[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης water

Νεοφερμένος

Ο γιαννης water αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ποιος αλλος περασε γεωπονια α.π.θ.....???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
woochoo δεν ψάχνω απεγνωσμένα φίλους ακόμα, απλά γράφω βλακειούλες να περάσει η ώρα. Εγώ του χρόνου το καλοκαίρι θα μπαίνω που και πού να λέω στα παιδάκια να μην ακούνε τους εκτιμητές γιατί είναι γτπ καβάλα.



Έχω κάνει πολλά πήγαιν' έλα στην Ρόδο και φιλική συμβουλή, κλείνε τα εισητίρια από πολύ νωρίς γιατί θα σε γαμήσουν στα 175άευρα. Ειδικά για περιόδους γιορτών. Το καράβι δεν παλεύεται.
Όντως έχω ακούσει ότι με το καράβι είναι πολλές ώρες βρε παιδί μου! Αλλά υπάρχουν και τα αεροπλάνα! Είναι όμως λίγο ακριβά!

Για την σχολή συγκεκριμένα ο μόνο που ξέρω είναι το που είναι.Σε σχέση με τη Ρόδο όμως μπορώ να σε κάνω expert:P

Ναι, το πανεπιστήμιο έμαθα πού είναι, πήγα βλέπεις για να βρω σπίτι! Στη Ρόδο πάντως αν δεν ξέρεις χάνεσαι στην αρχή, αλλά αν μάθεις προσανατολίζεσαι. Εσύ από τη Ρόδο είσαι;

και εγώ Παιδαγωγικό Ρόδου πέρασα με 17.866 μόρα και σειρά 3 με το 10%.
βέβαια δεν ξέρω ακόμα αν θα πάω μάλλον χλωμό το κόβω.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά.
Μπορείς να συνεχίσεις τη σχολή που είσαι τώρα, αν δε θες να πας Ρόδο. Εγώ τι να πω που μένω Αθήνα και πρέπει να πάω Ρόδο? Αλήθεια, γιατί έδωσες με το 10%?

παιδαγωγικά δέν βλέπω κανέναν... ένα δύο άτομα ...τί γίνεται?? :/ κανένας παδαγωγικό αλεξανδρούπολης :confused::clapup: ???
Παιδαγωγικό για πάντα! Αγαπημένη σχολή! Πέρασα εγώ εκεί, αλλά στη Ρόδο φίλε μου. Στην άλλη άκρη σε σχέση με σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MedMaria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα :D Φέτος μετά τη δεύτερη φορά που έδωσα εξετάσεις συγκέντρωσα 17.962 μόρια στο 2ο πεδίο και πέρασα 75ος στο Τμήμα Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής του Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης στην Αλεξανδρούπολη!Ήταν η 3η κατά σειρά επιλογή μου, αλλά με αφήνει απόλυτα ικανοποιημένο καθώς πρόκειται ακριβώς για το γνωστικό αντικείμενο που με ενδιαφέρει!Χαίρομαι πάρα πολύ κι εκφράζω τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όσους και όσες πέρασαν στις σχολές που επιθυμούσαν!Εύχομαι ολόψυχα μια καρποφόρα και επιτυχημένη ακαδημαϊκή σταδιοδρομία, συνδυασμένη με μια απολαυστική και πολυάσχολη φοιτητική ζωή!Στο χέρι σας και μόνο έγκειται το να θέσετε τα σταθερά θεμέλια για να διεκδικήσετε κάτι καλύτερο αύριο παιδιά...Μην επιτρέψετε σε κανέναν και σε τίποτε να σας αποπροσανατολίσει από τους στόχους και τα όνειρά σας...Καταδιώξτε τα και εκπληρώστε τα, τώρα που πραγματοποιήθηκε το πρώτο βασικό βήμα και μπήκατε στο πανεπιστήμιο....

Για να έχουμε και το καλό ρώτημα, υπάρχει κάποιος/α συμφοιτήτρια ???Αν ναι, θα χαρώ πολύ να τον/την γνωρίσω!Ας μου στείλει μήνυμα!

Α! Επιτέλους μετά από μεγάλη αναμονή βρήκα συνάδελφο!!! Ναι, λοιπόν, είμαι κι εγώ στο Τμήμα Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής! :clapup::clapup: Συγχαρητήριά μας συνάδελφε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Αλεκούπολη???Χεχε!!!!

Βασικα Αλεκα την λεμε.. Που να λες Αλεξανδρουπολη... Θα τα μαθετε.. Αντε ελατε με το καλο και καλη επιτυχια σε ολα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Κ εγώ φαρμακευτική πάτρας!2η!!!
:)
Mπραβο συναδελφισσα!!:D Απο Αρτα ε? :hmm:Μηπως εχεις καμια φιλη απο Αρτα που περασε κι αυτη στην ιδια σχολη με μας? :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chester_102

Νεοφερμένος

Ο Chester_102 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ΤΕΙ Πληροφορικης Θεσσαλονικηηηηηηη....... :P Ημουν σε διλημμα για το αν θα παω,αλλα τελικα η λογικη επικρατησε..... :P Σαλονικα FTW!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Πέρασε κανείς στο τμήμα Αξιοποίησης Φυσικών πόρων και γεωργικής μηχανικής του Πανεπιστημείου Αθηνών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teacherchris

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά! Συγχαρητήρια σε όλους σας! Τώρα αρχίζει η ζωή, τωρα αρχίζει το παιχνίδι.. Καλή φοιτητική ζωή! Να έχετε κατά νού ότι ο μεγάλος άθλος δεν είναι το ότι περάσατε αλλά το να τελειώσετε την σχολή σας και να αγαπήσετε αυτό που θα επιλέξετε να κάνετε. Οι σπουδές σας είναι επιλογή σας που σημαίνει ότι πάνω από όλα θα πρέπει να σας κάνουν ευτυχισμένους και μετα επιτυχημένους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odieone

Νεοφερμένος

Ο odieone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πληροφορικη ΠΑΠΕΙ 23ος, με 17212.
Εχασα την πληροφορικη ΑΣΟΕΕ για 5 μορια :mad:
Που βασικα μου τα εφαγαν απο το σχολειο γιατι μου ειχε βαλει 18 βιολογια γενικης κι εγραψα 18.2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

temperik

Νεοφερμένος

Ο temperik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
κανένας που πέρασε χημικών μηχανικών στην πάτρα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eleni_vissi

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πέρασα Πολιτικές Επιστήμες κι Ιστορία στο Πάντειο!
Πέρασε κανένας άλλος εκεί;Δεν ξέρω κανένα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΛΤΣ.

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Νομική Αθήνας με 19137. ξέρετε πόσους παίρνει η σχολή? μου βγάζει σειρά 172

Μετά από 15 σελίδες ψάξιμο είσαι η πρώτη νομικάρια συμφοιτήτρια!! :clapup::clapup::clapup:

Κάποιος που να περνάει νομική αθήνας???:worry:

Εγώωωω!! Έψαχνες και εσύ και δεν έβρισκες ε; :P Άντε να γινόμαστε πολλοί! Αν γίνεται να κάνουμε και κάποιο θέμα για πρωτοετείς γιατί ψάχνομαι λιγάκι!!

Νομική Αθήνας...Κανένας συμφοιτητής/-τρια? :)

Εδώ συνάδελφε!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BIANCONERO

Νεοφερμένος

Ο Thodoris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πληροφορική Απθ με 17816!!!!:redface::worry::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Φαρμακευτικη ΑΠΘ με 19008:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Πληροφορικη ΠΑΠΕΙ 23ος, με 17212.
Εχασα την πληροφορικη ΑΣΟΕΕ για 5 μορια :mad:
Που βασικα μου τα εφαγαν απο το σχολειο γιατι μου ειχε βαλει 18 βιολογια γενικης κι εγραψα 18.2

εχω ακουσε οτι το παπει εχει καλυτερη πληροφορικη γιατι εκει περασε η κολλητη μου και το χε ψαξει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
lol εζησα για να το ακουσω και αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomasKAJSA

Νεοφερμένος

Ο Ναβουχωνοδοσορ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οργανωση και διοικηση επιχειρησεων ΑΣΟΕΕ.Περασα 90ος η βαση ηταν 18168 και εγραψα 18392 τεσπα σημασια εχει που μπηκα.Συχγαρητηρια σε ολους ρεε !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Όποιος θέλει βοήθεια σχετικά με τα Γιάννενα, ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Αυριο αρχιζουν οι εγγραφες!!!!!!!:clapup::jumpy::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω απο τεταρτη θα παω γιατι δεν προλαβα να βγαλω φωτογραφιες!!!!
ευτυχως ολα τα αλλα τα εγγραφα τα εχω μαζεψει!!!!!
καλη μας αρχη παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top