[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

azwtoo

Νεοφερμένος

Η azwtoo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά κανένας αρχιτεκτονικής Θεσσαλονικής????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nephthys

Νεοφερμένος

Η Nephthys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=52103 μπείτε και εδώ όσοι περάσατε σαλονίκη να βρείτε συμφοιτητές. Αν και είναι περσινό το ποστ, βλέπω οτι συνεχίζεται και φέτος η παράδοση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Ναυτιλιας και επιχειρηματικων υπηρεσειων στη χιο ! 36ος με 15034!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakosg21

Νεοφερμένος

Ο Καρακατσάνης Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πέρασα Φιλοσοφία Πάτρας, 43ος! Κανείς άλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Παιδαγωγικο Δημοτικης Εκπαιδευσης Αλεξανδρουπολης 8ος (με 10%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ναι... ευχαριστώ όπως και να 'χει τελικά.τα λέμε ή δεύτερο εξάμηνο ή του χρόνου αν καταφέρω να πάρω μεταγγραφή..:)[/quo αχ εντροπια ποσ σε καταλαβαινω....................και εγω σπαρτη περασα.τι να πω με τιποτα δεν περιμενα τετοια ανοδο..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εγω περασα ιστοριας και αρχαιολογιας θεσ / νικης .:clapup:
Καλη φοιτητικη ζωη καλη σταδιοδρομια σε ολους;):P:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Καλως τους γειτονες! Εσεις Αρχιτεκτονες και Μηχανολογοι Μηχανικοι εγω Πολιτικος Μηχανικος!:clapup:

Αντε παιδια,να γινομαστε περισσοτεροι οι Βολιωτες!Καν'τε κανα add να μη χαθουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vagos-11-

Νεοφερμένος

Ο Vagos-11- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Να ευχηθω και γω με την σειρα μου σε ολους τους φετινους επιτυχοντες!Ειναι μεγαλη αναγκη για μενα και ψαχνω επιτυχοντες του ΤΕΙ οπτικης και οπτομετριας Αθηνας δν ξερω αν ηταν καλυτερο να ανοιξω ενα καινουργιο θεμα?¨:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Φυσικό Πάτρας, 54η, με μόρια 16911
Δεν ξέρω πόσο πήγε η Θεσσαλονίκη, αυτό που ξέρω είναι ότι την έχασα.
Δεν πειράζει, πάμε για το επόμενο όνειρο.
Eνας φιλος περασε 36 με 16.996
18 διαφορετικα ατομα "χωρεσαν" μεσα σε 85 μορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.

stami*

Νεοφερμένος

Η stami* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ιατρικη Κρητης!!!!!!!!! :)
Μαλλον ομως δικαιουμαι μετεγγραφη για Πατρα..... Θα δειξει!!!!!!!!!!!!
Συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!! Καλη φοιτητικη ζωη τωρα πλεον... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakosg21

Νεοφερμένος

Ο Καρακατσάνης Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κανείς για Φιλοσοφία Πάτρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λαμπρακος

Νεοφερμένος

Ο λαμπρακος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω περασα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ!!:clapup: κανεις αλλος στην ιδια σχολη με μενα? ( καπου στα 16300 μορια )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών Βόλου:clapup: :D 18.740...4ος!!! :P Να ρωτήσω...Δικαιούμαι κάποια υποτροφία?:hmm:Που μπορώ να το διαπιστώσω..?
Αν και μάλλον θα πάρω μετεγγραφή για Σαλόνικα!:):D:P

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Justinovia

Νεοφερμένος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γραφιστικη Αθηνας με 18590.. Και μια ερωτηση, τι ξερουμε για α' και β' εξαμηνα..;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Mε 18.644 επιασα την 1η μου επιλογη, Κτηνιατρικη αλλα Θεσσαλια αντι Θεσσαλονικη.. Απ'οσο ομως ξερω δικαιουμαι μεταγραφη οποτε με βλεπω Κτηνιατρικη ΑΠΘ....γενικα παντως ειμαι 1000% ευχαριστημενος! :clapup::D:D
Το ηξερα οτι δεν μπορουσε να κατεβει η Κτηνιατρικη ΑΠΘ...:P
Τωρα ανυπομωνω τρελα να αρχισουν τα μαθηματα! Μου αρεσει ΤΟΣΟ πολυ το αντικειμενοο! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Παιδιά, καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους! Απ' ότι είδα τα πήγατε μια χαρά! Όπως κ εγώ! Πέρασα παιδαγωγικό στη Ρόδο! Κανένας μέλλοντας συμφοιτητής;Αν υπάρχει κανένας που ξέρει για τη σχολή, να δώσει τα φώτα του παρακαλώ, για να μπαίνω στο κλίμα! Είναι βέβαια λίγο μακριά η Ρόδος, αλλά είναι η σχολή που ήθελα! Καλή μας σταδιοδρομία και καλοί φοιτητές!

και εγώ Παιδαγωγικό Ρόδου πέρασα με 17.866 μόρα και σειρά 3 με το 10%.
βέβαια δεν ξέρω ακόμα αν θα πάω μάλλον χλωμό το κόβω.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuan1992

Νεοφερμένος

Ο Αναστασόπουλος Νικόλαος Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πύργος (Ηλεία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
αγαπητά μου τέκνα!(χεχεχε) , όποιος είναι γιάννενα ιατρική (αλλά και άλλη σχολή να 'ναι όλοι οι καλοί χωράμε) στείλτε μου μήνυμα στο andronik21@gmail.com να γνωριστούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
φυσικής θεσσαλονίκης με 17.629 , 73ος
το μαθηματικο που ήταν η πρώτη μου επιλογή ανέβηκε κατα 333, απο 17410 σε 17743
κανένας άλλος στο φυσικό απθ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top