χρωσταω:Κέρασμα σε Chris1993,Διονυσης13

Μπράβο Διονύση που πέρασες Ιατρική ΕΚΠΑ!!
Μπράβο Chris που έπεσες μέσα στις εκτιμήσεις!!

Επισης Θανο, στο ειχα πει! Παμε να αλληλοκεραστουμε! :clapup:

Υ.Γ: Οποιος ειναι συμφοιτητης να στειλει pm!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Έμεινα έξω από Πολιτικών Μηχανικών Ξάνθη για 50 μόρια (15589 η βάση, 15539 εγώ), αλλά δε πειράζει καλά είμαστε και εκεί που περάσαμε, ίσως και καλύτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top