[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Νέος, καμμένος, άσχημος, με ταμπού αναζητεί φίλους/ες στο ΟΠΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zux

Νεοφερμένος

Ο zux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καταρχήν......... Συγχαρητήρια σε όλους!!!
Πέρασα 22ος στους Πολιτικούς Μηχανικούς στον Βόλο με 18708 μόρια !!!
Φοιτητές του Βόλου ενωθείτε!!!!! :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Παιδια παρηγορηστε τον, μεχρι και αλλαγη φυλου και πλαστικες ειναι ετοιμος να κανει για παρεα. Μπαμπη απο τωρα θες φιλους; Περιμενε ενα μηνα (αμαν ολοι να γινετε φοιτητες, δε θελω λεμε, αυτοματα μπαινω στο 5ο ετος και θα ξενερωσω πολυυυυυ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Πρωτα απο ολα συγχαρητηρια σε ολους μας που τα καταφεραμε!!!

Περασα και εγω πρωτη μου επιλογη.. ΠΑΜΑΚ και εγωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Πολλοι ΠΑΜΑΚιτες. Να κανουμε γκρουπακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε ολουςςςς!
Ειμαι και επισημα μεσα! :D Αρχιτεκτονων ΕΜΠ!!! 22984
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Εγώ παιδιά αν και δεν δίνω φέτος ένα έχω να πω...Οι φετινές βάσεις πρέπει να έκαναν πολλά παιδιά να κλάψουν :( Να έχεις γράψει π.χ 17900 και να εισαι σίγουρος ότι πέρασες δημοσιογραφία και να βλέπεις μετά στις βάσεις ότι η δημοσιογραφία θεσσαλονικης ανέβηκε από 17500 στα 18454...Αν είναι δυνατόν! Αναφέρομαι συγκεκριμένα σε αυτή την σχολή γιατί για αυτήν ενδιαφέρομαι αν και με τις εκτάσεις που έχει πάρει δεν νομίζω να τα καταφέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sonic_X

Νεοφερμένος

Ο Sonic_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους! Εγώ πέρασα ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ.ΒΑΣΗ: 10001.

Έχω ακούσει καλά πράγματα για τη σχολή αυτή. Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑngieP.

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Παιδιά, καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους! Απ' ότι είδα τα πήγατε μια χαρά! Όπως κ εγώ! Πέρασα παιδαγωγικό στη Ρόδο! Κανένας μέλλοντας συμφοιτητής;Αν υπάρχει κανένας που ξέρει για τη σχολή, να δώσει τα φώτα του παρακαλώ, για να μπαίνω στο κλίμα! Είναι βέβαια λίγο μακριά η Ρόδος, αλλά είναι η σχολή που ήθελα! Καλή μας σταδιοδρομία και καλοί φοιτητές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Παιδιά, καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους! Απ' ότι είδα τα πήγατε μια χαρά! Όπως κ εγώ! Πέρασα παιδαγωγικό στη Ρόδο! Κανένας μέλλοντας συμφοιτητής;Αν υπάρχει κανένας που ξέρει για τη σχολή, να δώσει τα φώτα του παρακαλώ, για να μπαίνω στο κλίμα! Είναι βέβαια λίγο μακριά η Ρόδος, αλλά είναι η σχολή που ήθελα! Καλή μας σταδιοδρομία και καλοί φοιτητές!

Για την σχολή συγκεκριμένα ο μόνο που ξέρω είναι το που είναι.Σε σχέση με τη Ρόδο όμως μπορώ να σε κάνω expert:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
woochoo δεν ψάχνω απεγνωσμένα φίλους ακόμα, απλά γράφω βλακειούλες να περάσει η ώρα. Εγώ του χρόνου το καλοκαίρι θα μπαίνω που και πού να λέω στα παιδάκια να μην ακούνε τους εκτιμητές γιατί είναι γτπ καβάλα.

Παιδιά, καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους! Απ' ότι είδα τα πήγατε μια χαρά! Όπως κ εγώ! Πέρασα παιδαγωγικό στη Ρόδο! Κανένας μέλλοντας συμφοιτητής;Αν υπάρχει κανένας που ξέρει για τη σχολή, να δώσει τα φώτα του παρακαλώ, για να μπαίνω στο κλίμα! Είναι βέβαια λίγο μακριά η Ρόδος, αλλά είναι η σχολή που ήθελα! Καλή μας σταδιοδρομία και καλοί φοιτητές!

Έχω κάνει πολλά πήγαιν' έλα στην Ρόδο και φιλική συμβουλή, κλείνε τα εισητίρια από πολύ νωρίς γιατί θα σε γαμήσουν στα 175άευρα. Ειδικά για περιόδους γιορτών. Το καράβι δεν παλεύεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Πολλοι ΠΑΜΑΚιτες. Να κανουμε γκρουπακι!

Αρχική Δημοσίευση από Adam el único;2390849:
Γειά σου συνάδελφεεε,,πάμε να σωσουμε την Ελλάδα!! :P

Απο εμας περιμενει η Ελλαδα να σωθει..... :P:P:P:P

Φυγαμε για γκρουπ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Απο εμας περιμενει η Ελλαδα να σωθει..... :P:P:P:P

Φυγαμε για γκρουπ!!!!!!!

Σώστε εσείς την Ελλάδα, εγώ θα σώσω τον κώλο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Σώστε εσείς την Ελλάδα, εγώ θα σώσω τον κώλο μου.

Μου θυμίζει τη φράση που διάβασα σ'ένα μπλογκ χθές:''η Ελλάδα βουλιάζει απο την αδιαφορία...αλλά τι με νοιάζει και εμένα'' :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πυθαγόρας

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Φυσικο Αθηνας here I come
Γεια σου συμφοιτητή!:clapup:

κι εγω φυσικό αθήνας!!! :) 17844 85η

17896 77ος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MedMaria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Η παραδοση δεν χαλάει.Ακόμα ένα έτος μοριακής έχει εκπροσωπηση στο i school :P.Συνεχιζουμε ακάθεκτοι. Καλή αρχή συνάδελφε.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά:D
Σ' ευχαριστώ παρα πολύ!!! Να φανταστώ είσαι εκπρόσωπος περασμένης χρονιάς??? Ελπίζω να μου πεις τα καλύτερα για την σχολή!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vkemos

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Πολιτικές Επιστήμες Και Δημόσια Διοίκηση στο Καποδιστριακό με 17,620.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Και εγώ!!! Με 18296 μηχανολογος μηχανικός στο Βόλο επίσης 2η επιλογη (οπως ο kostas ped)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jay18

Νεοφερμένος

Η jay18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Και εγω περασα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ παιδια 60κοστη ......Και με τα μόρια που είχα για να μαι 60η τα μορια πρέπει να πεσαν αρκετουτσικα.....Τις βάσεις συγκεντρωτικά που μπορώ να τις δω?



x-tonisa,συμφοιτητριες θα ειμαστε!
Περασα Αρχιτεκτονικη Βολου με 21546
Ημουν η 51τη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Και εγώ!!! Με 18296 μηχανολογος μηχανικός στο Βόλο επίσης 2η επιλογη (οπως ο kostas ped)

x-tonisa,συμφοιτητριες θα ειμαστε!
Περασα Αρχιτεκτονικη Βολου με 18546
Ημουν η 51τη :)

Καλως τους γειτονες! Εσεις Αρχιτεκτονες και Μηχανολογοι Μηχανικοι εγω Πολιτικος Μηχανικος!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nephthys

Νεοφερμένος

Η Nephthys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
μπραβο σε ολουσ!! και οι δηκοι μου κωποι ανταμιφθηκαν~~ περασα!!!!! παιρασα με 868 στο τεη γεωτεχνολογιασ και περιβαλοντοσ τει διτικισ μακεδονειασ!!! στην κοζανι!!! στο τοπο μου!!! καλη προσπαθια απο ολους! και μια εροτηση που γραφει τι σειρα μπικα?? νομιζο μπορει να παρο αποτρωφια!!!!

δώσε κασμέριιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top