[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

laemma

Νεοφερμένος

Η laemma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αρχιτεκτονική Ξάνθης με 20076 μόρια και σειρά 4η!! Ποιος άλλος είναι για εκεί; :)

Καλώς τον!!!!
Συμφοιτήτρια εδώ!!:clapup:
Υπάρχουν άλλοι 5 μες στο φόρουμ σκορπισμένοι δικοί μας!:P

Και 4 φίλοι μου περνάνε στην ίδια σχολή με εσάς!! :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Και 4 φίλοι μου περνάνε στην ίδια σχολή με εσάς!! :P;)
οκ παιδιά το ξεπερασατε το θεμα της γνωριμίας εσεις, σε λίγο θα κανετε και εκλογες,!!!:clapup: αλιμονο σε εμας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ιατρικη Ιωαννινων με 18751.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
  • Συγχαρητήρια σε όλους . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πολλαπλασιάζεστε βλέπω!:P
Ναι ναι!!Με ταχύτατο ρυθμό!!:D:D:P

Και 4 φίλοι μου περνάνε στην ίδια σχολή με εσάς!! :P;)
Αχα!!:)Από ποια περιοχή??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εσύ δε μας είπες που πέρασες, Katara...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alvik75

Νεοφερμένος

Ο alvik75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ με 17.759, σειρα 163ος.Κανεις μαζι μου??
Κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ. σειρα 202! κανεις αλλος εδω? :hmm:

συμφοιτητες θα ειμαστε... ;) Βεβαια εγω θα ειμαι απο ΣΣΑΣ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixariti

Νεοφερμένος

Η mixariti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ΣΧΟΛΉ ΕΦΑΡΜΟΣΜΈΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΏΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΏΝ ΕΠΙΣΤΗΜΏΝ(Σ.Ε.Μ.Φ.Ε.), ΕΜΠ, ΜΕ 17636, 18Η ΣΤΗ ΣΕΙΡΆ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Βόλος....!! (αγαπώ) κανείς/μια συμφοιτητής/τρια..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το ίδιο έμαθα κι εγώ, αν και θεωρώ ότι είναι λίγο υπερβολικό.
Όλοι είπαν ότι θα αδειάσουν σπίτια και οι τιμές θα πέσουν μόλις τελειώσει η εξεταστική του Σεπτέμβρη.
Ισχυει αυτο που λες αξα.Ηδη αρχιζουν και ριχνουν τις τιμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΗΜ. σειρα 202! κανεις αλλος εδω? :hmm:

Ειμαι οικονομικων σπουδων αλλα Μακεδονιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Το θέμα είναι και πάλι ανοιχτό! Τα μηνύματα μεταφέρθηκαν σε 2 νέα θέματα που δημιουργήθκαν, Τοπικοί διάλεκτοι και έθιμα και 10%: Συμφωνείτε ή όχι με την ύπαρξη του;. Παραλούμενε να μείνετε εντός θέματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Φιλολογία Ιωαννίνων, 14η με 18311!:clapup:
Όνειρο ζωής! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Φιλολογία Ιωαννίνων, 14η με 18311!:clapup:
Όνειρο ζωής! <3
Συγχαρητηρια θα εισαι με το χριστινακι μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Πολλά συγχαρητήρια!:)

Συγχαρητηρια θα εισαι με το χριστινακι μας

Ευχαριστώ! Ανυπομονώ ν' αρχίσουμε! :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω να δεις.Ονειρευομαι οτι ειμαι φοιτητης καθε βραδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aria ^_^

Νεοφερμένος

Η Aria ^_^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Δικαίως είμαστε ευτυχισμένοι, αφού οι κόποι χρόνων ανταμοίβονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Δικαίως είμαστε ευτυχισμένοι, αφού οι κόποι χρόνων ανταμοίβονται!
Συγχαρητήρια συνάδελφε;);)!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top