[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Krasokanatas

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
Σειρά: 20ος
18709 σε 2ο/4ο

Μπράβο σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια ανεξαρτήτως αποτελέσματος!
(Κανάς συμφοιτητής ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ
Σειρά: 20ος
18709 σε 2ο/4ο

Μπράβο σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια ανεξαρτήτως αποτελέσματος!
(Κανάς συμφοιτητής;)

εγωωωωωωωω! το είχα γράψει 2-3 σελίδες πίσω! πρώτη σου επιλογή η σχολη?
εγώ ανυπομονώ να αρχίσουμε να δω πως θα είναι, έχω ακούσει διάφορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostakos

Νεοφερμένος

Ο Kostakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Συναδελφισα συγχαρητηρια :)

Αυτο παει στην snoopy :P γτ λογω οτι δεν νοιωθω δεν ξερω πως κανουμε απαντηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-sam

Νεοφερμένος

Η io-sam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ψυχολογια ρεθυμνοοοοοοοοο!!! 14η! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ρε παιδια κανεις για βιολογικο θεσσαλονικης δεν ειναι?????:-P:-P:-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ιατρικο σσασ 3η απο ειδ κατηγορία
:clapup::clapup::clapup: θα τρελαθωωωωωωωωωωω

Να κι οι πρώτοι 3 συμφοιτητές μου!!!!(μαζί με τον johnny15) :):clapup::clapup::clapup:
μπραβο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kon Dim

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης, 8ος με 18.816 μορια

Μπράβο!άντε καλώς ήρθες στη σχολή μας!Εγώ είμαι 2ο έτος!ό,τι απορία έχεις στείλε εισερχόμενο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριαα χανια

Νεοφερμένος

Η μαριαα χανια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
ΣΤΥΑ με 16789 μορια 69η ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathisdim

Νεοφερμένος

Ο stathisdim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Πολιτικων Μηχανικων ΑΠΘ 132ος με 17596 μορια !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krasokanatas

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγωωωωωωωω! το είχα γράψει 2-3 σελίδες πίσω! πρώτη σου επιλογή η σχολη?
εγώ ανυπομονώ να αρχίσουμε να δω πως θα είναι, έχω ακούσει διάφορα!

Δεύτερη. Κι εγώ μια από τα ίδια!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πάντως κι απ' την περιοχή μου,κι από άλλες περιοχές,αλλά κι από δω,βλέπω πολύ κόσμο για Ξάνθη-Κομοτηνή φέτος...;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πάντως κι απ' την περιοχή μου,κι από άλλες περιοχές,αλλά κι από δω,βλέπω πολύ κόσμο για Ξάνθη-Κομοτηνή φέτος...;):D

Από το τμήμα μου ΜΟΝΟ είμαστε 4 άτομα για Νομική Κομοτηνής. Από το δίπλα τμήμα είναι άλλη μια κοπέλα στην ίδια σχολή.:P

Συνεχίζω τα μαθητικά μου χρόνια.:confused::confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Από το τμήμα μου ΜΟΝΟ είμαστε 4 άτομα για Νομική Κομοτηνής. Από το δίπλα τμήμα είναι άλλη μια κοπέλα στην ίδια σχολή.:P

Συνεχίζω τα μαθητικά μου χρόνια.:confused::confused::P
Χαχαχα!Καλή φάση!!
Συγχαρητήρια κιόλας,δεν στα είπα!!:redface:
Θα έχεις και δυο δικούς μου συμμαθητές!;)Και μάλιστα ο ένας είναι και κολλητός φίλος......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Πάντως κι απ' την περιοχή μου,κι από άλλες περιοχές,αλλά κι από δω,βλέπω πολύ κόσμο για Ξάνθη-Κομοτηνή φέτος...;):D
Xμ, είδες τα δικά μας; Θα υπάρχει και ένας δικός μας σε κάθε μέρος της Ελλάδας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Χαχαχα!Καλή φάση!!
Συγχαρητήρια κιόλας,δεν στα είπα!!:redface:
Θα έχεις και δυο δικούς μου συμμαθητές!;)Και μάλιστα ο ένας είναι και κολλητός φίλος......:)

Ευχαριστώ, επίσης.:flowers:

Όλος ο ντουνιάς μπήκε Κομοτηνή ρε.:confused::P
Άαααντε να δούμε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Ναιιιι!!!!Τι σχολή εσύ; :D

Βιολογικο Κρητης ειμαι, παω αυριο να δω για σπιτι αν και εχω βρει ενα (μεσω ιντερνετ):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Xμ, είδες τα δικά μας; Θα υπάρχει και ένας δικός μας σε κάθε μέρος της Ελλάδας:P
Χαχαχα,ναι,τα έμαθα!!Έτσι πρέπει ρε! ;)Και σ' εμάς κάτι ανάλογο!:P

Ευχαριστώ, επίσης.:flowers:

Όλος ο ντουνιάς μπήκε Κομοτηνή ρε.:confused::P
Άαααντε να δούμε.:D
Σε ευχαριστώ!:kissing:
Ο φίλος μου δεν είναι όλος ο ντουνιάς!:mad:Και είστε πολύ τυχεροί που θα τον έχετε στη σχολή σας!:pfff: :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ!:kissing:
Ο φίλος μου δεν είναι όλος ο ντουνιάς!:mad:Και είστε πολύ τυχεροί που θα τον έχετε στη σχολή σας!:pfff: :P :P

Δεν είπα για τον φίλο σου.:confused:
Εννόησα ότι έχει περάσει πολύς κόσμος εκεί πάνω.:confused::confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evout@ki

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΑΤΡΑΣ !!!

;) Μπραβοοοοοοο! Κι εγω εκει περασα και ηταν η 2η επιλογη μου αν και επρεπε να ηταν η 1η γιατι αυτη ηθελα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Δεν είπα για τον φίλο σου.:confused:
Εννόησα ότι έχει περάσει πολύς κόσμος εκεί πάνω.:confused::confused::P
Έλα,πλάκα σου έκανα!!!Είμαι σίγουρος ότι το φιλαράκι μου θα 'ναι σε πολύ καλά χέρια!:P
Άντε ρε,από δικηγόρους θα 'χουμε επιλογές ένα σωρό,τι άλλο θέλουμε!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top