[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
P[...]

Είμαι "επαλ"
πρώτη επιλογή τουριστικά αθηνας.... βάση 2010 1054
Εγώ έβγαλα 1140 λέτε να έχω περάσει σε αυτή τι σχολη?
Plz help

Δες εδω.

https://ischool.e-steki.gr/page.php?p=vaseis
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Adam el único;2390182:
Συγχαρητήρια σε όλους ρε τσακάλιαα!!
Εγώ πέρασα πρώτη επιλογή οικονομικών επιστημών Παμακ με 17.635 (σειρά 103)

Πρωτα απο ολα συγχαρητηρια σε ολους μας που τα καταφεραμε!!!

Περασα και εγω πρωτη μου επιλογη.. ΠΑΜΑΚ και εγωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά! Μπράβο σας! Καλή φοιτητική ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εσυ civilara που περασες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ με 19241, σειρα 005. Συγχαρητηρια σε ολους/ες και καλη φοιτητικη ζωη!
ελα μωρε με περασες για λιγο..εγω ειμαι 86η (19,023 μορια) :P συγχαρητηρια και θα τα πουμε στην σχολη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
παιδιά σώστε με είμαι εξωτερικό και δεν μπορώ να δω αν πέρασα ακόμα

πρώτη επιλογή τουριστικά αθηνας που η βάση τους φέτος είναι 1054 βλέπω στο υπουργείο παιδείας βαθμός τελευταίου 1055 ενώ τα δικά μου είναι 1144 και έχω πρώτη επιλογή αυτήν τι σχολη έχω περάσει λέτε? Από βαθμολογικά κριτήρια έγραψα 12 αγγλικά που το ελάχιστο για να μπεις σε αυτές είναι 10 please ρε παιδιά κάντε μια εκτίμηση :(:(:(:( ( E.P.A.L -A)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
παιδιά σώστε με είμαι εξωτερικό και δεν μπορώ να δω αν πέρασα ακόμα

πρώτη επιλογή τουριστικά αθηνας που η βάση τους φέτος είναι 1054 βλέπω στο υπουργείο παιδείας βαθμός τελευταίου 1055 ενώ τα δικά μου είναι 1144 και έχω πρώτη επιλογή αυτήν τι σχολη έχω περάσει λέτε? Από βαθμολογικά κριτήρια έγραψα 12 αγγλικά που το ελάχιστο για να μπεις σε αυτές είναι 10 please ρε παιδιά κάντε μια εκτίμηση :(:(:(:( ( E.P.A.L -A)
Ρε φιλε αμα εχεις περισσοτερα μορια απο τη βαση εισαι μεσα γιατι σκας? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_1992

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Φυσικο Αθηνας here I come
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
παιδιά σώστε με είμαι εξωτερικό και δεν μπορώ να δω αν πέρασα ακόμα

πρώτη επιλογή τουριστικά αθηνας που η βάση τους φέτος είναι 1054 βλέπω στο υπουργείο παιδείας βαθμός τελευταίου 1055 ενώ τα δικά μου είναι 1144 και έχω πρώτη επιλογή αυτήν τι σχολη έχω περάσει λέτε? Από βαθμολογικά κριτήρια έγραψα 12 αγγλικά που το ελάχιστο για να μπεις σε αυτές είναι 10 please ρε παιδιά κάντε μια εκτίμηση :(:(:(:( ( E.P.A.L -A)

Καλα ρε φιλε! Διαβασες αυτο που εγραψες; 1055<1144!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλα ρε φιλε! Διαβασες αυτο που εγραψες; 1055<1144!!!!!!!!!!
δεν μπορώ να διαβάσω τι λέω και τι κάνω όλοι τα έχουν δει εκτος από μένα που είμαι εκτος ελλάδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lebron15

Νεοφερμένος

Ο lebron15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Περασα Κοινωνικη διοικηση Κομοτηνης,ειναι κανεις αλλος για το ιδιο τμημα η γενικα Κομοτηνη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bost

Νεοφερμένος

Ο X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πληροφορικη Ιωαννινων, 42ος με 16.966:D Συγχαρητηρια σε ολους και καλη φοιτητικη ζωη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ο εξ
δεν μπορώ να διαβάσω τι λέω και τι κάνω όλοι τα έχουν δει εκτος από μένα που είμαι εκτος ελλάδας
Γιατι απο το εξωτερικο δεν μπορεις να μπεις στο σιτε του υπουργειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phadoman

Νεοφερμένος

Ο phadoman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
:clapup:Οδοντιατρικη Αθηνας:clapup: με 19130 κανενας αλλος?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaT

Νεοφερμένος

Η MariaT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πέρασα HΛEKΤΡΟΛOΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ!!!:D:D:D
Συγχαρήτηρια σε όλους !!!!!!!!!!!!!!!!!! Και καλή φοιτιτική ζωή...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Κανεις αλλος γεωπονια στο απθ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Συγχαρητηρια σε ολους...εγω περασα στο τμημα μηχανικων η/υ τηλεπικοινωνιων και δικτυων στο Βολο...κανενας συμφοιτητης υπαρχει εδω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

y33p33

Νεοφερμένος

Η y33p33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Βιολογία Θεσσαλονίκης, με 19.002 μόρια. :yahoo:

Συγχαρητηρια σε ολους παιδια, ελπιζω οι κοποι σας να ανταμειφθηκαν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasianna45400

Νεοφερμένος

Η vasianna45400 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

magicadespell

Νεοφερμένος

Η magicadespell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Φυτική παραγωγή ΤΕΙ Λάρισας (9110-18η) αλλά θα πάρω μετεγγραφή Θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top