[2010] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Magistros

Νεοφερμένος

Ο Magistros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Λογοθεραπεία Πάτρας FTW!!! Παιδιά πως μπορώ να μάθω ποιό εξάμηνο ξεκινάω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Λογοθεραπεία Πάτρας FTW!!! Παιδιά πως μπορώ να μάθω ποιό εξάμηνο ξεκινάω;;

Ίσως από τη γραμματεία της σχολής;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos_a

Νεοφερμένος

Ο aggelos_a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
μη χαθούμε !!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Εννοείται φίλε μου, τώρα που περάσαμε κιόλας!! Χαχαχαχααχαχαχα:D:D:D Μην αρχίσουμε μόνο να μιλάμε καρδιτσιώτικαόπως ο Λαζόπουλος στους Μήτσους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakosg21

Νεοφερμένος

Ο Καρακατσάνης Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά! Πέρασα Φιλοσοφία Πάτρας 43ος!!!! Καλή φοιτητική ζωή!!! Κανείς άλλος για εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγώ Επιστήμη των υλικών στην Πάτρα :D :/: :clapup: (9ος) (Μήπως ξέρετε ποιοί πέρνουν την επιδότηση για laptop;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
το 25% των εισαχθεντων μαλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotakis!

Νεοφερμένος

Ο Panagiotakis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ιατρικής Αλεξανδρούπολης 31ος,αλλά παίρνουμε μεταγραφή για τα Γιάννενα..ποιος Ριέρα,άλλη είναι η μεταγραφή του καλοκαιριού!:kill::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mf92

Νεοφερμένος

Η mf92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ με 19534! Συγχαρητήρια σε όλους, επιτυγχοντες και μη!
Συμφοιτητή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πραγματικά είμαι πολύ συγκινημένη!
Μπράβο σε όλους μας!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χκτηνίατρος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο χκτηνίατρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής Θεσσαλίας (Καρδίτσα) και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Κτηνίατρε πέρασες;;;;;
Καρδίτσα!! μεχρι και η Καρδιτσα ανεβηκε από 18.475 πρεπει να πήγε 18.530-18.540!!!!

Του χρονου που θα περάσει, πρωτα ο Θεος, η αδελφη μου Γερμανική Φιλολογία θεσσαλονίκης, Θα προσπαθησω για μεταγραφή....... :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
25% επι του συνολικου αριθμου ΤΩΝ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ στην σχολη.
εαν παιρνει μονο 40 ατομα εισαι οριακα μεσα,αλλα 40 ειναι πολυ λιγα.
μονο κατι τμηματα του γεωπωνικου παιρνουν τοσους και καλα για να κανουν καλη δουλεια (χωρις να θελω να θιξω κανεναν ,αναφερομαι στην διοικηση των παν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Καλημερα παιδες.
Εγω περασα Διοικηση Επιχειρησεων Πατρας :clapup:
Εχω κανενα συμφοιτητη απο εδω μεσα?
Και κατι αλλο...Οι Ιατρικες ποσο πηγαν?Ενδιαφερομαι για ενα φιλο.
Καλη σταδιοδρομια σε ολους μας.
Και γενικα γιατι δεν βρισκω τις ΒΑΣΕΙΣ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ρε παιδια εγω ειχα 17.211 και δεν επιασα χημικο θεσσαλονικης....τι πτωσεις και κουραφεξαλα!!!!Κανεις αλλος για χημικο εχει να πει τιποτε αλλο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Konstans29185

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Καρδίτσα!! μεχρι και η Καρδιτσα ανεβηκε από 18.475 πρεπει να πήγε 18.530-18.540!!!!

Του χρονου που θα περάσει, πρωτα ο Θεος, η αδελφη μου Γερμανική Φιλολογία θεσσαλονίκης, Θα προσπαθησω για μεταγραφή....... :kissing:

ΜΠΡΑΒΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Συγχαρητήριαααα!!!!!!Καλή φοιτητική ζωή πλέον και καλή σταδιοδρομία!!! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Μηχανολογων Μηχανικων Θεσσαλονικης 25ος με 18994!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hiphopjunkie

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Πολιτικών Μηχανικών στην Ξάνθη!!!!!! Ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα.....
Γεια σου συμφοιτητρια!!!κ εγω εκει!!! με 18480 96ος.εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xr1st0$

Νεοφερμένος

Ο xr1st0$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κανεις αλλος περασε ιωαννινα????????????????????????????????????????????????/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arch_91

Νεοφερμένος

Ο arch_91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αρχιτεκτόνων Μηχανικών ΕΜΠ 3ος !!!!!!(Με 10%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakilg4

Νεοφερμένος

Ο sakilg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 2os:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8etiki fan

Νεοφερμένος

Η 8etiki fan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Συγχρητήρια σε όλους!Εγω παιδαγωγικο θεσσαλονίκης με 18860 119 σειρά!Πρεπει να επεσαν αρκετα τα παιδαγωγικά!Ποτε θα βγουν οι βάσεις να τις δουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas1992

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους!!!

Εγώ πέρασα στην πρώτη επιλογή Μαθηματικών Θεσ/νικης, σειρά 12 με 19057 μόρια.

Θα ήθελα να ευχηθώ καλή σταδιοδρομία σε όλους και ας μη ξεχνάμε πως το πραγματικά δύσκολο είναι να βγεις από το πανεπιστήμιο πτυχιούχος(βέβαια για την ώρα ας χαρούμε τις επιτυχίες μας:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top