[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
...(Awkwardness)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας-Χρηστος

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας-Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Μηχανικων Πληροφορικης & Τηλεπικοινωνιων Κοζανης με 16910 μορια 42ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μου λές ότι μιλάς εκ πείρας και όχι για να μου την πείς, αλλά δεν γίνεται να σου απαντήσω άκρως φιλικά στα λεγόμενα σου, καθώς πήρες την πρωτοβουλία να μου κάνεις ένα μάθημα σχέσεων λαμβάνοντας υπ' όψην τα μηνύματα στα οποία πιστεύω ότι είναι προφανές ότι αστειευόμουν.

Εγώ αυτό που βλέπω, είναι έναν ψωνισμένο να αρπάζει την ευκαιρία να απαντήσει σε ένα σχόλιο, στο οποίο θέλει να δείξει την εμπειρία του, να δώσει συμβουλές σχέσεων και παράλληλα να αναφέρει το ότι είναι πρώην ΗΜΜΥ, πτυχιούχος ΛΟΧΡΗ, Μεταπτυχιακός ΜΒΑ.

Πρώτον, δεν είμαι πρώην πολυτεχνίτης.
Δεύτερον, αστειευόμουν, δέν πάω στην σχολή για να βρώ κοπέλα, πάω για να σπουδάσω και πραγματικά δεν είμαι τόσο απελπισμένος ώστε να πιστεύω ότι την κοπέλα θα την βρώ αν κάποια απ' το ischool τύχει να περάσει στην ίδια σχολή με εμένα και να κάνει κάτι μαζί μου επειδή ήμουν στο ischool (?) (Δεν βγάζει κάν νόημα). Δεν ζήτησα, λοιπόν, μαθήματα για γυναίκες, και δεν ψάχνω γυναίκα, γιατί είμαι σε σχέση τρία χρόνια και περνάω πολύ καλά.



Μπορεί το αστείο μου τελικά να μην ήταν αστείο, αλλά πιστεύω ότι τουλάχιστον κάνει μπάμ ότι προοριζόταν για αστείο, όχι; Έχω βάλει ακόμα και bold και υπογράμμιση για να τονίσω τη γελοιότητα.

Τώρα, εάν κάνω λάθος στο ότι απαντάω επιθετικά, και ειδικώς στο ότι σε λέω έναν ψωνισμένο που αρπάζει ευκαιρεία να επιδείξει την πείρα του και τις επιτυχίες του, τότε απαντησέ μου σε αυτό:

Γιατί τις καλόψυχες συμβουλές σου, την εμπειρία σου και τα φώτα σου, χωρίς κανένα ιχνος ψωνισμένου, αποφάσισες να μου τα δώσεις μέσα από ένα ανοιχτό "δημόσιο" thread? Εάν όντως δεν είχες το ίχνος του ψωνισμένου, που ήθελε ταυτόχρονα να "μου την πεί" και να επιδείξει τα δικά του επιτεύγματα, και ήθελες απλά να βοηθήσεις ένα κακόμοιρο αγ*μητο παιδί βρε αδελφέ, δεν θα μου έδινες τις Θεόσταλτες συμβουλές σου μέσω PM?

ΥΓ: Πάντα φιλικά, ε;
γίνεσαι υπερβολικός...πολλές φορές (για να μν πω τις περισσότερες) απευθυνόμαστε σε συγκεκριμένο άτομο και προτιμούμε να γράφουμε στο θέμα κι όχι να του στέλνουμε πμ...με την ίδια λογική εσύ γιατί δν του έστειλες πμ για να του τα πεις αυτά? άρα είσαι ψωνισμένος που ήθελες να του πεις ότι έχεις γκόμενα και γενικώς να του την πεις ? δν νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bagos

Νεοφερμένος

Ο bagos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Πανεπιστήμιο Κρήτης-Τμήμα Φυσικής.. 1η επιλογή! με 15920 μόρια 106ος!!κάποιος άλλος που πέρασε στο ίδιο τμήμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Πανεπιστήμιο Κρήτης-Τμήμα Φυσικής.. 1η επιλογή! με 15920 μόρια 106ος!!κάποιος άλλος που πέρασε στο ίδιο τμήμα??
Χαρούμενος????? Φυσάει το τμήμα Φυσικής στην Κρήτη με τον Γραμματικάκη εκεί μέσα...
Συγχαρητήρια!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
γίνεσαι υπερβολικός...πολλές φορές (για να μν πω τις περισσότερες) απευθυνόμαστε σε συγκεκριμένο άτομο και προτιμούμε να γράφουμε στο θέμα κι όχι να του στέλνουμε πμ...με την ίδια λογική εσύ γιατί δν του έστειλες πμ για να του τα πεις αυτά? άρα είσαι ψωνισμένος που ήθελες να του πεις ότι έχεις γκόμενα και γενικώς να του την πεις ? δν νομίζω...

Ίσως και να γίνομαι υπερβολικός, οκ, αλλά εφόσον μου απάντησε εδώ γιατί να του στείλω PM; Την συζήτηση εκείνος την ξεκίνησε εδώ, σε ένα άσχετο θέμα, για κάτι άσχετο, προσπαθώντας από κάτι προφανώς μή σοβαρό, να οδηγήσει την κουβέντα σε σοβαρή συζήτηση και να μου δώσει συμβουλές, προσπαθώντας να αποδείξει και την εμπειρία του. Παράλληλα, μίλησε γενικότερα για τους ΗΜΜΥτες, κατά την γνώμη μου προσβάλλοντας τους.

Προσπάθησε να δείς το παράδειγμα του σε παρακαλώ, με τον ΗΜΜΥτη και την Μαρία απ' την Λάρισα. Αυτός δηλαδή που ήταν και το είδε αυτό; Ποιός ήταν αυτός που ρώτησε και για ποιό λόγο πήγε στον ΗΜΜΥτη (γενικολογώντας για ΗΜΜΥτες) που διάβαζε Φυσική να τον ρωτήσει αν ξέρει μια "Μαρία απ' την Λάρισα";
Πιστεύεις ότι όντως η απάντηση του ήταν "ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!"? Και αν ναί, πιστεύεις ότι αυτό αντικατοπτρίζει την συνολική εικόνα των ΗΜΜΥτων;

Συγνώμη, αλλά κατά την γνώμη μου το πόστ του ήταν επιεικώς απαράδεκτο και δεν σκοπεύω όταν κάποιος μου δίνει μαθήματα δημοσίως (παριστάνοντας ότι δεν το κάνει για να μου την πεί αλλά για να με βοηθήσει) να του στέλνω ΠΜ και να αφήνω αναπάντητο στο τόπικ αυτό το, επαναλαμβάνω, επιεικώς απαράδεκτο πόστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bagos

Νεοφερμένος

Ο bagos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Χαρούμενος????? Φυσάει το τμήμα Φυσικής στην Κρήτη με τον Γραμματικάκη εκεί μέσα...
Συγχαρητήρια!!!:clapup::clapup::clapup:


Ευχαρίστω πολύ... Από την αρχή του χρόνου το ήθελα...Ήταν ο στόχος μου και το πέτυχα!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexia1992

Νεοφερμένος

Η Αλεξια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κάποιος που να έχει περάσει παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης αθήνα???:redface::)
Εγώ.απο που εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Πολιτικων μηχανικων Α.Π.Θ 22ος.αιντααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------
περασε κανεις αλλος πολ μηχα απθ?μεχρι τωρα δεν ειδα κανεναν........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

red.army07

Νεοφερμένος

Ο red.army07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Κανενας φυσικοθεραπεια στο αιγιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elwing

Νεοφερμένος

Η elwing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
χημικο πατρας 17064 τα μορια μου αλλα θα ξαναδωσω

μηπως μπορειτε να μου πειτε πως ανοιγω δικο μου θεμα? ειμαι καινουρια εδω οπως καταλαβαινετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
περασε κανεις αλλος πολ μηχα απθ?μεχρι τωρα δεν ειδα κανεναν........

Εγω ειμαι μηχ μηχ παντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Εγω ειμαι μηχ μηχ παντως.:P
Απο μηχανολογους μηχανικου εχουμε να φαν κι οι κοτες.....τρεις φιλοι μου περασανε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexBiohazardou

Νεοφερμένος

Ο AlexBiohazardou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ιατρική Αλεξανδρούπολης στο Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης με 19035 μόρια 73ος :D (ήταν και 1η επιλογή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας-Χρηστος

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας-Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μηπως μπορειτε να μου πειτε πως ανοιγω δικο μου θεμα? ειμαι καινουρια εδω οπως καταλαβαινετε...
Λοιπον για να ανοιξεις καινουργιο θεμα θα πας στην θεματικη περιοχη που σε ενδιαφερει στην προκειμενη περιπτωση Λυκειο-->Γ' Λυκειου & Αποφοιτοι θα μπεις στο φορουμ αυτο κ πανω αριστερα εχει ενα που λεει Νεα Συζητηση.Για διευκολυνση παραθετω φωτογραφια https://img163.imageshack.us/i/28248825.jpg/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elwing

Νεοφερμένος

Η elwing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Λοιπον για να ανοιξεις καινουργιο θεμα θα πας στην θεματικη περιοχη που σε ενδιαφερει στην προκειμενη περιπτωση Λυκειο-->Γ' Λυκειου & Αποφοιτοι θα μπεις στο φορουμ αυτο κ πανω αριστερα εχει ενα που λεει Νεα Συζητηση.Για διευκολυνση παραθετω φωτογραφια https://img163.imageshack.us/i/28248825.jpg/
οκ το βρηκα ευχαριστω για τη βοηθεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MedMaria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!!!:clapup::clapup::clapup:σε περιμενουμε στη σχολη...........:D:P
Σ'ευχαριστώ πολύ!!! :clapup: Πραγματικά ανυπομονώ να ερθω Αλεξ/πολη και φυσικα για την έναρξη των μαθημάτων... Για να λες οτι με περιμένετε σημαίνει ότι εσυ είσαι ήδη εκεί, σωστά??? Καμιά χρήσιμη πληροφορία??? :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ripper

Νεοφερμένος

Ο ripper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
λογιστικης και χρηματοοικονομικης ΟΠΑ, 19.171 μορια :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

euler92

Νεοφερμένος

Ο euler92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά!Πρώτο ποστ!
Πέρασα στο τμήμα φυσικής στο Ηράκλειο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ίσως και να γίνομαι υπερβολικός, οκ, αλλά εφόσον μου απάντησε εδώ γιατί να του στείλω PM; Την συζήτηση εκείνος την ξεκίνησε εδώ, σε ένα άσχετο θέμα, για κάτι άσχετο, προσπαθώντας από κάτι προφανώς μή σοβαρό, να οδηγήσει την κουβέντα σε σοβαρή συζήτηση και να μου δώσει συμβουλές, προσπαθώντας να αποδείξει και την εμπειρία του. Παράλληλα, μίλησε γενικότερα για τους ΗΜΜΥτες, κατά την γνώμη μου προσβάλλοντας τους.

Προσπάθησε να δείς το παράδειγμα του σε παρακαλώ, με τον ΗΜΜΥτη και την Μαρία απ' την Λάρισα. Αυτός δηλαδή που ήταν και το είδε αυτό; Ποιός ήταν αυτός που ρώτησε και για ποιό λόγο πήγε στον ΗΜΜΥτη (γενικολογώντας για ΗΜΜΥτες) που διάβαζε Φυσική να τον ρωτήσει αν ξέρει μια "Μαρία απ' την Λάρισα";
Πιστεύεις ότι όντως η απάντηση του ήταν "ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!"? Και αν ναί, πιστεύεις ότι αυτό αντικατοπτρίζει την συνολική εικόνα των ΗΜΜΥτων;

Συγνώμη, αλλά κατά την γνώμη μου το πόστ του ήταν επιεικώς απαράδεκτο και δεν σκοπεύω όταν κάποιος μου δίνει μαθήματα δημοσίως (παριστάνοντας ότι δεν το κάνει για να μου την πεί αλλά για να με βοηθήσει) να του στέλνω ΠΜ και να αφήνω αναπάντητο στο τόπικ αυτό το, επαναλαμβάνω, επιεικώς απαράδεκτο πόστ.

Αστειευόταν...Δν πιστεύω πως ήθελε να πει πως οι ΗΜΜΥτες είναι μισογύνεις...Αν είναι δυνατόν...Το μήνυμά του το θεώρησα καλοπροαίρετο και σίγουρα δν πιστεύω πως η απάντησή σου ήταν η κατάλληλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top