[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christie_94

Νεοφερμένος

Η christie_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Διατροφης και διαιτολογιας ατει θεσσαλονικης, 4η με 16921 μορια... Κανενας συμφοιτητης ρε παιδια;:-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris_arta

Νεοφερμένος

Ο dimitris_arta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συντήρηση έργων τέχνης στη Ζάκυνθο..!! Πρώτη επιλογή, 8η στη σχολή με γενική σειρά... :) Eίμαι κατενθουσιαμένη...!!! Χαμηλόβαθμη σχολή θα μου πεις, σιγά τον ανταγωνισμό που είχε.. Αλλά εγώ και πάλι παραμένω ενθουσιασμένη, γιατί είναι ακριβώς αυτό που ήθελα..! :) :) Eύχομαι σε όλους τους εισαχθέντες καλή σταδιοδρομία, υπέροχη φοιτητική ζωή και μια πανέμορφη καινούρια αρχή γεμάτη δυναμισμό και θετική ενέργεια..!!!!!!! :) :)
αντεεε ελενααα θα ειμαστε συμφοιτητες..!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

always the sun

Νεοφερμένος

Η always the sun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
asteris<--- επιτελουςςςςςςςς

γεια σου συναδελφε!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας, Ο. Π. Α., 2ος με γενική σειρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheBlondpig

Νεοφερμένος

Η TheBlondpig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Noμική Αθήνας,10η με κοινωνικά κριτήρια και 18.758 μόρια :D

Καλή φοιτητική ζωήηηηη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχα,έτσι ρε παιδιά,έπηξε το φόρουμ στους ΗΜΜΥ και τους Νομικάριους...!;):P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Noμική Αθήνας,10η με κοινωνικά κριτήρια και 18.758 μόρια :D

Καλή φοιτητική ζωήηηηη :clapup:
Καλως τη συμφοιτητρια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας, Ο. Π. Α., 2ος με γενική σειρά

Ελα ρε δεταριε..!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speechless

Νεοφερμένος

Ο Speechless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα & συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες!!! Παιδαγωγικό Κρήτης κανείς...??? Κανείς συνάδελφος υποψήφιος Νηπιαγωγός...Δάσκαλος...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Βιολογικο θεσσαλονικης κανεις καμια?????Κανεναν δεν εχω βρει!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μια συμμαθήτριά μου πέρασε εκεί! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgl

Νεοφερμένος

Ο billgl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Επιστήμη Υπολογιστών Κρήτης <3 91η γεν σειρ!!!!
Κανείιιιιις άλλος;;;; :)
Welcome to the club!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess18

Νεοφερμένος

Η princess18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πολιτικούς Μηχανικούς ΕΜΠ.

Αχ παιδιά είμαι πολύ χαρούμενη.

Σας ευχαριστώ όλους εδώ στο iSchool που με βοηθήσατε (έστω και λίγο) εν ώρα άγχους!!!

..μήπως ξέρετε τίποτα σχετικά με το τι κάνουμε τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

Bugatti_Veyron

Νεοφερμένος

Ο Bugatti_Veyron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Πολιτικούς Μηχανικούς ΕΜΠ.

Αχ παιδιά είμαι πολύ χαρούμενη.

Σας ευχαριστώ όλους εδώ στο iSchool που με βοηθήσατε (έστω και λίγο) εν ώρα άγχους!!!

..μήπως ξέρετε τίποτα σχετικά με το τι κάνουμε τώρα?
Θα μπαίνεις συχνα στο σιτε τους για ανακοινώσεις,ή θα τηλεφωνίσεις να μάθεις ποτε ειναι οι εγγραφές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Η εξαδέλφη μου πέρασε ΤΕΙ Νοσηλευτικής στην Λαμία και μια φιλη μου Ιατρική Λάρισας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
κι ενας φιλος μου ικάρων (ιπτάμενοι) μπήκε :) ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Πέρασα με το 10 % στην σαμο στο μαθηματικο. Είμαι ήδη στα 25 μου και μπαίνω τρίτο έτος στην ΑΣΠΑΙΤΕ ... τι κανεις τωρα? τα παρατας και πας στην σαμο που το χειμωνα δεν εχει ψυχη?

είναι κρίμα να χάσεις και τα δύο χρόνια που ήδη έχεις κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John2103

Νεοφερμένος

Ο John2103 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πολιτικών επιστημών & Δημόσιας διοίκησης Αθήναααααααααα :clapup: 17,191 :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
κανας μηχανολογος εμπ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top