[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MariaT

Νεοφερμένος

Η MariaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

emva

Νεοφερμένος

Η emva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγω ειμαι απο Πυργο οτι θες μπορεις να με ρωτησεις!!
σε ευχαριστω πολυυυυ!!!!!:) εγω ειμαι απο κρητη.... εσυ εκει σπουδαζεις..?πως ειναι εκει η φοιτητικη ζωη...????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

emva

Νεοφερμένος

Η emva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγω ειμαι απο Πυργο οτι θες μπορεις να με ρωτησεις!!
σε ευχαριστω πολυυυυ!!!!:):) εγω ειμαι απο κρητη... εσυ εκει σπουδαζεις..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυυυυ!!!!:):) εγω ειμαι απο κρητη... εσυ εκει σπουδαζεις..???
Οχι δεν σπουδαζω Πυργο,ειμαι απο εδω!
Εγω περασα Αθηνα :)


σορρυ για το οφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emva

Νεοφερμένος

Η emva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Οχι δεν σπουδαζω Πυργο,ειμαι απο εδω!
Εγω περασα Αθηνα :)


σορρυ για το οφφ
αααα ωραια..συγχαρητηρια..!!!!!:):) πως ειναι εκει στον πυργο???? η φοιτητικη ζωη πως ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ωραια ωραια!!!:):)
ποτε παω χανια??? χμμμ δεν ξερω,αν και εγω μενω ηδη κρητη...εσυ?

Ααα..μια χαραα!!εγω δεν ειμαι απο κρητη:P, εχω βρειι σπιτιι ηδη.. κ τωρα παλι θα παω αρχες σεπτεμβρηη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
χανιααααααααα σας ερχομαι!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:...!!!!!!ηλεκτρονικων μηχανικων και μηχανικων υπολογιστων......και ας ελπισουμε να μην απογοητευτουμε....!!:wall:



Ελααα τα Χανιαααααααα:P:P:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BatForLashes<3

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
70η στο ΤΕΙ Εμπορίας και Διαφήμισης στη Θεσσαλονικη :) Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!!Δεν ήταν και από τις πλέον νορμάλ χρονιές :P


Edit: 14015 μόρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ath09

Νεοφερμένος

Η ath09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πέρασα στο τμήμα Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης και Διερμηνείας του Ιονίου!Πρώτη επιλογή με 20.409 μόρια:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ολγα Cobain

Νεοφερμένος

Η Ολγα Cobain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Περασα στο τμημα Οργανωσης και Διοικησης Επιχειρησεων στο Οικονομικο Πανεπιστημιο Αθηνας!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφαν7

Νεοφερμένος

Ο Στεφαν7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εγω Μηχανικων Η/Υ & Πληροφορικης Πατρα με 18166 31ος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bigfish

Νεοφερμένος

Η bigfish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

vassia28

Νεοφερμένος

Η vassia28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Καλύβια Θορικού (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Eγω μπηκα χημικος μηχανικος εμπ..18600 92ος..Κανείς αλλος χημικος μηχανικος ή εμπιτης?


Ναι εγώ!!! ΣΕΜΦΕ 21η!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ρε παιδιά, από ΑΣΟΕΕ δεν βλέπω τίποτα, 4-5 άτομα απο στατιστική, ένας (?) από Μ&Ε, τι θα γίνει ρε παιδιά, γτπ τα Οικονομικά για τους ischoolites? Ούτε κανα κοριτσάκι στο τμήμα μου δεν βρήκα να περνάει μπάς και είμαι τυχερός και μου κάτσει καμιά κατάσταση εμένα που μαι και ασχημούλης.

Επαναλαμβάνω:
Νέος, άσχημος ψάχνει Νέα, Ωραία που γουστάρει άσχημους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ολγα Cobain

Νεοφερμένος

Η Ολγα Cobain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ρε παιδιά, από ΑΣΟΕΕ δεν βλέπω τίποτα, 4-5 άτομα απο στατιστική, ένας (?) από Μ&Ε, τι θα γίνει ρε παιδιά, γτπ τα Οικονομικά για τους ischoolites?

Μπαμπη εγω περασα ΟΔΕ στην ΑΣΟΕΕ...Πολλα κοριτσακια απ την πολη μου περασαν στο τμημα σου παντως!!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Μπαμπη εγω περασα ΟΔΕ στην ΑΣΟΕΕ...Πολλα κοριτσακια απ την πολη μου περασαν στο τμημα σου παντως!!
:P

Ωραία, ωραία!! Γιατί στην προηγούμενη μου σχολή για να δούμε κοριτσάκι ανεβαίναμε γονατιστοί στην εκλησσία στην Τήνο να κάνουμε τάμα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Justinovia

Νεοφερμένος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κανενας αλλος Γραφιστας βρε παιδια...!? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ρε παιδιά, από ΑΣΟΕΕ δεν βλέπω τίποτα, 4-5 άτομα απο στατιστική, ένας (?) από Μ&Ε, τι θα γίνει ρε παιδιά, γτπ τα Οικονομικά για τους ischoolites? Ούτε κανα κοριτσάκι στο τμήμα μου δεν βρήκα να περνάει μπάς και είμαι τυχερός και μου κάτσει καμιά κατάσταση εμένα που μαι και ασχημούλης.

Επαναλαμβάνω:
Νέος, άσχημος ψάχνει Νέα, Ωραία που γουστάρει άσχημους.

3 είμαστε καλέ μόνο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ιατρική Θράκης στην Αλεξανδρούπολη με 19079 μόρια, 48η :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top