[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολους!! εγω περασα ψυχολογια παντειου 69η/120 με μορια 18232!:) κανεις συμφοιτητης-τρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Πέρασα Κοινωνικής Ανθρωπολογίας και Ιστορίας Αιγαίου . Ήταν 3η επιλογή ,αλλα δεν βαριέσαι.
Άλλωστε,τον Νοέμβριο θα κάνω αίτηση για μετεγγραφή και θα με φέρουν απο οσο ξέρω,στο Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνας ...



Απο Νοέμβριο ,θα είμαστε στην ίδια σχολή :)

α ναι..;; όταν έρθεις ειδοποίησέ με εντάξει;..!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marysita

Νεοφερμένος

Η marysita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδαγωγικό αθηνας 19544!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
αντε θα ειμαστε και συμφοιτητριες.......

α τελειααα και εγω μαζι σου θα ειμαι!!! βεβαια δεν το περιμενα ουτε που θυμωνουν οτι την εχω βαλει... :redface::eek:



Καλως τις συναδελφισες ;) την καλυτερη επιλογη κανατε :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nephthys

Νεοφερμένος

Η Nephthys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ!!21954!!!79Η ΠΕΡΑΣΑ

Καλώς το νέο αίμα! Αρχιτεκτονάκια να βλέεεεεπωωωω! :D


Συγχαρητήρια σε όλους ρε παίδες!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stroumfita

Νεοφερμένος

Η Κρυσταλλένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εφαρμοσμενης Πληροφορικης στη Διοικηση και στην Οικονομια (Λευκαδα) 33η με 7722 και εχασα την Πλοιαρχων απο καθαρη ελλειψη πληροφορησης. Δεν ειχα κανει τις εξετασεις... :(:(:(:(
Κανεις σε αυτο το τμημα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Kαλησπερες...
Περασα Διοικηση Επιχειρησεων Πατρων (16,433) αλλα θα μετεγγραφω για Αθηνα.
Ξερει κανεις αν χανω ενα 6μηνο λογω μεττεγραφης?Και αν ναι το εξαμηνο αυτο μπορω να το παρακολου8ω στην Αθηνα?
Τι παιζει τελικα ???
Καλη σταδιοδρομια σε ολους και ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ



παρακολουθεις κανονικα το εξαμηνο κατα το οποιο θα παρεις την μετεγγραφη στην αθηνα,απλα δεν θα παρεις βιβλια και γενικα επειδη δεν θα εισαι ''επισημα'' φοιτητης των αθηνων ισως αντιμετωπισεις δυσκολιες σε σημειωσεις που μοιραζουν οι καθηγητες (αν μοιραζουν) και σε βιβλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zoiphio

Νεοφερμένος

Η zoiphio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
συγχαρητήρια σε όλους σας παιδιά!εγώ πέρασα στην σχολη πλαστικών τεχνών και επιστημων της τέχνης στα ιωάννινα με 166oo περίπου μόρια στην δεύτερη θέση...νομίζω πως η βάση της σχολης είναι κάπου στις 8ooo...
αν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικά με τις υποτροφίες που δίνονται σε αυτήν την σχολη........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

irida18

Νεοφερμένος

Η irida18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑ!! Ιατρικη Αλεξανδρουπολης! :clapup:

ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ με 19241, σειρα 005. Συγχαρητηρια σε ολους/ες και καλη φοιτητικη ζωη!

Συγχαρητηρια!!!!!!!!! Περασα και εγω Ιατρικη Αλεξανδρουπολης με 19.044 μορια και σειρα 0069 :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Γεια σου κούκλε!!
Κι εγώ εκεί πέρασα..
2ος, λοιπόν, στο τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου με 19659 μόρια..
Καλή μας σταδιοδρομία... :clapup::clapup:

Σπιτι βρηκατε παιδια?Ψαχνω εδω και τρεις μερες και ολο παλιατζουρες βρισκω,εχω απογοητευτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgi@dg

Νεοφερμένος

Η olga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
πέρασα διοίκηση επιχειρήσεων αει αλλά στη χίο....είναι κανείς που σπουδάζει εκεί κ μπορεί να μου πει αν είναι καλά.......????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Νέα, ωραία, χωρίς ταμπού ψάχνει φίλους/ες στην ΑΣΟΕΕ και ειδικά στην Οικονομική Επιστήμη για αλληλοβοήθειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aurora_borealis

Νεοφερμένος

Ο aurora_borealis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Συνχαρητηρια σε ολους.....Περασα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 58ος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george44

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Φαρμακευτική Αθήνας , 18947 μόρια, 79ος, 1η επιλογή :)

Btw ξέρει κανέις πόσα άτομα παίρνει η Φαρμακευτική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Δε ξερω γιατι, αλλα μου φαινεται οτι ακομα δεν εχω συνειδητοποιησει οτι ειμαι φοιτητης! Το διαβαζω στο Avatar μου αλλα δε το πιστευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emma-2-

Νεοφερμένος

Η Emma-2- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εχω βγάλει 15.644 και είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι περνάω Ψηφιακά Συστήματα Πειραιά...Το αποτέλεσμα: Επιστήμη Υπολογιστών Κρήτης...Στην άλλη μεριά της Ελλάδας,χωρίς συναυλίες,χωρίς τίποτα :(:(:(

Έλα βρε Metalla...όχι και τίποτα απο συναυλίες! Μην είμαστε κι υπερβολικοί!!! :P
Κατέβα εσύ και θα δείς!!! χαχαχα!

Επιστημης Υπολογιστων Κρητης , 2η επιλογη ! :D

Έεελα το νεο αίμα το csdαδικο!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ιατρικό ΣΣΑΣ με 19510 ειμαι 21 σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Πέρασα Ικάρων - Ελεγκτών Αεράμυνας Ειδική κατηγορία Α(πολυτεκνοι κ τριτεκνοι). Διαμόρφωσα τη βάση με 18607. Σειρα εισαγωγής: 2ος απο 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa2

Νεοφερμένος

Η Natassa2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδιαα!καταρχας συγχαρητηρια σε οολους:D

εγω περασα 44η στο ΤΕΙ νοσηλευτικης της αθηνας,1η επιλογη:clapup:αν υπαρχει κανας συμφοιτητης ας στειλει γιατι με προβλεπω μονη σαν το λεμονι:P
καλη φοιτητικη ζωη να εχουμεεε:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μοριακ'ης Βιολογίας και Γενετικής στην Αλεξανδρούπολη με 17930!!! :D
Η παραδοση δεν χαλάει.Ακόμα ένα έτος μοριακής έχει εκπροσωπηση στο i school :P.Συνεχιζουμε ακάθεκτοι. Καλή αρχή συνάδελφε.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top