[2013] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 739 μηνύματα.
Όντως αυτή η φλυαρία μου... Πάντως όλοι το αξίζαμε!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Decapitator

Νεοφερμένος

Ο Decapitator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ (ΕΚΠΑ), ΜΕ 19091 ΜΟΡΙΑ!!!
ULTIME!!! :clapup:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 145 μηνύματα.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 147 μηνύματα.
215 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ 90% ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 29

16480 ΜΟΡΙΑ

Έλα ρε συμφοιτήτρια! :D

Decapitator

Νεοφερμένος

Ο Decapitator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλως ηρθες!
Καλη σταδιοδρομια ως πρωτοετης!
Και εγω περασα φετος 97ος, με 19091 μορια!

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

annaGary

Νεοφερμένος

Η annaGary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
περασε κανενας απο εσας τελευταιος και με ειδικη κατηγορια?Εγω περασα 8ος( τελευταιος) με κοινωνικα κριτηρια ,ημουν πολυ τυχερος

εγω εγω!:) τελευταια πολυτεκνη στην πρωτη μου επιλογη!:clapup: τυχερος δε λες τιποτα!!;)

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 187 μηνύματα.
ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ (ΕΚΠΑ), ΜΕ 19091 ΜΟΡΙΑ!!!
ULTIME!!! :clapup:
ποιο ειναι το κολπο να γραψω κ εγω τοσα μορια του χρονου ; :D

geo1230

Νεοφερμένος

Ο geo1230 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 40 μηνύματα.
ποιο ειναι το κολπο να γραψω κ εγω τοσα μορια του χρονου ; :D

πολυ διαβασμα, ξεχνας τα υπολοιπα σε ενα λογικο πλαισιο και οσο μπορεις λιγοτερο αγχος. σιγουρα μετραει και το αν εχεις τυχη αλλα το σημαντικοτερο ειναι η προετοιμασια που θα κανεις. και ποιοτικα και ποσοτικα.

Decapitator

Νεοφερμένος

Ενδεικνυται η υπομονη και το σθενος μεχρι τελους, καθως και διαβασμα απο αξιοπιστα εξωσχολικα βοηθηματα!!!
Ωστοσο, εγω ειχα δωσει ιστορια γενικης παιδειας!!!
Κι ομως!:hmm:

Καλως, φιλε!!!:)

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Διάσημο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 3,755 μηνύματα.
Παιδιά έκανε κανείς απο 'δω τη βάση καποιας σχολή; (Δηλαδή να μπήκε τελευταίος)

la sombra

Νεοφερμένος

Ο la sombra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω :D αλλα απο ειδικη κατηγορια

εγω εγω!:) τελευταια πολυτεκνη στην πρωτη μου επιλογη!:clapup: τυχερος δε λες τιποτα!!;)
χαχαχα αυτα ειναι ,εγω περασα στην 3τη

ManosPharm

Νεοφερμένος

Ο ManosPharm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
και εγώ φαρμακευτική πάτρας

7η στην φαρμακευτικη πατρας με 18167 μορια!!!!!!!!!!!!

ελα ρε συμφοιτήτρια!

Τελευταία επεξεργασία:

mar13

Νεοφερμένος

Η Μαρία Στεφανίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
297 ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 90% ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 3η
με 19.604 :)

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.
Ενας φιλος μου εκανε τη βαση της Ιατρικης Αλεξανδρουπολης !!!18090 ειχε ο κωλοφαρδος.... Και ενας αλλος φιλος μου εκανε της Πατρας αλλα της ειδικης κατηγοριας!!!

Τελευταία επεξεργασία:

paul95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ιατρική Θεσσαλονίκης, 33ος με 19246 μόρια!!! :D

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Φυτικη Παραγωγη ΓΠΑ - 16.135 :D

ALongLostNakama

Νεοφερμένος

Η ALongLostNakama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξένων Γλωσσών,Μετάφρασης & Διερμηνείας - Κέρκυρα 76η με 18.055 :D

Paulakis123

Νεοφερμένος

Ο Paulakis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αγγλικη φιλολογια αθηνας, 2η με 23.186 ....
κανενας συμφοιτητης /τρια???
εδωωωω! :D

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

Μια φίλη μου μπήκε τελευταία στο Μηχανικών Ορυκτών Πόρων με 11.130. Πανευτυχής. :)

Paulakis123

Νεοφερμένος

Ο Paulakis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια