[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

My last minutes

Νεοφερμένος

Η Ισμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.

My last minutes

Νεοφερμένος

Η Ισμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ωραία! Απ'ότι βλέπω δε μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα :worry: Άν θες, στείλε μου το μσν σου ή το μέιλ σου, για να γνωριστούμε! Επιτέλους βρήκα -συνάδελφο-! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Η Καβάλα έχει γαμάτη φοιτητική ζωή! Μου το είπε ενα παιδί στο φροντιστήριο που είναι απο εκεί :)

Και πολύ καλό ανώτατο ίδρυμα, 16 στην κατάταξη ανάμεσα στα 43 ανώτατα ιδρύματα της χώρας μας

Σύμφωνα με την Διεθνή λίστα Ranking του Ιουλίου 2012 της webometrics το ΤΕΙ Καβάλας είναι 1ο μεταξύ των ΤΕΙ και 16ο μεταξύ των 40 Πανεπιστημίων και ΤΕΙ της Χώρας . Οσον αφορά τα Πανεπιστήμια στην πρώτη θέση ανάμεσα στα ελληνικά βρίσκεται το ΑΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deltalamda

Νεοφερμένος

Η deltalamda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα σε ολους και καλη φοιτητικη ζωη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Στατιστικής και Ασφαλιστικής Επιστήμης Πειραιά :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Συγχαρητήρια Ελισάβετ!Θα 'σαι μαζί με μια πάρα πολύ καλή μου φίλη!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μηχανικών Μεταλλείων εμπ;)

Κανένας άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
κανενας αλλος σεμφε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariames

Νεοφερμένος

Η mariames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ιατρικη Λαρισας!!!!!!!! Εβγαλα 18634 μορια και μπηκα πρωτη με ειδικη κατηγορια τριτεκνων :D:clapup:
γεια σου... καταρχην συγχαριτηρια... εχω περασει νοσηλευτικη λαρισα ενδιαφερεσαι για συγκατοικιση??

εχει περασει κανεις λαρισα??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Γεωπονία ΑΠΘ με 14415..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariames

Νεοφερμένος

Η mariames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Βιοχημεία και βιοτεχνολογία στη Λάρισα! :)
Άλλος;
εγω ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toro el rabiar

Νεοφερμένος

Ο toro el rabiar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Πολ μηχ Ξανθ 16331
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
εγω ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΑΑΑΑ
Τι γίνεται ρε παιδιά πολλοί μαζεύεστε λάρισα!!!!!Άντε και καλή φοιτητική ζωή!!!!;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depth.hunter

Νεοφερμένος

Η depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 95 μηνύματα.
κανενας Διεθνων και Ευρωπαικων Σπουδων ΠΑΜΑΚ ; εστω ΠΑΜΑΚ σκετο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
σχολη επιτυχιας--->246 εφαρ/νων μαθηματικων & φυσικων επιστημων εμπ ημ.
σειρα επιτυχιας--->0002 γεν.σειρα
επειδη εχετε γραψει 54 σελιδες βαριεμαι να ψαξω οποτε οποιος περασε σεμφε ας στειλει ;)

κανενας αλλος σεμφε???
επιτελουσ βρηκα σεμφιτη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Περίεργο αλλά κανένας δεν περνάει γυμναστική ακαδημία??Νομίζω δεν την έχω διαβάσει ποτέ αυτή τη σχολή εδώ μέσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Περίεργο αλλά κανένας δεν περνάει γυμναστική ακαδημία??Νομίζω δεν την έχω διαβάσει ποτέ αυτή τη σχολή εδώ μέσα
Οντως.Ωστοσο περασαν 3 φιλοι και 1 φιλη μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroniCa^

Νεοφερμένος

Η veroniCa^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Δημοσιογραφίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας Θεσσαλονίκη.
Σειρά επιτυχίας ---> 0001 γενική σειρά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top