[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη) και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Γεια σας πέρασα Λέσβο Γεωγραφία με 9618 και 70ος
καλως ηρθες στην παρεα!! αλλα 2 παιδια που γραφουν μαζι με εμενα περασαμε εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenalk

Νεοφερμένος

Η elenalk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γλώσσας Φιλολογίας & πολιτισμού παρευξεινίων χωρών Θράκης με 13929!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^EctiMel^

Νεοφερμένος

Ο ^EctiMel^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Χημικών Μηχανικών Πάτρας 16968... 22ος απο τους 98.. Κανένας άλλος εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
μηχανικών η/υ τηλεπικοινωνιών και δικτύων έχει περάσει κάποιος?παλιοτεροι που σπουδαζουν εκει να μας πουν την γνωμη τους για την σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους σας ! Διάβασα όλεεεεεεεες τις σελίδες του θέματος :) Τώρα είναι η σειρά μας ! Καλή επιτυχία και σε εμάς, τη γενιά του '94 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitrisk1993

Νεοφερμένος

Ο Dimitrisk1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Δημοσια διοικηση παντειου με 14.950 :D :D :D :D !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom Dizzle

Νεοφερμένος

Ο Boom Dizzle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Συγχαρητηρια παιδια....Καλες Σπουδες να εχετε:D

Εγω με 14.223 μορια περασα Κοινωνικη Πολιτικη στην Παντειο 33ος στη σειρα κ ειμαι χαρουμενος για την επιλογη μου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Geo G

Νεοφερμένος

Ο Geo G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγχαρητήρια εγώ πέρασα στο Βόλο Μηχανολόγος μηχανικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fAzR

Νεοφερμένος

Ο fAzR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω περασα παιδαγωγικο δημ. εκπ. πατρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fani93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Fani93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Εδωσε το υπουργειο προθεσμια για τις εγγραφες?

ναι εδωσε. 12-30 σεπτεμβριου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αχ μωρέ, γίνατε όλοι φοιτητές!!! Πολλά συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν στις σχολές που ήθελαν και καλό κουράγιο σε εκείνους που θα προσπαθήσουν ξανά. :)

Να περνάτε υπέροχα στο εξής και να συνεχίσετε την καλή δουλειά που κάνατε, ώστε στον προβλεπόμενο χρόνο να πούμε και καλό πτυχίο. Μην τα φορτώσετε στον κοκορίκο, δε λέει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ιατρική πάτρας 1η επιλογή !!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva1993

Νεοφερμένος

Η eva1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω περασα 2η επιλογη νομικη κομοτηνης με 18285
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bloodymary1993

Νεοφερμένος

Η bloodymary1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
στατιστικης και αναλογιστικων χηματοοικονομικων μαθηματικων στη Σαμο,με 11.996 μορια ,57η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teliwnwse9meres

Νεοφερμένος

Ο teliwnwse9meres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σας κι απο μενα!περασα στο τει μηχανολογιας στον πειραια και θα ηθελα να μου δωσει καποιος καποιες πληροφοριες σχετικα με το τμημα!αρχικα,ποσα ατομα δεχεται ποσες ειναι οι ωρες εργαστηριου(οι υποχρεωτικες δλδ) και επειτα εαν ειναι οντως καλο το τμημα γιατι ετσι εχω ακουσει και εαν αξιζει να το τελειωσω..σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις πληροφοριες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Γεια σας κι απο μενα!περασα στο τει μηχανολογιας στον πειραια και θα ηθελα να μου δωσει καποιος καποιες πληροφοριες σχετικα με το τμημα!αρχικα,ποσα ατομα δεχεται ποσες ειναι οι ωρες εργαστηριου(οι υποχρεωτικες δλδ) και επειτα εαν ειναι οντως καλο το τμημα γιατι ετσι εχω ακουσει και εαν αξιζει να το τελειωσω..σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις πληροφοριες!!!

μπες στο σαιτ του τμηματος σου,θα εχεις ολες τις απαντησεις στις αποριες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
στους ημμυ ξανθης πρωτη εχει περασει η κολλητη μου!

Και 'μενα η δική μου, πρώτη στην Προσχολική Εκπαίδευση Κρήτης (Ρέθυμνο).... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teliwnwse9meres

Νεοφερμένος

Ο teliwnwse9meres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μπες στο σαιτ του τμηματος σου,θα εχεις ολες τις απαντησεις στις αποριες σου.
Μπηκα και δυστυχως δεν μπορεσα να βρω κατι απο αυτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel!n@

Νεοφερμένος

Η μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
βιολογικο απθ :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top