[2011] Βάσεις Πανελληνίων Πανεπιστημίων και ΤΕΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να δώσει μια επεξήγηση για τον πίνακα;
π.χ. εδώ
ΒΑΘΜΟΣ ΠΡΩΤΟΥ
19518 19.44 39.6 1 19.9
ΒΑΘΜΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ
17982 17.64 38.4 1 19.7
ποιά είναι η βάση και ποιός ο βαθμός και τα υπόλοιπα τι είναι;
Ο βαθμός τελευταίου είναι η βάση της σχολής και ο βαθμός πρώτου δείχνει τα μόρια με τα οποία πέρασε ο πρώτος σε κάθε σχολή;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill93

Νεοφερμένος

Ο bill93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να δώσει μια επεξήγηση για τον πίνακα;
π.χ. εδώ
ΒΑΘΜΟΣ ΠΡΩΤΟΥ
19518 19.44 39.6 1 19.9
ΒΑΘΜΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ
17982 17.64 38.4 1 19.7
ποιά είναι η βάση και ποιός ο βαθμός και τα υπόλοιπα τι είναι;
Η βάση είναι ο βαθμός του τελευταίου τώρα για τα άλλα ούτε εγώ κατάλαβα πολύ καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dukem93

Νεοφερμένος

Ο dukem93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Η βάση είναι ο βαθμός του τελευταίου τώρα για τα άλλα ούτε εγώ κατάλαβα πολύ καλά.

Τα πρώτα είναι τα μόρια,το από δίπλα είναι ο βαθμός πρόσβασης, δίπλα το άθροισμα στα μαθήματα βαρύτητας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill93

Νεοφερμένος

Ο bill93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τα πρώτα είναι τα μόρια,το από δίπλα είναι ο βαθμός πρόσβασης, δίπλα το άθροισμα στα μαθήματα βαρύτητας
Ευχαριστώ πολύ για τη διευκρίνηση!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Ξερει κανεις πως διαγραφομαστε μεσω Κ.Ε.Π. απ τις σχολες μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
πολύ μεγάλη πτώση αλλά δικαιολογημένα με τα θέματα που έβαλαν στις πανελλήνιες.Η βάση της σχολής μου έπεσε 2000 μόρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marelpt

Νεοφερμένος

Ο Marelpt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εδώ λέει ότι ο πρώτος στην Ιατρική Αθήνας έχει 19904 μόρια (τέλος 6ης σελίδας) και ο πρώτος στη Φυσική Αθήνας έχει 19960!!!(μέση 4ης). Και ο πολυδιαφημισμένος Πρώτος των Πρώτων από το 14ο Λύκειο Θεσσαλονίκης με 19800,
δεν ήταν πρώτος των πρώτων τελικά;

Όποιος έχει καταλάβει τι παίζει ας εξηγήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irenepg

Νεοφερμένος

Η irenepg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
βοήθειααααα....!
Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης. προσπαθώ 1 μισή ώρα..το θεωρώ απίστευτο να μην πέρασα πουθενά ..τι λέτε να είναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ενδεχομενως να κανεις καποιο λαθος στα στοιχεια!ηρεμησε και ξανα πατα τα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
βοήθειααααα....!
Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης. προσπαθώ 1 μισή ώρα..το θεωρώ απίστευτο να μην πέρασα πουθενά ..τι λέτε να είναι ?

Δες τις βάσεις των σχολών που σε ενδιαφέρουν (1ο ποστ αυτού του θέματος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι βλέπεις τις διαφορές στους συγκριτικούς και ψάαχνεις ψάααχνεις να βρεις θετικά νούμερα.

Χαμός όντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JiMbOh

Νεοφερμένος

Ο JiMbOh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδια τι γινεται σε περιπτωση που χασουμε τον 8ψηφιο; xD Υπαρχει τροπος ανακτησης?

Eπι τη ευκαιρια:
Ρε παιδιά, εδώ λέει ότι ο πρώτος στην Ιατρική Αθήνας έχει 19904 μόρια (τέλος 6ης σελίδας) και ο πρώτος στη Φυσική Αθήνας έχει 19960!!!(μέση 4ης). Και ο πολυδιαφημισμένος Πρώτος των Πρώτων από το 14ο Λύκειο Θεσσαλονίκης με 19800,
δεν ήταν πρώτος των πρώτων τελικά;

Όποιος έχει καταλάβει τι παίζει ας εξηγήσει.

100% δεν ηταν ο πρωτος των πρωτων, εχω αμφιβολια μηπως ηταν τελικα ο πρωτος των πρωτων ενας τυπας στο φροντιστηριο μας που μας πασσαραν, ο οποιος ειχε βγαλει 19968 περυσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
τον γραφει στο χαρτι που εκτυπωσες (αν εκτυπωσες) με το οριστικοποιημένο μηχανογραφικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
1.Ξέρετε που και αν μπορώ να βρω τις βάσεις των ειδικών κατηγοριών;
2.Τελικά ανακοινώθηκαν οι ειδικές κατηγορίες ή όχι;
3.Τι μπορεί να σημαίνει το "Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης" Αν δεν έχεις κάνει κάποιο λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
η φιλοσοφικη παιδαγωγικη εχει 16,555 που εκανα με το 10% παρολαυτα ενω εχω 16,67 μορια οταν πληκτρολογησα τον κωδικο μου εβγαλε Δεν βρέθηκαν εγγραφές που να πληρούν τα κριτήρια της αναζήτησης.τι γινεται????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lianna08

Νεοφερμένος

Η Lianna08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
γεια σας, ανήκω στην κατηγορια "τριτεκνων" όπου στη χαλκίδα διοίκηση επιχειρήσεων ο τελευταίος μπήκε με 3.400 και έχει και κενές θέσεις εγώ έχω βγάλει 5.308 αλλα στο site του υπουργείου δεν με βγάζει και στο σχολειό μου είπαν ότι δεν βρίσκουν το όνομα μου

τι γίνεται όντως δεν πέρασα πουθενά??? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΝΙΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΝΙΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
προσπαθω κι εγω εδω και πολύ ωρα να δω τα αποτελεσματα και μου βγαζει "δεν βρεθηκαν εγγραφες που να πληρουν τα κριτηρια αναζητησης" sοσ τι σημαινει αυτο?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει τι σημαίνει το 90% και το 10% για τα ΑΕΙ;; Εγώ που ενδιαφέρομαι για Ιστορικό σε Κέρκυρα και Ιωάννινα, ποιο από τα δύο πρέπει να κοιτάξω;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lianna08

Νεοφερμένος

Η Lianna08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
στο σχολειο που πηρα μου παν οτι δεν περασα πουθενα γ αυτο,
αλλα πως??? περναω σιγουρα με ειδικη
εσυ νικη εισαι σ ειδικη κατηγορια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gkm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gkm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει τι σημαίνει το 90% και το 10% για τα ΑΕΙ;; Εγώ που ενδιαφέρομαι για Ιστορικό σε Κέρκυρα και Ιωάννινα, ποιο από τα δύο πρέπει να κοιτάξω;; :worry:
Άμα έδωσες φέτος εξετάσεις τότε κοίτα το 90%. Το 10% είναι για αυτούς που έγραψαν πέρσι και δεν πέρασαν εκεί που ήθελαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top