[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kostas.tsou

Νεοφερμένος

Ο kostas.tsou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια ισχυει οτι στα τει περνανε ολοι απο α εξαμηνο?αν οχι,θελω να μου πειτε αν η φυσικοθεραπεια αθηνας παιρνει 58 και γω ειμαι 31ος παιρνουν μεταγγραφη για το τει απο αλλες πολεις ετσι ωστε να βρεθω στο α' εξαμηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria---

Νεοφερμένος

Η maria--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους.... εγω περασα φαρμακευτικη αθηνας με 18953
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους.... εγω περασα φαρμακευτικη αθηνας με 18953
Oπως ενας φιλος μου!Συναδελφισσα!(Και γω Φαρμακευτικη,αλλα Πατρα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourou

Νεοφερμένος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους :) Εγώ μπήκα 69ος Πολιτικών Έργων Υποδομής στο ΤΕΙ Θεσσαλονίκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evilstts

Νεοφερμένος

Ο evilstts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Παιδιά κανένας συνάδελφος τοπογράφος ΕΜΠ? ή ΕΜΠίτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sidewinter

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Περασα στην πρωτη μου επιλογη,Διεθνων ευρωπαικων σπουδων στο ΠΑ.ΜΑΚ στην Θεσσαλονικη.Ειχα 17400 μορια και περασα 35ος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
παιδια συγχαρητηρια σε ολους..κατεθεσα μηχανογραφικο με το 10%..για ενα χρονο ημουν Πατρα στο τει διοικησης επιχειρησεων και περασα στην ιδια σχολη στο τει Πειραια:clapup:η χαρα μου απεριγραπτη:redface:δεν πιστευα καν οτι θα περασω αφου η περσινη βαση με το 10% για το τει διοικησης ηταν στο 18600 και φετος πηγε στο 11200:eek:επισης απο τα 12 παιδια που πηραν ημουν 11η..φοβερη τυχη:redface:

καπου διαβασα οτι ολοι θα μπουμε 1ο εξαμηνο..ισχυει κατι τετοιο?και αν ναι γιατι γινεται αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakaros

Νεοφερμένος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
μηχανολογια (σερρες) !! συγχαρητηρια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwnmaris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwnmaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 190 μηνύματα.
περασα αστυφυλακων απο τα τεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια το χαρτι βεβαιωσης εισαγωγης στο Χ πανεπιστημιο μπορουμε να το παρουμε σημερα απτο σχολειο??? το πηρε κανεις..????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
παιδια το χαρτι βεβαιωσης εισαγωγης στο Χ πανεπιστημιο μπορουμε να το παρουμε σημερα απτο σχολειο??? το πηρε κανεις..????
το χαρτι αυτο χρειαζεται για την εγγραφη η για κατι αλλο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
παιδια το χαρτι βεβαιωσης εισαγωγης στο Χ πανεπιστημιο μπορουμε να το παρουμε σημερα απτο σχολειο??? το πηρε κανεις..????

Εγώ πήγα σήμερα και μου είπαν ότι δεν έχει βγει ακόμα και ότι δεν το χρειάζομαι λέει...Αλλά πέρυσι νομίζω το χρειάστηκα για την εγγραφή στο άλλο πανεπιστήμιο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
και ποτε θα το δωσουν οταν ανοιξουν τα σχολεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
και ποτε θα το δωσουν οταν ανοιξουν τα σχολεια;

Έλα μου ντε...Ίσως από την άλλη εβδομάδα;:confused:

υγ:τέλεια η σχολή σου :happy: καλή σταδιοδρομία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!!!επισης.....και καλη φοιτητικη ζωη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZWI MPEMPA

Νεοφερμένος

Η ZWI MPEMPA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ πέρασα τεχνολογίαας τροφίμων ΤΕΙ Αθήνας... Κανάς άλλος Τεχνολόγος??? ::) :) :) Συγχαρητήρια σε όοοοολα τα παιδιά :) :):) !:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Margi

Νεοφερμένος

Η Margi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!!!!!


Εγω πέρασα 46η Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης...:D:D:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zux

Νεοφερμένος

Ο zux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και εγω περασα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ παιδια 60κοστη ......Και με τα μόρια που είχα για να μαι 60η τα μορια πρέπει να πεσαν αρκετουτσικα.....Τις βάσεις συγκεντρωτικά που μπορώ να τις δω?

Κι εγώ Βόλο πέρασα!!!Πολιτικός μηχανικός!! Αντε να βέπω υποψήφιους φοιτητές του Βόλου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

savvas savvas

Νεοφερμένος

Ο savvas savvas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
να σασ κανω μια ερωτηση αμα εισαι ιδι γραμμενοσ σε μια σχολη και περνασ με το 10% σε μια αλλη πρεπει να πας να γραφτεισ στην μια ή ειναι απαρετητο να ξεγραφτεις απο την αλλην πρωτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης.

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Περασα φαρμακευτικη Πατρας , μια χαρα , ειμαι αρκετα ενθουσιασμενος !!!.Παραλληλα , σκεφτομαι να κανω μηχανογραφικο με το 10% για του χρονου.Θα ηθελα να ρωτησω τι ειναι η βεβαιωση προσβασης και αν χρειαζεται (σιγουρη απαντηση)καποιο χαρτι για το μηχανογραφικο του 10%.
Viva la Φαρμακευτικη.....
Ευχαριστω εκ των προταιρων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top