[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Και εγώ. 329 ΣTATIΣTIKHΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ ΗΜ. 0044

Πάει η Πληροφορική. :( :/::/::/::/:

Δεν σε βλεπω ευχαριστιμενη:eek::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkr0se

Νεοφερμένος

Ο darkr0se αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ναυπηγων Μηχανολογων Μηχανικων ΕΜΠ 13 ος στους 60 Yay!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

SotosA

Νεοφερμένος

Ο SotosA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

alex92

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Τμήμα Φυσικής Παν. Κρήτης, 1η και... τελευταία επιλογη! :D :P
Με 18.153.
Συγχαρητήρια σε όλους! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molitor

Νεοφερμένος

Ο Molitor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
το βγαζει σε κινέζικα.......

Το encoding της σελίδας άλλαξε σε Greek... πρέπει να το εχει στις επιλογές του browser σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Διεθνων και Ευρωπαϊκων Σπουδων, Μακεδονιας με 17950. Σειρα επιτυχιας 0002!!!! Ειμαι excited!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Διεθνων και Ευρωπαϊκων Σπουδων, Μακεδονιας με 17950. Σειρα επιτυχιας 0002!!!! Ειμαι excited!
πωπω...εσκισες! 2ος στην σχολη σου..παντα τετοια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) 36η με 16502:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) 36η με 16502:)
Το περιμενες?? Τρελες πτωσεις φετος τα παιδαγωγικα και τα τμηματα νηπιαγωγων, μονο αυτο εχω να πω:)... Νηπιαγωγων Ροδου -1000 μορια:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παναγιώτης_Σ

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θράκης και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Καλημέρα Παιδιά...! Πέρασα στη δεύτερη επιλογή μου, Ιταλική Γλώσσα και Φιλολογία Θεσσαλονίκης! 11666 τα μόρια μου. δεν έχει σημασία όμως, σημασία έχει οτι ΠΕΡΑΣΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Περίεργες οι βάσεις φέτος.. Όπως κι αν έχει, να έχετε μια όμορφη ζωή στο εξής! :D Συγχαρητήρια για την επιτυχία σας και καλή σταδιοδρομία!

ΥΓ: Αν κανείς που περνάει Φλώρινα χρειαστεί βοήθεια για οτιδήποτε ας μου πει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariw

Νεοφερμένος

Η Mariw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

ariel92

Νεοφερμένος

Η ariel92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
TEI Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων Περαια με 14,230 μόρια
Συγχαρητηρια!!μπες στο προφιλ σου ,εχω στειλει μηνυμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallas

Νεοφερμένος

Ο Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εχω βγάλει 15.644 και είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι περνάω Ψηφιακά Συστήματα Πειραιά...Το αποτέλεσμα: Επιστήμη Υπολογιστών Κρήτης...Στην άλλη μεριά της Ελλάδας,χωρίς συναυλίες,χωρίς τίποτα :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχαλης Κα

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
χημικοι μηχανικοι πατρας τελικα με 18046 μορια.2 η επιλογη,1η το μετσοβιο αλλα τι να κανουμε;;;; τουλαχιστον θα ζησουμε φοιτητικη ζωη...συγχαρητηρια σε ολους παιδια,μην στεναχωριεστε ακομα και να δεν περασατε στην 1η σασ επιλογη,η εισαγωγη στο πανεπιστημιο μονο ως επιτυχια μπορει να θεωρηθει.προσπαθηστε να γινεται οι καλυτεροι στον τομεα σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Το περιμενες?? Τρελες πτωσεις φετος τα παιδαγωγικα και τα τμηματα νηπιαγωγων, μονο αυτο εχω να πω:)... Νηπιαγωγων Ροδου -1000 μορια:)!!


ΟΟΟΟΟΟΟΧΙ!!
Μου ΄ρθε πολύ ξαφνικό!!Γενικά τρελή πτώση στα Παιδαγωγικά!!
Φιλολογία στόχευα,Νηπιαγωγών μου βγήκε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iN`

Νεοφερμένος

Ο iN` αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ με 19241, σειρα 005. Συγχαρητηρια σε ολους/ες και καλη φοιτητικη ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top