[2012] Πότε θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα Πανελληνίων;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Από τις 7 θα είμαι εκεί lol.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά!!!
Και υπομονή...σε λιγότερο απο 4 μέρες θα ξέρετε τα μόριά σας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Από τις 7 θα είμαι εκεί lol.

Με τίποτα. Ολα τα αγχωμένα στο σχολείο μου απο τις 7 θα πάνε, κι αν παω και εγώ, θα με αγχώσουν περισσότερο
Εγώ θα ξυπνήσω κατα τις 10μισή, θα πιω ενα καφέ και κατά το μεσημέρι θα παω. Εξάλλου ξέρω πάνω κάτω πως έχω γράψει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μία η ώρα δεν είναι λίγο αργά;;; Πέρυσι 9 30 ήταν στα σχολεία...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Μία η ώρα δεν είναι λίγο αργά;;; Πέρυσι 9 30 ήταν στα σχολεία...:worry:

Χαζομάρες λένε. Κατα τις 9μιση θα έχουν βγει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
αυτό αληθεύει... Φαντάζομαι και στο σχολείο μου κάτι αντίστοιχο θα συμβεί.. Στην ιστοσελίδα του υπουργείου τι ώρα θα μπορούμε να δούμε τους βαθμούς μας;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
σε εμας περσυ νομιζω καπου στις 12-1 μας τους ειχαν δωσει γιατι μας βγαζανε και τα μορια ταυτοχρονα και τα συγκεντρωνανε σε ενα χαρτι ολα τα μορια για το καθε πεδιο και μας το δινανε σε καθε ενα ξεχωριστα .Δες πολυτελειες το δημοσιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Τον κωδικό μας θα έχει ή το ονοματεπώνυμο μας δίπλα από τα αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Τον κωδικό μας θα έχει ή το ονοματεπώνυμο μας δίπλα από τα αποτελέσματα;

Όνομα Επώνυμο Πατέρας Μητέρα Α' Β' Βαθμολογητής....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Τον κωδικό μας θα έχει ή το ονοματεπώνυμο μας δίπλα από τα αποτελέσματα;

Στο σχολείο μου τουλάχιστον είναι λίστες με τα ονόματα και από δίπλα το βαθμό και των 2 βαθμολογητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Δηλαδή θα κολλήσουν σε χαρτί όλους τους βαθμούς όλως των παιδιών???Και θα τους βλέπουμε όλοι, και ο κάθε άκυρος?
Χεχε τέλεια φάση!!!!Θα έχει να πέσει κουτσομπολιό,θάψιμο και κλάμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Δηλαδή θα κολλήσουν σε χαρτί όλους τους βαθμούς όλως των παιδιών???Και θα τους βλέπουμε όλοι, και ο κάθε άκυρος?
Χεχε τέλεια φάση!!!!Θα έχει να πέσει κουτσομπολιό,θάψιμο και κλάμα!!!
ναι,οι βαθμοι ανακοινωνονται...ο καθενας μπορει να τους δει...ειχα παει κ εγω περυσι να δω!(ειμαι κουτσομπολα,το παραδεχομαι!):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Δηλαδή θα κολλήσουν σε χαρτί όλους τους βαθμούς όλως των παιδιών???Και θα τους βλέπουμε όλοι, και ο κάθε άκυρος?
Χεχε τέλεια φάση!!!!Θα έχει να πέσει κουτσομπολιό,θάψιμο και κλάμα!!!

Δεν θέλω να τα θυμάμαι.....Εμένα πέρυσι οι βλάκες του σχολείου μου είχαν βγάλει 600 μόρια λιγότερα δεν μου είχαν βάλει τη βιολογία γενικής....:( Οτι να' ναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Δηλαδή θα κολλήσουν σε χαρτί όλους τους βαθμούς όλως των παιδιών???Και θα τους βλέπουμε όλοι, και ο κάθε άκυρος?
Χεχε τέλεια φάση!!!!Θα έχει να πέσει κουτσομπολιό,θάψιμο και κλάμα!!!

Αυτό είναι που μου τη δίνει. Να κάθεται ο κάθε άσχετος και να βλέπει πως έγραψες, να σχολιάζει. Ειδικά όταν αυτός έχει γράψει πολύ καλύτερα από σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Στο σχολειο μου εναν ολοκληρο χρονο τα ειχαν τοιχοκολλημενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Αυτό είναι που μου τη δίνει. Να κάθεται ο κάθε άσχετος και να βλέπει πως έγραψες, να σχολιάζει. Ειδικά όταν αυτός έχει γράψει πολύ καλύτερα από σένα.
αν καθεται και σχολιαζει ειναι μεγαλος Μαλ...!
δεν τα μπορω αυτα,αλλο να δεις πως πηγαν οι συμμαθητες σου γιατι απλα ενδιαφερεσαι για αυτους και αλλο να εισαι χαιρεκακος!
εγω που πηγα περυσι να δω πως πηγαν,ηταν για να δω αν οντως δεν ειχαν παει καλα λογω δυσκολιας των θεματων,αλλα και να δω πως πηγαν τα παιδια που ηξερα...Νομιζω οτι ηταν καλυτερο απο το να τους ρωταω σε περιπτωση που δεν ειχαν παει καλα...

ασχετο,το ειδατε αυτο?
https://www.tsekouratoi.gr/2012/06/blog-post_2577.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Αν τα αποτελέσματα βγούνε το μεσημέρι στα σχολεία,στο ίντερνετ θα βγούνε την ίδια στιγμή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Αν τα αποτελέσματα βγούνε το μεσημέρι στα σχολεία,στο ίντερνετ θα βγούνε την ίδια στιγμή?

Δε νομίζω. Πέρυσι τα αποτελέσματα στα σχολεία είχαν ανακοινωθεί πρωί και στο ίντερνετ αναρτήθηκαν μεσημέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τουλαχιστον δεν ειμαι ο μονος π περιμενω με τρελη αγωνια τα αποτελεσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top