[2011] Σε ποιό τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
ε ναι οκ εννοειται,απιαστο ονειρο δεν το συζητω,ποτε δεν πιστευα οτι τετοια σχολαρα θα επεφτε τοσο:clapup::clapup::clapup:

οταν με ρωτανε πρωτη επιλογη λεω το φυσιολογικο που νομιζα οτι θα περασω...δλδ βλεποντας ολες τις εκτιμησεις,ποιος πιστευε οτι θα επεφτε 2000 μορια;;;για αυτο και ελεγα το πιο φυσιολογικη και εφικτη σχολη που -θα- επεφτε- 375 μορια
Επισης δεν μου αρεσει καθολου το style σου αλλα τεσπα...ολα αυτα ειναι παρελθον τωρα,ας μην το σκαλιζουμε,I'm living the dream:clapup::clapup::clapup::clapup:
Δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω,μας τα ζαλισες 3 μηνες και τωρα πας αλλου σαν δενν ντρεεεπεσσεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω,μας τα ζαλισες 3 μηνες και τωρα πας αλλου σαν δενν ντρεεεπεσσεεε

ναι.η αληθεια να λεγεται,εχεις δικιο..τι να πω,surprise LIFE IS GOOOOOOOOOOOD(και ακομα περισσοτερο GOOOOD:D:D:D:D:D:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantera

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τμημα τεχνων ηχου και εικονας στην κερκυρα!!!1η μου επιλογη¨)

Συμφοιτητης!Και γω πρωτη επιλογη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα σας στείλω σε ένα ξηγημένο παληκάρι μια χαρά θα περάσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevi!!!

Νεοφερμένος

Η stevi!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
νομικη θρακης κ εσυ??????:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maletianoi

Νεοφερμένος

Ο maletianoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
νομικη αθηνας με 10%,ξερει κανεις διαδικασια διαγραφης κλπ??ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stevi!!!

Νεοφερμένος

Η stevi!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
νομικη θρακης κανεις????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priniao

Νεοφερμένος

Ο priniao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ναυτιλιακών Σπουδών, Πα.Πει....μπηκα 54ος με 17761, 1η μου επιλογη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κική92

Νεοφερμένος

Η Κική92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δασολογίας και φυσικού περιβάλλοντος ΑΠΘ με 12400 και σειρά 50,

Κι εγώ εκεί είμαι!! 2ο ετος θα μπω τωρα!! ειναι πολυ καλή σχολή!! αν χρειαστεις βοήθεια ή αν έχεις κάποια απορία για τη σχολή στείλε μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

priniao

Νεοφερμένος

Ο priniao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Κι εγώ εκεί είμαι!! 2ο ετος θα μπω τωρα!! ειναι πολυ καλή σχολή!! αν χρειαστεις βοήθεια ή αν έχεις κάποια απορία για τη σχολή στείλε μου! :)



σε ποιον απ' ολους το λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κική92

Νεοφερμένος

Η Κική92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σε ποιον απ' ολους το λες?

εβαλα παραθεση!! δασολογιας και φυσικου περιβάλλοντος ειμαι...! στον Econ το ειπα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγω περασα ΗΜΜΥ Ξανθη με 17400 στο 4ο πεδιο,ομως ηταν η 2η επιλογη μου.1η επιλογη ειχα Ιατρικη,αλλα με 17800 στο 3ο ειχα αποδεχτει οτι δε θα περνουσα,οποτε μπορω να πω οτι ειμαι χαρουμενος-εκπληκτος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμα8εις

Νεοφερμένος

Ο αμα8εις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σε εσενα ηταν να ερθω αλλα μια ευχαριστη εκπληξη (ασοε) αλλαξε τα πλανα μου!
Με 15600 μορια δεος ασοε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τις διάβασα και τις 34 σελίδες :D
Πολύ το χάρηκα!
Συγχαρητήρια σε όλους.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Τις διάβασα και τις 34 σελίδες :D
Πολύ το χάρηκα!
Συγχαρητήρια σε όλους.:D

Εγώ γιατί έλεγες το Κουτρουμπέλη "υπεραισιόδοξο":devil:

πλακίζω.

συγχαρητήρια btw :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tsiyo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γεωγραφίας Αιγαίου (Μυτιλήνη) και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Κανεις Μυτιληνη? ΠΕΡΑΣΑ ΠΡΩΤΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΣΤΗΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ!!!!!!!!!!! ΜΕ 13.200+ και 13.58 ΜΕΣΟ ΟΡΟ!!!! ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!! ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΕΕΕΕΕΕ!!!! :D οποιος αλλος περασε ας κανει ποστ ή πμ ρε παιδιαααααααααααα!!!
ΜΟΝΟ ΣΤΙΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑΑΑ!!! ΧD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ippolyth

Νεοφερμένος

Η Forest Gump αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Διαχειριση πληροφοριων ΤΕΙ Καβαλας με 11.100 και κατα σειρα 12η αλλα μπηκα απο Επαλ οχι Γελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μπα σιγα μην βγαλουν απο τωρα,εχε το νου σου παντως τον Σεπτεμβρη και παρε τηλ τη γραμματεια της σχολης σου.
Αν και συνηθως εχουν ηχογραφημενο μηνυμα για να μην τους τα πριζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
στο site του υπουργειου δεν εχει τιποτα και εχθες που πηρα τηλ. την σχολη μου μου ειπαν οτι δεν εχει σταλθει χαρτι
!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top