[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
περασα αστυφυλακων απο τα τεε
Πολλα συγχαριτηρια.. Ειδες που η ζωη θελει πιστη αισιοδοξια και μετα ολα κυλανε ωραια??

Αντε καλες σπουδες φιλε μου και ελπιζω να μην ξανα αμφισβητησεις τον εαυτο σου και τις επιδοσεις !!!


Καλη αρχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Παιδιά όσον αφορά πρωτα και δεύτερα εξάμηνα,και στην τηλεόραση και στην εφημερίδα διάβασα ότι φέτος ολα τα παιδιά που μπηκαν ΑΤΕΙ θα ξεκινήσουν από το πρώτο εξάμηνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

navarhos

Νεοφερμένος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
μηχανολογια (σερρες) !! συγχαρητηρια σε ολους!!
Και ελεγα μονος μου θα ειμαι στις Σερρες ? !!!

Συγχαρητηρια σε ολους !!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArRed

Νεοφερμένος

Ο ArRed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!
Εγώ πέρασα μηχανολόγους μηχανικούς και αεροναυπηγούς στην Πάτρα!!
κανένας συμφοιτητής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
βρε λετε αυτος που περασε με το 10% και 3020 μορια Φυσικο Ιωαννινων να παρει μεταγραφη για θεσσαλονικη ή Αθηνα;;; αχαχαχα... ή ο αλλος με 6000 εφαρμοσμενων κρητης να παει σεμφε εμπ ( αν γινεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

fod@s

Νεοφερμένος

Ο fod@s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
HΛEKΤΡΟNIKΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ KAI MHXΑΝΙKΩN YΠOΛ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ) με 17.670 μορια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Margooo

Νεοφερμένος

Η Margooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συναδελφεεεε...:thumbsup:

Γεωπονικο Α.Π.Θ! 76η σειρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vicky###

Νεοφερμένος

Η vicky### αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γεια σε ολους!!!εγω περασα παιδαγωγικο πατρας με 19.312(2η)....κανεις αλλος για παιδαγωγικο πατρας????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Καταρχήν......... Συγχαρητήρια σε όλους!!!
Πέρασα 22ος στους Πολιτικούς Μηχανικούς στον Βόλο με 18708 μόρια !!!
Φοιτητές του Βόλου ενωθείτε!!!!! :) :) :)

Και εγώ!!! Με 18296 μηχανολογος μηχανικός στο Βόλο επίσης 2η επιλογη (οπως ο kostas ped)

x-tonisa,συμφοιτητριες θα ειμαστε!
Περασα Αρχιτεκτονικη Βολου με 21546
Ημουν η 51τη :)

Καλως τους γειτονες! Εσεις Αρχιτεκτονες και Μηχανολογοι Μηχανικοι εγω Πολιτικος Μηχανικος!:clapup:

Κι εγώ Βόλο πέρασα!!!Πολιτικός μηχανικός!! Αντε να βέπω υποψήφιους φοιτητές του Βόλου!



Βολιωτες και Βολιωτισσες,ελατε να διατυπωσετε τις αποριες σας σχετικα με την πολη και να γνωριστουμε μεταξυ μας στο
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=48965
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fod@s

Νεοφερμένος

Ο fod@s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
HΛEKΤΡΟNIKΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ KAI MHXΑΝΙKΩN YΠOΛ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ) με 17.670 μορια.:)
ξεχασα να γραψω σειρα 48 :redface:
κανενας συναδελφος???:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ξεχασα να γραψω σειρα 48 :redface:
κανενας συναδελφος???:hmm::hmm:


Aντε επιτελους, κ αλλος γ πολυτεχνειο Κρητης... Χανιααααααααα:D:D

Δεν ειμαι ακριβως συναδελφος, ΜΠΔ περασαααα.... :clapup::clapup:
Αλλα δεν εχει να λεει :P

Ποτε πας Χανιαα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Ped.

Νεοφερμένος

Ο Kostas Ped. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλως τους γειτονες! Εσεις Αρχιτεκτονες και Μηχανολογοι Μηχανικοι εγω Πολιτικος Μηχανικος!:clapup:
ΦΙΛΙΠΠΟΣ,ΑrisKo,jay18,zux,x-tonisa>Οι νεοι συμφοιτητες μου!:clapup:Συγχαρητηρια παιδια!Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKA

Νεοφερμένος

Η JKA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Συναδελφεεεε...:thumbsup:

Γεωπονικο Α.Π.Θ! 76η σειρα..

Και εγω γεωπονικο απθ με σειρα 152...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZWI MPEMPA

Νεοφερμένος

Η ZWI MPEMPA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά όσον αφορά πρωτα και δεύτερα εξάμηνα,και στην τηλεόραση και στην εφημερίδα διάβασα ότι φέτος ολα τα παιδιά που μπηκαν ΑΤΕΙ θα ξεκινήσουν από το πρώτο εξάμηνο.



ααα αλη8εια.....μμ μια χαρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinak

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μοριακ'ης Βιολογίας και Γενετικής στην Αλεξανδρούπολη με 17930!!! :D

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ!!!:clapup::clapup::clapup:σε περιμενουμε στη σχολη...........:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Έλεος , μόλις εμαθα πως η σχολή που πέρασα ειναι κλειστή ,λόγω κατάληψης ! WTF ??? :mad:

Α,ρε Ελλαδάρα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
γειααα (ξανα):P
να ρωτησω κατι
οταν μας εμφανιζει την σχολη που περασαμε στην σελιδα του υπουργειου διπλα απο την σειρα επιτυχιας λεει κατηγορια 90τι ειναι αυτο;;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top