[2012] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης Φλωρινας.
Ευχαριστω για την βοηθεια αρκετων φετος και καλη συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Πολιτικων Μηχανικων ΕΜΠ ζητωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Μαζευτικαμε πολλοι στην Κρητη!!! Τελειααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vroula

Νεοφερμένος

Η vroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

MangaLover

Νεοφερμένος

Ο MangaLover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Επικοινωνιας μεσων και πολιτισμου παντειου. Εχασα για περιπου 200 μορια το καποδιστριακο (περιμενα πτωση)αλλα τι να γινει! Ελπιζω να ειναι εξισου καλο και ειμαι ενθουσιασμενος που θα μεινω στην Αθηνα(λογω και οικονομικων). Καλη σταδιοδρομια σε ολους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ψάχνω κάποιον για Ιατρική Αθήνας εδώ κ ώρα....Aλλά μάταια....:(
Άντε φανερωθείτε!!!!

Εμείς της Νοσηλευτικής, δίπλα απ' την ιατρική, δεν σου κάνουμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
ΠΑΤΡΑ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙΙΙΙ!!!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IronMaiden

Νεοφερμένος

Ο IronMaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Noμική Θεσσαλονίκης ,56ος με γενική σειρά, 19.232 μόρια :D :D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που περάσαν! :)
Αυτή τη στιγμή ζηλεεεευω πολύ αλλά οκ έρχεται κ η δική μας σειρά φέτος!
Και πάλι συγχαρητήρια! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Βιολογικο θεσσαλονικης με 18210 σειρα επιτυχιας 0010!!!ειμαι στο τοπ 10!!!χαχαχα!!!κανεις αλλος βιολογικο θεσσαλονικης????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους!!!:D
Ιατρικη Αθηνας!!!
Με 19483, 45η στους 144!:clapup:
Καλως μας ηλθες συναδελφισσα;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrisk1993

Νεοφερμένος

Ο Dimitrisk1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!! Καλή φοιτητική ζωή πλέον!! Σαν να μην πέρασε μια μέρα θυμάμαι και εγώ πέρυσι την αγωνία για τα αποτελέσματα! Και για όσους βρέθηκαν εκτός δε σκάμε! Η δεύτερη χρονιά πανελληνίων είναι πολύ χαλαρότερη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
δεν εχω δει κανενα που να περναει φυσικο θεσσαλονικης αλλα και γενικοτερα φυσικο ουτε μαθηματικο επισης πως και ετσι?αντιθετως απο ηλεκρτολογους γινεται χαμος αναρωτιεμε πως και δεν ανεβηκαν ιδιαιτερα οι βασεις εκει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

snoopy :P

Νεοφερμένος

Η snoopy :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ιατρική Κρήτης!!!!!! 34η!!!!!δν ειμαι καλαααααααααααααα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dimitrisk1993

Νεοφερμένος

Ο Dimitrisk1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπράβο σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nifty

Νεοφερμένος

Ο nifty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
1ος στο ΣΣΑΣ Οικονομικό με 19745 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.

euaggelia86011

Νεοφερμένος

Η euaggelia86011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

Dimitrisk1993

Νεοφερμένος

Ο Dimitrisk1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ολοι ξανθη..κανεναν αριστοτελειο δεν βρηκα :P

Συγχαρητήρια! Εγώ είμαι ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ αλλά είμαι 2ο έτος! Εννοείται πως αν έχεις κάποια απορία μου στέλνεις! Καλή φοιτητική ζωή συνάδερφε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top