[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

altrou13

Νεοφερμένος

Η altrou13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ΗΜΤΥ με 17636 και 185/202... Αν περασε κανενας αλλος ας στειλει pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Να κοιτάτε στις ιστοσελίδες της κάθε σχολής. Τώρα με τις αναταραχές, μπορεί να πάνε και λίγο πιο πίσω, αλλά όχι πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris199

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
12-30 Σεπτεμβρίου

Μπραβο ναι, καπου την ακουσα αυτην την ημερομηνια αλλα δεν ημουν σιγουρος στο που αναφερεται.

https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...a-eisagogis-stin-tritobathmia-ekpaideysi.html

κατω κατω το αναφερει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

despoina05

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η despoina05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Θεσσαλονικης με 18758!!!!;):D:D:D Σειρα επιτυχιας 85!!!!!!!!1 Κανεις αλλος απο την σχολη??????????
εγώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pery10

Νεοφερμένος

Η pery10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
:vroum:Πέρασα Χημεία Αθήνας με 17003 ! ! ! ! ! 1η επιλογή!!!
Κανένας συμφοιτητής/τρια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Βιολογίας Πάτρας.. 76/95
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chara91

Νεοφερμένος

Η Chara91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ναυτιλιακών Σπουδών, Πα.Πει....μπηκα 54ος με 17761, 1η μου επιλογη!

ελα ρε παπειιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! welcome !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andriana93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Νοσηλευτικής Αθηνών ΑΕΙ σειρά 88 μόρια 16647
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Ιατρική Θεσσαλονίκης , 52η, με 19269 μόρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilengejism

Νεοφερμένος

Ο ilengejism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Επικοινωνίας και ΜΜΕ στο Καποδιστριακό με 18668 μορια 73ος σε σειρα!!!!! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Επικοινωνίας και ΜΜΕ στο Καποδιστριακό με 18668 μορια 73ος σε σειρα!!!!! :-)

Eπικοινωνιας και Μεσων Μαζικης Ενημερωσης Καποδιστριακου babyyyyy...16ος

Σας περιμένουμε!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ

Νεοφερμένος

Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΛΑΓ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΦΠΨ) ΑΘΗΝΑΣ, ΜΕ 16.327. Η 3η μου επιλογή αλλά είμαι ευχαριστημένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evi235

Νεοφερμένος

Η Evi235 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
στους ημμυ ξανθης πρωτη εχει περασει η κολλητη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petroskaz

Νεοφερμένος

Ο petroskaz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ναυτιλιακών Σπουδών στο Πανεπιστήμιο Πειραιά με 16863 και 120ος στη σειρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
O Δίας πού να πέρασε άραγε;:D
Χοχοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,898 μηνύματα.
O Δίας πού να πέρασε άραγε;:D
Χοχοχο

Iατρική ΕΜΠ; :hmm::P Χιχιχι

πέρα από την πλάκα, νομίζω Φυσική ήθελε..:hmm:
και μακάρι να πέρασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Iατρική ΕΜΠ; :hmm::P Χιχιχι

πέρα από την πλάκα, νομίζω Φυσική ήθελε..:hmm:
και μακάρι να πέρασε

:worry::confused:
Τι δηλαδή δεν ειναι σιγουρο, αυτο θες να μας πεις;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,898 μηνύματα.
:worry::confused:
Τι δηλαδή δεν ειναι σιγουρο, αυτο θες να μας πεις;:P

όχι απλά εύχομαι στον Δία τα καλύτερα
όσα ξέρετε εσείς, ξέρω και εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Σίγουρα πέρασε. Φυσική Αθήνα ήθελε. Μου έλειψε πλάκα πλάκα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top