[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Περασα Κοινωνικη διοικηση Κομοτηνης,ειναι κανεις αλλος για το ιδιο τμημα η γενικα Κομοτηνη;
Κι εγώ Κομοτηνή, Νομική με 18610 158/600
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Μηχανικος Παραγωγης κ Διοικησης -ΧΑΝΙΑ :D:D:D:D

Συγχαριτηρια σε ολους... κ ακομη γι αυτους που δεν περασαν εκει που ηθελαν δεν χαθηκε τπτ. Ισα-ισα, μπορει να ειναι καλυτερα εκει! Διαφορετικα, υπαρχει κ δευτερη φορα, τριτη , τεταρτη...κ οσες κατσειι...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λεωνίδας_Δ

Νεοφερμένος

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Οικονομικό Α.Π.Θ.!!!!Με 37 σειρά!!!!Συγχαρητήρια σε όσους πέρασαν εκεί που ήθελαν-υπομονή και δύναμη γι αυτούς που ξαναδίνουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thaddeus

Νεοφερμένος

Ο Thaddeus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεωπονικο Θεσσαλονικης 95ος...

Υ.Γ. Σημερα ακουσα πρωτη φορα οτι ο αριθμος των εισακτεων στην σχολη μας ειναι 220... περιεργο μου ακουγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Εγω περασα Πληροφορικη Ιωαννινων με 16415 μορια!! σειρα 137!! Ηταν η δευτερη επιλογη μου!! Κανεις αλλος για Γιαννενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ναυπηγούς εμπ, 19027 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memi

Νεοφερμένος

Η memi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Σημείωση 1.: Οι Βάσεις 2010 είναι εδώ.:)
Σημείωση 2. : Τα κεφαλαία και τα greeklish απαγορεύονται από τους όρους χρήσης.


περασα στην πρωτη μου επιλογη........γεωπονια απθ


α τελειααα και εγω μαζι σου θα ειμαι!!! βεβαια δεν το περιμενα ουτε που θυμωνουν οτι την εχω βαλει... :redface::eek:

Περασα Κοινωνικη διοικηση Κομοτηνης,ειναι κανεις αλλος για το ιδιο τμημα η γενικα Κομοτηνη;

ναι, η κολλητη μ μπηκε εκει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Νηπιαγωγος στην ροδοοο :clapup:
περασα 2η :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Εγώ πέρασα επιτέλους στην ιστορία-αρχαιολογία Αθήνας που ήθελα πολύ!! Έβγαλα 17.087 μόρια και η σχολή φέτος είναι στα 16.953....!!! Α... Όποιος άλλος είναι από φιλοσοφική σχολή, αν θέλει ας μου στείλει κανένα μήνυμα γιατί δεν θα ξέρω σχεδόν κανέναν στη σχολή..! Έτσι.. για δικτύωση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meddle

Νεοφερμένος

Ο Meddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών της Πολυτεχνικής Σχολής του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης με 18.381 μόρια.

Ναι, ακούγεται ψωνιστικό απλά έπρεπε να το δω κάπου ολόκληρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalkias

Νεοφερμένος

Ο xalkias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Αλλος για δημοκριτιο????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
1η επιλογη Αθηνα Γεωγραφεια-Χαροκοπειο!~!~!~!~!~
14400 ειχα και ανεβηκε 560 μορια η ατιμη!! 14130 εφτασε! Περασααααααααααααααα :D:D:D
Εντωμεταξυ οσες σχολες ειχα δηλωσει ανεβηκαν πανω απο 500 μορια :eek:.... ευτυχως ολα καλα!!!!
συγχαρητηρια σε ολους!!!!

see ya in Athens ^^
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
95/180 (με διαπερνάει ένα ρίγος συγκίνησης ποστάροντας το πρώτο μήνυμα με τη νέα ιδιότητα :'(:'(:D)
Συναδελφος...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anastassis

Νεοφερμένος

Ο Anastassis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πληροφορική ΟΠΑ με 17220 164/166...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
μια χαρα.απο που είσαι?
ναι ηταν δευτερη επιλογη μου
απο ροδο ειμαι και θα μεινω ροδο αλλα τι να κανουμε καλα ειναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tatoula

Νεοφερμένος

Η tatoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χημικο Πατρας 17384 50η ....αν υπαρχει καποιοσ που σπουδαζει εκει(η' εχει παρει μετεγγραφη απο εκει για καποιο αλλο χημικο) μπορει να μου πει τι εγγραφα χρειαζομαι για την εγγραφη (και τη μετεγγραφη μου)?ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβο σε ολους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
α τελειααα και εγω μαζι σου θα ειμαι!!! βεβαια δεν το περιμενα ουτε που θυμωνουν οτι την εχω βαλει... :redface::eek:

αντε θα ειμαστε και συμφοιτητριες.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Apsofable

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σχολη Ναυπηγων Μηχανολογων ΜηχΑνικων!ενδεκατος!συγχαρητηρια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top