[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

zoilin

Νεοφερμένος

Η zoilin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Συμφνωνώ... μόνο ορισμένες πέσαν... και εγώ με 18800 δεν έπιασα διαιτολογία στο Χαροκόπειο.... :/
-------------------------------------------------
Κάποιος που να έχει περάσει παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης αθήνα???:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Κανένας για Επιστήμη των υλικών στην Πάτρα;;
Μοναχούλι με αφήσατε:eek:;;:mad: :(:(:( :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
ΗΜΜΥ στο ΑΠΘ :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill1992th

Νεοφερμένος

Ο bill1992th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Και εγώ. 329 ΣTATIΣTIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ. 0044

Πάει η Πληροφορική. :( :/::/::/::/:
Εγώ το είχα με 16.180 πρώτη επιλογή και το έχασα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μηχανικός Μεταλλείων Μεταλλουργών ΕΜΠ. Κανένας συνάδελφος????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill1992th

Νεοφερμένος

Ο bill1992th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Κ εγω περασα στην πρωτη μ επιλογη Χανια Μηχανικος Παραγωγης και Διοικησης
(ευτυχως γτ εχω βρει και σπιτι εκει εδω κ 1 εβδομαδα :P )

Η σχολη μου ειχε ανοδο πανω απο 550 μορια εφτασε τα 16318
εγω με 16.180 το ειχα δευτερη επιλογηκαι το εχασα οπωσ και την πρωτη τμημα στατιστικησ του οπα που απο 16ο16 πηγε 16.542.....την πατησα...συγχαρητηρια παντωσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kop3110

Νεοφερμένος

Ο Kωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Eγω μπηκα χημικος μηχανικος εμπ..18600 92ος..Κανείς αλλος χημικος μηχανικος ή εμπιτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Πολλα συγχαριτηρια.. Ειδες που η ζωη θελει πιστη αισιοδοξια και μετα ολα κυλανε ωραια??

Αντε καλες σπουδες φιλε μου και ελπιζω να μην ξανα αμφισβητησεις τον εαυτο σου και τις επιδοσεις !!!


Καλη αρχη!


εχεις δικιο απλα καλο ειναι χρειζετε να μην ειμαστε και σιγουροι μιλαω για μενα προσθεου.εσυ μπηκες εκει που ηθελεσ?ευχομαι ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Συγχαρητηρια,το αξιζες;)

βλεπω περασες στατιστικο αθηνας?μπραβο σου αξιος αγαπαω οικονομικα τα σπουδασα κιολας και παλι μπραβο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Eγω μπηκα χημικος μηχανικος εμπ..18600 92ος..Κανείς αλλος χημικος μηχανικος ή εμπιτης?
ΕΓΩ!! Τοπογράφος ΕΜΠ.:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
εγω περασα πρωτη (10%) με 18.900 μορια στη φλολογια πελοποννησου!κανενας συμφοιτητης;;;
συγχαρητηρια σ ολους σας!!!!:)
Μπράβο!! Άντε γιατί κάποιοι κάποιοι φοβόντουσαν ότι με τόσα μόρια δε θα περάσουν...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fod@s

Νεοφερμένος

Ο fod@s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Aντε επιτελους, κ αλλος γ πολυτεχνειο Κρητης... Χανιααααααααα:D:D

Δεν ειμαι ακριβως συναδελφος, ΜΠΔ περασαααα.... :clapup::clapup:
Αλλα δεν εχει να λεει :P

Ποτε πας Χανιαα??
ωραια ωραια!!!:):)
ποτε παω χανια??? χμμμ δεν ξερω,αν και εγω μενω ηδη κρητη...εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bigfish

Νεοφερμένος

Η bigfish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
χανιααααααααα σας ερχομαι!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:...!!!!!!ηλεκτρονικων μηχανικων και μηχανικων υπολογιστων......και ας ελπισουμε να μην απογοητευτουμε....!!:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

angel10

Νεοφερμένος

Η angel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
συχγαρητηρια σε ολους σας .. εγω περασα βρεφονιπιοκομος στη θεσσαλονικη!!! καλη αρχη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emva

Νεοφερμένος

Η emva αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
περασα στον πυργο ηλειας-πληροφορικης κ μεσων μαζικης ενημερωσης....!!!!!!!:clapup:
κανενας συναδελφος???:hmm:
-------------------------------------------------
μπραααααααααααβοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!:):):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emma-2-

Νεοφερμένος

Η Emma-2- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους σας παιδια!!! Καλή φοιτητική ζωή! ! !

Same:D αλλά εγώ 1η :clapup:

:clapup:Welcome! ! ! :clapup:
Άντε να πληθαίνουμε σιγα-σιγα κι εδω μέσα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fod@s

Νεοφερμένος

Ο fod@s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
χανιααααααααα σας ερχομαι!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:...!!!!!!ηλεκτρονικων μηχανικων και μηχανικων υπολογιστων......και ας ελπισουμε να μην απογοητευτουμε....!!:wall:
οπ να και μια συναδελφος!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bigfish

Νεοφερμένος

Η bigfish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
περασα στον πυργο ηλειας-πληροφορικης κ μεσων μαζικης ενημερωσης....!!!!!!!:clapup:
κανενας συναδελφος???:hmm:
θεαααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

οπ να και μια συναδελφος!!:clapup::clapup:
ειδες ειδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:yahoo::yahoo:
αντε να δουμε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω...εγω με 18.888 μπηκα πρωτη με το 10% σε μια σχολη.και μια αλλη κοπελα π εχει 18439 μπηκε πρωτη με το
90%.ποιος μπηκε πρωτος στη σχολη;και οι δυο σε διαφορετικες κατηγοριες;και θα παρουμε και οι δυο υποτροφιες;;
ξερει κανεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
περασα στον πυργο ηλειας-πληροφορικης κ μεσων μαζικης ενημερωσης....!!!!!!!:clapup:
κανενας συναδελφος???:hmm:
Εγω ειμαι απο Πυργο οτι θες μπορεις να με ρωτησεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top