[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maro_514

Νεοφερμένος

Η Μαρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΗΜΜΥ ΑΠΘ 10η με 18886... (10%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
παιδιααα!!! εγω απο το πρωι μπαινω στο link minedu και βαζω τον κωδικο και τα αρχικα μου ετσι οπως λεει και μου λεει οτι δεν υπαρχουν αποτελεσματα!!!! βοηθειααα!!!! εχω αγωνια!
Εγώ ειχα κάνει τη βλακεια και χωρις να το καταλαβω -επειδη ηταν κεφαλαια- είχα βαλει κατα λαθος λατινικους χαρακτηρες.......:beating:Δοκιμασε κι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elfi1920

Νεοφερμένος

Η elfi1920 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Στα αρχικα που βαζεις βαλε πρωτα το επιθετο και μετα το ονομα.Εγω απο το αγχος αυτο ειχα παθει.
κι εγω ετσι το κανω... μπορεις να μπεις και να μου πεις που εχω περασει;; δεν εχω τηλ εδω που ειμαι για να παρω το 1500 που λενε... τα στοιχεια μου ειναι: 10011524, ΑΕΘΕ . σε παρακαλω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Magistros

Νεοφερμένος

Ο Magistros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Λογοθεραπεία Πάτρας, 1η επιλογή, 15.354, 62ος και κατα πάσα πιθανότητα Β' εξαμηνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ακόμα να κοιμηθούμε όσοι κάναμε "ολονυχτία"; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xr_92

Νεοφερμένος

Ο xr_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αχ και αλλος συμφοιτητης!!!!!!!!!!!:clapup::clapup:
Ωραια μαζί με τους γνωστους ξερω ηδη καμια 10αρια που περασαμε!Από Αθηνα είσαι;;;
Nαί και ήταν η 1η μου επιλογή.Συγχαρητήρια σε όλους και καλή δύναμη για την συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelos7

Νεοφερμένος

Ο angelos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ιατρική ιωαννίνων μπήκα με 19196 με σειρα 74! κανενας συνάδελφος;

οπ συνάδελφος.ιατρική ιωαννίνων , 72ος με 19198
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArisKo

Νεοφερμένος

Ο ArisKo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Κανενας Πολ. Μηχ. στο Βολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoria.sr

Νεοφερμένος

Η grigoria.sr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης Αιγαίου(Ρόδος)- σειρά επιτυχίας 56.1η μου επιλογή ήταν,αλλά θα πάρω μεταγραφή για Πάτρα!(17.642 μόρια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ρε παίδες,πότε θα ανακοινωθούν οι βάσεις?Ένα αρχειάκι είναι,ας το δώσει το υπουργείο και σε 1 λεπτό θα ανέβει σε 100 διαφορεικά sites!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasVR

Νεοφερμένος

Ο KostasVR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ιατρικό (ΣΣΑΣ) Θεσσαλονίκης Γενική Σειρά με 19537 μόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

dante38245

Νεοφερμένος

Ο dante38245 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
κι εγω ετσι το κανω... μπορεις να μπεις και να μου πεις που εχω περασει;; δεν εχω τηλ εδω που ειμαι για να παρω το 1500 που λενε... τα στοιχεια μου ειναι: 10011524, ΑΕΘΕ . σε παρακαλω....
Ρε συ δε μου βγαζει τιποτα σιγουρα ειναι σωστα τα στοιχεια για δες την καρτα σου μηπως κανεις κανα λαθοσ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ακόμα να κοιμηθούμε όσοι κάναμε "ολονυχτία"; :P
Που να κοιμηθουμε???? Τωρα εχει γλεντια!!!

ΚΑΛΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΑΙΔΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ogame23

Νεοφερμένος

Ο ogame23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Και εγώ ιατρικό ΣΣΑΣ γενική σειρά(συνάδελφος!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Swanilda

Νεοφερμένος

Η Swanilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πέρασα στη 2η μου επιλογή.... Νομική Θεσσαλονίκης με 18873 και σειρά 186\350 !!!!!!!!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adam el único

Νεοφερμένος

Ο Αδάμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους ρε τσακάλιαα!!
Εγώ πέρασα πρώτη επιλογή οικονομικών επιστημών Παμακ με 17.635 (σειρά 103)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xalkias

Νεοφερμένος

Ο xalkias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
18582 ΗΜΜΥ ΔΠΘ!!!Οποιος σχετιζεται ας μου στειλει μυνημα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
11.30 θα τις δειξουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top