[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Να συναντηθούμε μια μέρα μωρέ να πάμε οι ischoolίτες της ΑΣΟΕΕ για κανά καφέ να δούμε τι αποκαϊδια είμαστε χD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μιας και δεν έχουμε θρεντ οι Ασοεείτες απαιτώ φεισμπουκια όλονων. Αντε αντε, πμ.

Να συναντηθούμε μια μέρα μωρέ να πάμε οι ischoolίτες της ΑΣΟΕΕ για κανά καφέ να δούμε τι αποκαϊδια είμαστε χD

Γενικό μιτινγκ ασοεε; Μέσα είμαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ολγα Cobain

Νεοφερμένος

Η Ολγα Cobain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ρε παιδιά, από ΑΣΟΕΕ δεν βλέπω τίποτα, 4-5 άτομα απο στατιστική, ένας (?) από Μ&Ε, τι θα γίνει ρε παιδιά, γτπ τα Οικονομικά για τους ischoolites? Ούτε κανα κοριτσάκι στο τμήμα μου δεν βρήκα να περνάει μπάς και είμαι τυχερός και μου κάτσει καμιά κατάσταση εμένα που μαι και ασχημούλης.

Επαναλαμβάνω:
Νέος, άσχημος ψάχνει Νέα, Ωραία που γουστάρει άσχημους.

Μιας και δεν έχουμε θρεντ οι Ασοεείτες απαιτώ φεισμπουκια όλονων. Αντε αντε, πμ.



Γενικό μιτινγκ ασοεε; Μέσα είμαι. :P

Βαλτε κ εμενα στην παρεα!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Μιας και δεν έχουμε θρεντ οι Ασοεείτες απαιτώ φεισμπουκια όλονων. Αντε αντε, πμ.



Γενικό μιτινγκ ασοεε; Μέσα είμαι. :P

Δευτερη φορα εδινες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Σχολη Μονιμων Υπαξιωματικων Ναυτικου (ΣΜΥΝ)..............!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Κανενας αλλος εκει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Την πρωτη και την δευτερη που ειχες περασει?

Την πρώτη χρονιά πέρασα Ηλεκτρονική στο Τει Αθήνας και την Δεύτερη Χημικό Ιωαννίνων.
Αλλά εγώ ήθελα Πληροφορική και έτσι ξαναέδωσα.
Πάντως θα παρακολουθήσω την Στατιστική! Μου είπαν πως μπορώ να δηλώσω και μαθήματα επιλογής από άλλο τμήμα της Ασοεε! (Φυσικα θα δηλώσω μαθήματα από την Πληροφορική.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Την πρώτη χρονιά πέρασα Ηλεκτρονική στο Τει Αθήνας και την Δεύτερη Χημικό Ιωαννίνων.
Αλλά εγώ ήθελα Πληροφορική και έτσι ξαναέδωσα.
Πάντως θα παρακολουθήσω την Στατιστική! Μου είπαν πως μπορώ να δηλώσω και μαθήματα επιλογής από άλλο τμήμα της Ασοεε! (Φυσικα θα δηλώσω μαθήματα από την Πληροφορική.:P)

Αυτο θα σου ελεγα τωρα;)Μπορεις να φτιαξεις το προγραμμα σπουδων σου οπως θες.Και εχεις ευρος επιλογων στα μαθηματα επιλογης ,στα μεταπτυχιακα,και οχι μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Αυτο θα σου ελεγα τωρα;)Μπορεις να φτιαξεις το προγραμμα σπουδων σου οπως θες.Και εχεις ευρος επιλογων στα μαθηματα επιλογης ,στα μεταπτυχιακα,και οχι μονο.

Ναι ναι! :clapup:
Γενικά αν και είχα απογοητευτεί στην αρχή (μα να ανέβει 500 μορια το ΠαΠει; ) τώρα νομίζω ότι αρχίζει και μου αρέσει το προγραμμα σπουδων. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ρε παιδια κανεις που θα ανεβει γιαννενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν μπορει καποιος αποφοιτος να δωσει ξανα πανελληνιες και να κανει και 10% μαζι την ιδια χρονια ωστε να χει πιο πολλες ελπιδες να περασει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lalak

Νεοφερμένος

Ο lalak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ας πουμε οτι εχασα τη σχολη για 100 μορια οποτε θελω για να μαι σιγουρος οτι θα περασω να δωσω πανελληνιες του χρονου και να κανω και 10%.Αν δεν γραψω καλα στις πανελληνιες συμπληρωνω μηχανογραφικο οχι ως νεος αποφοιτος αλλα κανω με το 10%.Αντοιστοιχα αν παω τελεια στις πανελληνιες δεν δηλωνω με το 10%.Πρακτικα αυτο μπορει να εφαρμοστει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Οχι φιλε μου δε μπορεις να το κανεις αυτο!! Δυστυχως η ευτυχως (μαλλον ευτυχως), μπορεις να επιλεξεις μονο ενα απο τα 2:(... Αλλα αν οντως εχασες τη σχολη σου μονο για 100 μορια, τοτε εισαι μεσα με το 10%!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Οχι φιλε μου δε μπορεις να το κανεις αυτο!! Δυστυχως η ευτυχως (μαλλον ευτυχως), μπορεις να επιλεξεις μονο ενα απο τα 2:(... Αλλα αν οντως εχασες τη σχολη σου μονο για 100 μορια, τοτε εισαι μεσα με το 10%!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Οχι φιλε μου δε μπορεις να το κανεις αυτο!! Δυστυχως η ευτυχως (μαλλον ευτυχως), μπορεις να επιλεξεις μονο ενα απο τα 2:(... Αλλα αν οντως εχασες τη σχολη σου μονο για 100 μορια, τοτε εισαι μεσα με το 10%!!
εισαι λάθος!!!! δεν συμβαινει αυτό καθε χρονο!! και δεν υπαρχει ιδια τάση σε όλες τις σχολές.... αλλες σχολες με το 10% απαιτουν περισσότερα μορια και άλλες πολυ λογότερα.......
στο 10% τον μεγαλύτερο ρόλο παιζει το "μηχανογραφικό"
επειδη φετος σε γενικές γραμμές ευνοήθηκαν οι του "10%" , δεν σημαινει οτί θα συμβεί και του χρόνου το ίδιο.............:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Πάρα πολλά συγχαρητήρια σε όλους μας παιδιαααά!!!!!! :)
Eγώ πέρασα Πολιτικών Δομικών Έργων στις Σέρρες με 14.000 μόρια...!!!!
Κανένας συμφοιτητής ή συμφοιτήτρια υπάρχει?!?! :):)

Και εγώ πολιτικών δομικών έργων αλλα στα Τρίκαλα!!! Συγχαρητήριααα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μανωλας

Νεοφερμένος

Ο μανωλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ψαχνω πληροφοριες για τη σχολη της τριπολης τηλεπικοινωνιες. οτι ξερετε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelinaa!!!

Νεοφερμένος

Η evelinaa!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πέρασα διοίκηση επιχειρήσεων στην καβαλα έχει περάσει κανένας άλλος εκεί να μου pi αν είναι καλά γενικά στην καβαλα και το ΤΕΙ????:redface:

πέρασα διοίκηση επιχειρήσεων στην καβαλα....έχει περάσει κάποιος εκεί να μου pi πως είναι gt δη ξέρω καθόλου από καβαλα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

amarienne

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κύμη (Εύβοια). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Νοσηλευτική, ΤΕΙ Πάτρας με 12842 μόρια, με βάση 12700 κάτι. :) Αλλά θα προσπαθήσω για μεταγγραφή στην Αθήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top