[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tasos28

Νεοφερμένος

Ο Tasos28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης, 8ος με 18.816 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avkon93

Νεοφερμένος

Ο avkon93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πέρασε κανείς Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας στην Καστοριά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εμείς της Νοσηλευτικής, δίπλα απ' την ιατρική, δεν σου κάνουμε; :P
Μου κανετε....:P
Απλα ψαχνω τους πρωτοετεις για το ετος 2012-2013!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bapctotax

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω περασα οικονομικων επιστημων στο εκπα(καποδιστριακο) με 15.351. Eχει περασει κανεις αλλο σε αυτο τμημα; Υπαρχει κανενα thread για πρωτοετεις του τμηματος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους!!!:D

Καλως μας ηλθες συναδελφισσα;)!!
Καλως σας βρηκα...ΣΥΝΑΔΕΛΕΦΕ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Savvina_edw

Νεοφερμένος

Η Savvina_edw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εγω περασα οικονομικων επιστημων στο εκπα(καποδιστριακο) με 15.351. Eχει περασει κανεις αλλο σε αυτο τμημα; Υπαρχει κανενα thread για πρωτοετεις του τμηματος;

:clapup: Και γω οικονομικο καποδιστριακου με 15444.... Συμφοιτητές μου μαζευτείτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whiteman

Νεοφερμένος

Ο Whiteman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Δεν παίζει κάτι τέτοιο......... Πόσα μόρια έβγαλες αναλυτικά πες μας..

12.315 στο 2ο-4ο,

Αυτη ειναι η φωτο με τις σχολες π δηλωσα
https://www.facebook.com/ajax/messagi...AtoHi_ZzCNZA-b

η βαση γ τριτ Γ Κρητη ειναι 11.726
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ρε ψωνάρες,σταματήστε να λέτε τη σειρά εισαγωγής σας :P

Btw οι συνάδελφοι αν έχετε καμιά απορία στείλτε μου,αν και αμφιβάλλω that I could be any help at all :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas314

Νεοφερμένος

Ο kostas314 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
40ος στους Μηχανολογους Μηχανικους στην Κοζανη με 16351 μορια!!Γαμωτο, και ειχα ψηθει για Βολο...Κανενας συμφοιτητης????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Νομίζω πως εαν δεν καταφέρεις να περάσεις σε καμια σχολη της επιλογης σου με την γενικη σειρα, τοτε ισχυουν οι θεσεις της ειδικης κατηγοριας ...

οχι, εγω περναγα στη δευτερη επιλογη μου απο τη γενικη σειρα, αλλα περασα στην πρωτη λογω ειδικης κατηγοριας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενα_94

Νεοφερμένος

Η ελενα_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μαθηματικο πατρας κανειςςς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d1m1tr@@

Νεοφερμένος

Η d1m1tr@@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ο αδερφος μου περασε 2ος στο οικονομικων επιστημων στο βολο!!!!!!:clapup:

οποιοσ ξερει τι παιζει γενικα απο σπιτια κ ενοικια κ γενικα πηροφοριες για εκει, ας πει κτ, θα το εκτιμουσα πολυ!!!!

Συγχαρητηρια σε ολους σας παντως.!!! ως 4ετης πια σας συμβουλευω να περασετε ομορφα οπου κι αν ειστε!!!

και κτ τελευταιο, οσοι δεν τα καταφερατε, μην απελπιζεστε..παντα υπαρχει κατι που μπορειτε να κανετε εκτος πανελληνιων, οι ευκαιριες ειναι μπροστα..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna.b94

Νεοφερμένος

Η anna.b94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Χαχ.Αρχαιος γιουζερ ειμαι,μπαινω 5ο(και λογικα τελευταιο)ετος και απλα χαζευα το θρεντ,αλλα επεσε το ματι μου στο ποστ σου και ειπα να σου ριξω ενα καλωσορισμα στη σχολαρα μας.Καλη φοιτητοζωη!

Άντε με το καλό να τελειώσεις λοιπόν!!Νομίζω θα σε χρειαστώ για περισσότερες πληροφορίες για το τμήμα γιατί μέχρι στιγμής δεν έχω βρει κανένα γνωστό! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ~ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ~ ΚΑΝΕΝΑΣ.....??
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ξέρει κανείς ποιές ήταν οι βάσεις για νομικές φέτος??ααα!!!!!!!και συγχαρητήρια καμάρια!!!!καλή φοιτητική ζωή:* :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gm93

Νεοφερμένος

Ο gm93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Iατρική Αθήνας..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vroula

Νεοφερμένος

Η vroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οχι, εγω περναγα στη δευτερη επιλογη μου απο τη γενικη σειρα, αλλα περασα στην πρωτη λογω ειδικης κατηγοριας


Ε τοτε βλεπουν την σχολη που θες και εαν δεν περασεις με γενικη σειρα τοτε βλεπουν την ειδικη κατηγορια...εαν δεν πιανεις ουτε την ειδικη κατηγορια, τοτε συνεχιζουν με την επομενη σχολη που θες και κτλ κτλ ...δεν ξερω αν τα λεω καλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top