[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Καλως να μας ερθεις στο Ρεθυμνο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Ο αδερφός μου πέρασε Οικονομικής Επιστήμης στην ΑΣΟΕΕ.
Εύχομαι το χρόνου να είμαι μαζί του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Πληροφορικη Θεσσαλονικης 10% 2ος με 18321!!! :D :D :D γραφω και μακρια απο την πατριδα!!! Κανενας συμφοιτητης μου???
Συγχαρητηρια σε ολους!

Εγώ φίλε φέτος πέρασα με 16060 :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
ξερει κανεις πότε βγαίνουν τα ονοματα των επιτυχόντων στις εφημερίδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki7

Νεοφερμένος

Η elenaki7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ΗΜΜΥ Ξάνθης με 17820 μόρια..:clapup:Απ'ότι θυμάμαι 28η..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ο αδερφός μου πέρασε Οικονομικής Επιστήμης στην ΑΣΟΕΕ.
Εύχομαι το χρόνου να είμαι μαζί του :)

Mακαρι να 'σαι , παντως δυσκολα τα πραγματα απο του χρονου με τις μειωσεις εισακτεων κτλ. Εχω μεγαλη περιεργεια να δω τι θα γινει.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Δεν έπιασες τξγμδ ή είχες πιο πάνω στο μηχανογραφικό τη Γερμανική; :)

(Συγχαρητήρια btw!)
μία από τις καλύτερές μου φίλες σας έρχεται στο τξγμδ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
μία από τις καλύτερές μου φίλες σας έρχεται στο τξγμδ :D

Άντε το πρώτο τξγμδ στο τόπικ! :D

Καλώς να μας έρθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΑΠΘ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών στο ΕΜΠ! :D :D :D :D :D :D :D
στο ιντερνετ διάβασα ότι οι εγγραφές μας θα γίνουν 11-28 Σεπτεμβρίου.
ξέρετε πώς γίνεται γίνονται? εννοώ πάμε όποτε θέλουμε, ή κάθε σχολή βάζει όρια δικά της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Καλά ρε παιδιά, 31 σελίδες και κανείς 156 παιδαγωγικό νηπιαγωγών Ιωαννίνων;;;
Εγώ με 16109 μόρια 156 παιδαγωγικό νηπιαγωγών Ιωαννίνων Σειρά Επιτυχίας 11 ....
Άλλος κανείς;;;
εγω περασα γιαννενα αλλα παιδαγωγικο:)
παντως δεν βλεπω πολλους να εχουν περασει γιαννενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dec0de

Νεοφερμένος

Ο dec0de αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ηλεκτρολογιας Δυτικης Μακεδονιας [Κοζανη] απο Επα.Λ 28ος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
εγω περασα γιαννενα αλλα παιδαγωγικο:)
παντως δεν βλεπω πολλους να εχουν περασει γιαννενα...

Κριση....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Ξάνθης με 17820 μόρια..:clapup:Απ'ότι θυμάμαι 28η..
Ουάου!!!Δεν περίμενα να βρω τόσο εύκολα κορίτσι συμφοιτήτρια!!!Συγχαρητήρια συνΗΜΜΥτισσα!!!:D:D:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NtinaDes

Νεοφερμένος

Η NtinaDes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ενας φιλος μου ειναι εκει! BTW Παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης Ρεθυμνο!
θα ειμαστε συμφοιτητες παναγιωτη!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω βρει πουθενά κάποιον για Ιστορικό Θεσσαλονίκης! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω βρει πουθενά κάποιον για Ιστορικό Θεσσαλονίκης! :/

Έχω μια συμμαθήτρια και πολύ καλή μου φίλη που πέρασε εκεί, και μέσα στην πρώτη 20άδα, αν αυτό σε παρηγορεί.:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω βρει πουθενά κάποιον για Ιστορικό Θεσσαλονίκης! :/

χαχαχα μην χαλιεσαι ουτε εγω κανεναν για φπψ αθηνασ!!:hmm::hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top