[2011] Βάσεις 10% Σχολιασμός

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Παιδιά αν μπορεί κάποιος να μου γράψει τη βάση της Ιατρικής Αθήνας με το 10% γιατί τα χει παίξει το Adobe και δεν μπορώ να ανοίξω το pdf :P
295 IATPIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ. 19380
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Κανονικα θα επρεπε να κληθουν επιλαχοντες για αυτους που δεν θα πανε ποτε να γραφτουνε, δινοντας 2-3 εφεδρικες θεσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emm@

Νεοφερμένος

Η εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
10η κτηνιατρικη θεσσαλονικης!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Με 16334 εχασα τα ναυτιλιακα παπει! Απο 12513 πηγε 17213.... Αβυσσος η ψυχη των ανθρωπων :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alfisti

Νεοφερμένος

Ο alfisti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Με 16334 εχασα τα ναυτιλιακα παπει! Απο 12513 πηγε 17213.... Αβυσσος η ψυχη των ανθρωπων :hmm:

Γι΄αυτο δεν μπορεις να κανεις προβλεψεις με το 10%.Εγω προσωπικα(ενστικτο) περιμενα ανοδο αλλα οχι τοσο πολυ και ουτε σε τοσες πολλες σχολες.Ειδικα περιφερειακα τμηματα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

295 IATPIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ. 19380
Ευχαριστώ πολύ! Δεν την πιάνω αλλά χαίρομαι γι΄αυτό γιατί μου αρέσει πολύ στην Πάτρα και έχω συνηθίσει ένα χρόνο τώρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos45

Νεοφερμένος

Ο nikos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Tι να λεμε τωρα ρε παιδια.Ουτε κι εγω περασα πουθενα.Αντε να πανε στο διαολο λεω εγω κι οι βασεις και το 10% και ο τσαμπα χρονος που σπαταλησα τοσο καιρο με αυτη τη μαλακια.Και για να λεμε του στραβου το δικαιο ολοι το ξεραμε οτι θα ανεβουν οι βασεις κατα πολυ.Ολοι ειχαν δει τις περσινες πολυ χαμηλες βασεις με αποτελεσμα να πανε φετος οι παντες(και αυτοι που ειχαν πολυ υψηλα μορια,αλλα και αυτοι με πολυ χαμηλα καθως και οι δυο κατηγοριες πιστεψαν οτι καπου θα πετυχουν)μα οι παντες ομως πηγαν και κατεθεσαν μηχανογραφικο.
Εμένα η 1η επιλογή έφτασε τα 14500 από 9550 πέρσι τι μου λες τωρα.... Εντάξει παιδιά έλεος το θέμα......



παδιά όντως οι βάσεις ανέβηκαν πάρα πολύ Φυσικό Ιωαννίνων είχε από 3000 ανέβηκε στα 17000...δεν πειράζει όμως :Dαν και εγώ πέρασα κάπου για ελάχιστο έχασα γεωλογικό θεσσαλονίκης πρώτη φορά τέτοια άνοδος στη σχολή :P

Μα ειναι δυνατον ρε συ,να πιστευες οτι η βαση του Φυσικου Ιωαννινων θα εμενε στα 3.000 μορια ή οτι θα ανεβαινε πχ αλλα 3.000 μορια ή οτι θα ειχε φετος βαση 12.0000 μορια??Μα ειναι δυνατον?Αυτα ειναι αστεια μορια για μια τετοια σχολη....Κι για να μην πεις οτι κοροιδευω κι ο καθενας εχει δικαιωμα να πιστευει,κι εγω 11000 μορια ειχα και ηθελα να εχω την ψευδιασθηση οτι θα περασω καπου(οπως πολλοι θελαμε να ονειρευομαστε)αλλα δυστυχως δεν περασα πουθενα διοτι ολοι μας ξεραμε τι θα γινοταν φετος γιατι ας μην γελιομαστε ολοι γνωριζαμε οτι φετος ηταν η τελευταια χρονια που μπορουσες να καταθεσεις μηχανογραφικο με το 10% κι επισης ολοι γνωριζαμε οτι οι υποψηφιοι φετος θα ηταν περισσοτεροι απο καθε αλλη χρονια λογω του οτι ολοι ειχαν δει τις πολυ χαμηλες εως αστειες για να λεμε και την αληθεια περσινες βασεις,οποτε οσο κι αν στεναχωριεμαι που δεν περασα καπου ηξερα ομως οτι καπως ετσι θα πηγαινε το πραγμα.Και κατι ακομα,η ανοδος των βασεων του 10% ηταν κατακορυφη οχι μονο στην Αθηνα και την Θεσσαλονικη αλλα και στις επαρχειακες πολεις,παντου και στη Πατρα,και στα Γιαννενα και στη Κρητη που ειχα δηλωσει εγω σχολες Φιλολογια Ιωαννινων πχ ο πρωτος μπηκε με 17.500 μορια κι ο τελευταιος με 15.500 και η σχολη ειχε βαση 7.500 μορια αν θυμαμαι καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πω ρε γαμωτο...οι βασεις πηγαν κυριολεκτικα στον θεο !
Σχολη που παιρνουσα στο 90% δεν παιρνουσα στο 10%. Και δεν μιλαμε για ανοδο 100-200 μορια, αλλα τουλαχιστον 1000-1500 !
Χρήστο που πέρασες τελικά?? Αν θυμάμαι καλά ήσουν στην Κρήτη και ήθελες να έρθεις Θεσσαλονίκη Οικονομικά με το 10%??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Χρήστο που πέρασες τελικά?? Αν θυμάμαι καλά ήσουν στην Κρήτη και ήθελες να έρθεις Θεσσαλονίκη Οικονομικά με το 10%??
Ναι, δεν περασα ομως. Οποτε συνεχιζω Κρητη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παιδιά δυστυχώς για το 10% έτσι είναι τα πράγματα καλύτερα που καταργείται για να μην δίνει σάπιες ελπίδες στα παιδιά.

Φέτος τα παιδιά που πανηγύριζουν ειναι των ειδικών κατηγοριών μιλάμε για τεράστια πτώση.

____________________

Ανεξάρτητα τι και πως . Όσα παιδιά θελουν να ξαναδώσουν εξετάσεις να το κάνουν φέτος. Με τις κατατακτήριες πραγματικά δε ξέρω τι θα γίνει στα επόμενα χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostopoulaki

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγίνιο (Πιερία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδιά για πείτε μου λίγο...
Είναι δυνατόν να έχει καποιος περίπου 14000 μόρια και η σχολή που δήλωσε να είναι 9000 και στο σύστημα του υπουργείου να μην του βγάζει τίποτα (δεν βρέθηκαν εγγραφές) και από το σχολείο του να του λένε ότι δεν πέρασε πουθενά;;;;
Έχουμε τρελαθεί σήμερα με τις βάσεις...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι, δεν περασα ομως. Οποτε συνεχιζω Κρητη. ;)
Μια χαρά φίλε, κάθε εμπόδιο για καλό που λένε! ;) Ούτε εγώ πέρασα Αθήνα και συνεχίζω Πάτρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Παιδιά για πείτε μου λίγο...
Είναι δυνατόν να έχει καποιος περίπου 14000 μόρια και η σχολή που δήλωσε να είναι 9000 και στο σύστημα του υπουργείου να μην του βγάζει τίποτα (δεν βρέθηκαν εγγραφές) και από το σχολείο του να του λένε ότι δεν πέρασε πουθενά;;;;
Έχουμε τρελαθεί σήμερα με τις βάσεις...!

φίλε μου το μηχανογραφικό το έχει οριστικοποιήσει; Πες μου γιατί ειναι σημαντικό. Να βγάλει φωτοτυπίες Να πάει σε δικηγόρο έχουν κάνει λάθος. Να πάει τώρα αμέσως και να επικοινωνήσει με το υπουργείο.

Αν την δικαιούται την θέση θα την πάρει. Φτάνει μην έγινε βλακεία στην κατάθεση του μηχανογραφικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kostopoulaki

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγίνιο (Πιερία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
φίλε μου το μηχανογραφικό το έχει οριστικοποιήσει; Πες μου γιατί ειναι σημαντικό. Να βγάλει φωτοτυπίες Να πάει σε δικηγόρο έχουν κάνει λάθος. Να πάει τώρα αμέσως και να επικοινωνήσει με το υπουργείο.

Ναι το έχει οριστικοποιήσει. Μαζί είμασταν όταν το έκανε. Λες αυτό να έχει καμία επίπτωση στις υπόλοιπες βάσεις ή να μην έχω ελπίδες εγώ που δεν πέρασα;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Selestian

Δραστήριο μέλος

Ο Selestian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Παιδιά δυστυχώς για το 10% έτσι είναι τα πράγματα καλύτερα που καταργείται για να μην δίνει σάπιες ελπίδες στα παιδιά.
Εγω τωρα θα εφταιγα αν συνεχιζα εκεινο το thread που ειχα ανοιξει πριν κατι μηνες ; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
petropoulos γιατι θες να φυγεις απο Κρητη? Δεν σ αρεσει η σχολη η απλα αποφασισες οτι σου αρεσαν τα οικονομικα περισσοτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newline

Νεοφερμένος

Ο newline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
απογοητευτηκα παιδια σημερα!δεν περασα πουθενα...ηλπιζα ρε γαμωτο αλλα δεν...κριμα τζαμπα τοσο αγχος,τοσος χρονος που σπαταλισα,τοση αγωνια,τοσο τρεξιμο...τζαμπαααααα...τι να πω..συγχαρητηρια σε οσους περασανε εκει που ηθελαν..συνεχιζω σε Δημοσιο ΙΕΚ να κανω το ονειρο μου πραγματικα,αλλα συνεχιζω παραλληλα και στη σχολη που περασα περυσι,που δεν μου αρεσει και πολυ..η ζωη συνεχιζεται...προχωραμε...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγω τωρα θα εφταιγα αν συνεχιζα εκεινο το thread που ειχα ανοιξει πριν κατι μηνες ; :clapup:

Πάντως προσωπικά βρίσκω θετικό ότι δε πέρασες (αν και δε το περίμενα) . Και από ότι κατάλαβα παρακολουθούσες κανονικά την σχολή σου οποτε δε πήγε ένας χρονος χαμένος. Ο χρόνος περνάει γρήγορα σε αλλα 3 χρονάκια θα είσαι Θεσσαλονίκη και θα μπορεί να κάνεις μεταπτυχιακό ή να δουλέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Ακριβως αυτο που ειπε και το παιδι πιο πανω..Ολοι ξεραμε οτι θα ανεβουν!
Ολοι εκει πονταραμε επειδη βλεπαμε τις περσινες βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newline

Νεοφερμένος

Ο newline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ολοι εκει πονταραμε οντως!!οι υποψηφιοι φετος ηταν 26.470 και 19.000 εμειναν εκτος,ενω περυσι μονο 2.000 εμειναν εκτος..κριμα..καλη συνεχεια σε οτι κι αν κανετε παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top