[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα μην χαλιεσαι ουτε εγω κανεναν για φπψ αθηνασ!!:hmm::hmm::P
Δηλαδή είστε είδη υπο εξαφάνιση;:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε διαβαζω τα σχολια σας και κανετε ολοι σαν 5χρονα (και πολύ είπα) ! :) Με την καλη εννοια παντα το λεω!θα πρεπει να εχετε ενθουσιαστει ολοι τοσο πολυ! :D χαχαχα. Χαρείτε το όσο θελετε, σας αξίζει μετά από τετοια προετοιμασία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D :D :D
Κανεις άλλος ??? 108 θα μαστε..για να δώ..θα βρώ κανέναν εδώ?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Δηλαδή είστε είδη υπο εξαφάνιση;:hmm::P

χαχαχαχα ohh yes!!!:P:P προφυλαξτε μασ...:Pπαντωσ απο την φθιωτιδα ολη απ οσο ειδα περασαν 5 φπψ αθηνων 3 ιστορικο θεσ,10 νομικη αθηνασ....!!οι πιο πολλοι ηταν προσ πατρα μερια...:P:D:D:Dλαοθαλασσα φοιτητων θα υπαρχει φετοσ εκει!!:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
χαχαχα μην χαλιεσαι ουτε εγω κανεναν για φπψ αθηνασ!!:hmm::hmm::P


Χαχαχα ελάτε να γίνουμε πολλοί! Ούτε εγώ βρήκα κανέναν για παιδαγωγικό θεσσαλονίκης! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_92

Νεοφερμένος

Ο giannis_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
εγω περασα γιαννενα αλλα παιδαγωγικο:)
παντως δεν βλεπω πολλους να εχουν περασει γιαννενα...

https://agiorgitikanews.weebly.com/39/post/2012/08/1354.html
fail post έκανα σορρυ.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Στην Κρήτη περάσανε πάαααρα πολλοί από το νησί μου. Ειδικά συμμαθητές μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickd

Νεοφερμένος

Ο nickd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εδω ΗΜΜΥ ΕΜΠ! Σιγα μην διαβαζουμε , απλα προσπαθουμε να το συνηδειτοποιησουμε !

:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra8

Νεοφερμένος

Η Alexandra8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
16 χιλιαδες μορια,κοινωνιολογια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Kανείς δασολογία ΑΠΘ;
Χρειάζομαι πρωτάκι για σημειώσεις:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Εδω Μηχανολογαρα Μηχανικαρα στο ΕΜΠ!!!!
F*** YEAAAAAAAAAAAAAAAH
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Στην Κρήτη περάσανε πάαααρα πολλοί από το νησί μου. Ειδικά συμμαθητές μου.

A, κι εμένα. Μη σου πω κι οι μισοί. Κατά κάποιο τρόπο τους ζηλεύω.

17100 ~ Τοπογράφους ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

MikrosFaros13

Νεοφερμένος

Η MikrosFaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
13769, 19η εμπορικο ναυτικο πλοιαρχος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους/ες. Καλές σπουδές! Και σε ανώτερα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
θα ειμαστε συμφοιτητες παναγιωτη!! :)
Αλλη μια συναδελφισσα:)Καλως να μας ερθεις στη σχολη μας! Για ο,τι θελεις,ρωτησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia94

Νεοφερμένος

Η Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Μαθηματικο Πατρας κανεις???? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tarx_12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tarx_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Πέρασα με το 10 % στην σαμο στο μαθηματικο. Είμαι ήδη στα 25 μου και μπαίνω τρίτο έτος στην ΑΣΠΑΙΤΕ ... τι κανεις τωρα? τα παρατας και πας στην σαμο που το χειμωνα δεν εχει ψυχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas94

Νεοφερμένος

Ο savvas94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πληροφορικη ΑΠΘ (4η επιλογη)
Σειρα επιτυχιας: 5ος
17888 μορια στο 4ο πεδιο
Συγχαρητηρια σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos_06

Νεοφερμένος

Ο nikos_06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Διοίκηση Συστημάτων Εφοδιασμού (Θήβα)
58ος 9200 περίπου!
έχει περάσει κανείς σε αυτό το τει από αθήνα? ας μου στείλει πμ! :P

ξέχασα να πω και εγώ συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά
που προσπάθησαν και πέρασαν εκεί που ήθελαν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top