[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Domenica...

Νεοφερμένος

Η Domenica... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)
με 17.932...
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Eγω δεν περασα σε καποια σχολη και τωρα σκευτομαι να δωσω παλι πανελληνιες η να παω σε καποιο δημοσιο η ιδιωτικο ΙΕΚ και παραλληλα να κανω μηχανογραφικο με το 10%.... Τι μου προτεινεται να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
σε καταλαβαίνω περίπου δλδ.. με 17.412 έχασα νοσηλευτική αθήνας που πέρσυ είχε 17.158 και βρέθηκα σπάρτη που είχε 15.636 αν δεν κάνω λάθος και το καλύτερο είναι ότι δεν έχω τη δυνατότητα να πάω σπάρτη και ελπίζω σε μεταγγραφή αλλά είχα καθησυχαστεί με την πτώση τους και πίστευα ότι δεν κινδύνευα, αλλιώς θα είχα δηλώσει μόνο αθήνα και οποιαδήποτε σχολή.καλά να 'μαστε να ξαναδίνουμε.πφφ:(


και εγω παιδεια εχασα πληροφορικη πειραια με 16.769 και περσυ ειχε 16412 :(:(:(:(:(:(:( και τωρα γιαννενα:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τι ελεος βρε, εχεις δει τι οδηγο σπουδων εχουν τα Γιαννενα; Οδηγαρα! Καθεσαι και κλαιγεσαι για το ΠΑΠΕΙ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicky###

Νεοφερμένος

Η vicky### αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
yiouhou..!!!
Απ'ότι είδα Ιατρική Θράκης είμαστε οι: AlexBiohazardou , Danai! , iN` , irida18 , nellufo και nevermind.
Σας έκανα και προσθήκη στους φίλους..
Λέω τα ψευδώνυμα, τα ονόματα στην Αλεκούπολη! :clapup:
Αλεκούπολη???Χεχε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανωλας

Νεοφερμένος

Ο μανωλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ποιοι εχουν περασει τριπολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα#

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
1η επιλογή!!!! Νομική Θεσσαλονίκης!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

serfaon

Νεοφερμένος

Ο serfaon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ 17ος
επ συγχαρητήρια συμφοιτητή!!!τα λέμε στη σχολή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
και εγω παιδεια εχασα πληροφορικη πειραια με 16.769 και περσυ ειχε 16412 :(:(:(:(:(:(:( και τωρα γιαννενα:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε φιλε και εγω οικονομικο στα γιαννενα περασα,και χθες γυρισα απτην πολη που πηγα για σπιτι...ξερεις τι γαματα που ειναι???????????πηγενε να νοικιασεις νωρις...μονο αυτο σ λεω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριαλένα ***

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κάποιος που να περνάει νομική αθήνας???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
Κάποιος που να περνάει νομική αθήνας???:worry:

2 φιλοι μου και μαλιστα ο ενας απο αθηνα και η αλλη απο κατερινη!!χιχιχ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριαλένα ***

Νεοφερμένος

Η Μαριαλένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ωραίααααα....!:)συγχαρητήρια και για σένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα#

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγώ νομική Θεσσαλονίκης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasMetalhead

Νεοφερμένος

Ο KostasMetalhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους, άντε και καλή φοιτιτική ζωή να 'χουμε.Εγώ πέρασα Φιλολογία στην Καλαμάτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Eγω δεν περασα σε καποια σχολη και τωρα σκευτομαι να δωσω παλι πανελληνιες η να παω σε καποιο δημοσιο η ιδιωτικο ΙΕΚ και παραλληλα να κανω μηχανογραφικο με το 10%.... Τι μου προτεινεται να κανω?
εξαρτάται απο τα μόρια που έχεις.
Το 10% ειναι δίκοπο μαχαίρι ξερεις.......
φετος η πλειοψηφία στο 10% ευνο΄ηθηκε και περασε με πολυ πιο λίγα μορια... αλλά δεν ειναι κάθε χρόνο το ίδιο και σε όλες τις σχολές ...παιζει μεγαλο ρόλο το μηχανογραφικό !!

κανένας για Καρδίτσα ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους, άντε και καλή φοιτιτική ζωή να 'χουμε.Εγώ πέρασα Φιλολογία στην Καλαμάτα!!!
Γεια σου συμφοιτητη-συναδελφε!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ!!!:):):);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Oπως ενας φιλος μου!Συναδελφισσα!(Και γω Φαρμακευτικη,αλλα Πατρα!)
Κ εγώ φαρμακευτική πάτρας!2η!!!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina<3

Νεοφερμένος

Η konstantina<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειαααα...περναω μηχ.η/υ και πληροφορικης πατρα...κανεις αλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KAD

Νεοφερμένος

Η KAD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλη σταδιοδρομια σε ολους αλλα μεχρι τωρα κανεις εμπ ναυπηγων μη/γων μηχ/κων?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top