[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kevlar

Νεοφερμένος

Ο kevlar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Χημικων Πατρας με 16977
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rien

Νεοφερμένος

Η rien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια συγχαρητηρια σε ολους....:clapup: περασα παιδαγωγικα ειδικης αγωγης στο βολο:)με 17594 καλη φοιτητικη ζωη σε ολους:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anaxilleas46

Νεοφερμένος

Ο anaxilleas46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Έκανα μηχανογραφικο με το 10% και πέρασα 7ος στο μαθηματικό Ιωαννίνων με 16059 μόρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elios

Νεοφερμένος

Ο elios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ιατρικη σαλλονικααα και δεν μαζευεται!19,438:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

tatoula

Νεοφερμένος

Η tatoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

elios

Νεοφερμένος

Ο elios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ευχαριστω αλλα σε 2 χρονια θα ερθω!προς το παρων στρατος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kevlar

Νεοφερμένος

Ο kevlar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

Alexander_P

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Πληροφορική ΑΠΘ, με 19360, πρώτη επιλογή και Σειρά Επιτυχίας 0002!!!!!!!! Τι ευτυχία !!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elios

Νεοφερμένος

Ο elios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ιατρικη θεσσαλονικη ποσοι περνανε συνολικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
180 ατομα νομιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tziaki

Νεοφερμένος

Η tziaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου στελει τισ βασεις του 3ου και 4ου πεδιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elios

Νεοφερμένος

Ο elios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ειναι δυνατον να περασα 9ος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Αν εδινες σε καποια ειδικη κατηγορια ναι
Αν εδινες στο 90% οχι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Kαλησπερες...
Περασα Διοικηση Επιχειρησεων Πατρων (16,433) αλλα θα μετεγγραφω για Αθηνα.
Ξερει κανεις αν χανω ενα 6μηνο λογω μεττεγραφης?Και αν ναι το εξαμηνο αυτο μπορω να το παρακολου8ω στην Αθηνα?
Τι παιζει τελικα ???
Καλη σταδιοδρομια σε ολους και ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πέρασα Κοινωνικής Ανθρωπολογίας και Ιστορίας Αιγαίου . Ήταν 3η επιλογή ,αλλα δεν βαριέσαι.
Άλλωστε,τον Νοέμβριο θα κάνω αίτηση για μετεγγραφή και θα με φέρουν απο οσο ξέρω,στο Ιστορίας και Αρχαιολογίας Αθήνας ...

Εγώ πέρασα επιτέλους στην ιστορία-αρχαιολογία Αθήνας που ήθελα πολύ!! Έβγαλα 17.087 μόρια και η σχολή φέτος είναι στα 16.953....!!! Α... Όποιος άλλος είναι από φιλοσοφική σχολή, αν θέλει ας μου στείλει κανένα μήνυμα γιατί δεν θα ξέρω σχεδόν κανέναν στη σχολή..! Έτσι.. για δικτύωση!!

Απο Νοέμβριο ,θα είμαστε στην ίδια σχολή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MedMaria

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μοριακ'ης Βιολογίας και Γενετικής στην Αλεξανδρούπολη με 17930!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πρωτα απο ολα συγχαρητηρια σε ολους μας που τα καταφεραμε!!!

Περασα και εγω πρωτη μου επιλογη.. ΠΑΜΑΚ και εγωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Γειά σου συνάδελφεεε,,πάμε να σωσουμε την Ελλάδα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά!!!!!!:):):)
μαθηματικο ιωαννινων 17212 47ος
Συγχαρητηρια σε ολους...
Έκανα μηχανογραφικο με το 10% και πέρασα 7ος στο μαθηματικό Ιωαννίνων με 16059 μόρια!!!
Εγω περασα Πληροφορικη Ιωαννινων με 16415 μορια!! σειρα 137!! Ηταν η δευτερη επιλογη μου!! Κανεις αλλος για Γιαννενα?
Πληροφορικη Ιωαννινων, 42ος με 16.966:D Συγχαρητηρια σε ολους και καλη φοιτητικη ζωη!:)
Γεια σας "γειτονάκια"!!!! Εγώ είμαι στο φυσικό (ένα έτος μεγαλύτερη:P).. Αν χρειαστείτε οποιαδήποτε βοήθεια πείτε μου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrysa2912

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Διεθνων και ευρωπαικων σπουδων πειραια!!!καλη φοιτητικη ζωη σε ολουσ μας!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top