[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

melinakef

Νεοφερμένος

Η Melina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καλημέρα!!!!!κ καλως σας βρηκα....:bye:
εβγαλα 18.199 κ περασα παιδαγ.δημ.εκπαιδευσης φλωρινα,αλλα λογω 3τεκνιας θα παω αθηνα.....
κανεις αλλος παιδαγωγικα,αθηνα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
καλημέρα!!!!!κ καλως σας βρηκα....:bye:
εβγαλα 18.199 κ περασα παιδαγ.δημ.εκπαιδευσης φλωρινα,αλλα λογω 3τεκνιας θα παω αθηνα.....
κανεις αλλος παιδαγωγικα,αθηνα?
Καλως ήρθες! Και συγχαρητήρια!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinakef

Νεοφερμένος

Η Melina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

fro

Νεοφερμένος

Η fro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
περασα οδοντιατρικη α.π.θ! κανενας συμφοιτητης-τρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinakef

Νεοφερμένος

Η Melina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

Αθηνά32577

Νεοφερμένος

Η Αθηνά32577 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
την ιδια σχολη με τα ιδια ακριβως μορια!!και θεση επιτυχιας 128!:jumpy:


Με έφαγες στον βαθμό πρόσβασης..(κακούργε!):P:P:PΕίχα 18,75 και πέρασα 129η..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Με έφαγες στον βαθμό πρόσβασης..(κακούργε!):P:P:PΕίχα 18,75 και πέρασα 129η..:D

αααα εχω 18,88!!ε μικρη σημασια εχει.επιδοτηση για pc δεν εχει:(..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
καλημέρα!!!!!κ καλως σας βρηκα....:bye:
εβγαλα 18.199 κ περασα παιδαγ.δημ.εκπαιδευσης φλωρινα,αλλα λογω 3τεκνιας θα παω αθηνα.....
κανεις αλλος παιδαγωγικα,αθηνα?
Ζηλευω:jumpy::jumpy::jumpy:... Θελω και γω να παω Αθηνα:(!! Δηλαδη η οικογενεια μου, που εχει δυο παιδια, το ενα δινει φετος πανελληνιες (η αδερφη μου) και ο αλλος (δηλαδη εγω:P:P) μολις περασε φοιτητης, εχει λιγοτερα εξοδα απο μια τριτεκνη?? Δεν μπορω να το καταλαβω αυτο το συστημα, αλλα τι να κανουμε!?! Ετσι ειναι η ζωη... Btw, συγχαρητηρια και καλη φοιτητικη ζωη:D:D!! Εγω εβγαλα λιγα μορια παραπανω, αλλα διαλεξα την Αλεξανδρουπολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αθηνά32577

Νεοφερμένος

Η Αθηνά32577 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αααα εχω 18,88!!ε μικρη σημασια εχει.επιδοτηση για pc δεν εχει:(..!

Ναι,κρίμα...Τί να κάνουμε?:DΕ,αφού περάσαμε,πρέπει να μας αρκεί..Πρώτη σου επιλογή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria!!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγώ εβγαλα 18119 και πέρασα 52η στην οδε του μακεδονιας!κανένας άλλος για εκεί???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jbasm

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Περασα Πολιτικων Μηχανικων στη Πατρα με 19085 και σειρα 50....

Εχασα την Θεσσαλονικη για 9 μορια..Ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeLeni@

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Noμικη Θεσσαλονικης!!!!!:):D:jumpy:
19214 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliz

Νεοφερμένος

Η Eliz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγω με 21215 μορια αγγλικη θεσσαλονικης!κανεις αλλος για εκει;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalliopi_xanthi

Νεοφερμένος

Η kalliopi_xanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ με 15000 Διοίκηση Επιχειρήσεων Θράκης στην Κομοτηνή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gas_

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πολιτικος Μηχανικος Πατρας στην 31η θεση με 19.195 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefy

Νεοφερμένος

Η stefy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
οικονομικων επιστημων πατρας κανεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritsinaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Ζηλευω:jumpy::jumpy::jumpy:... Θελω και γω να παω Αθηνα:(!! Δηλαδη η οικογενεια μου, που εχει δυο παιδια, το ενα δινει φετος πανελληνιες (η αδερφη μου) και ο αλλος (δηλαδη εγω:P:P) μολις περασε φοιτητης, εχει λιγοτερα εξοδα απο μια τριτεκνη?? Δεν μπορω να το καταλαβω αυτο το συστημα, αλλα τι να κανουμε!?! Ετσι ειναι η ζωη... Btw, συγχαρητηρια και καλη φοιτητικη ζωη:D:D!! Εγω εβγαλα λιγα μορια παραπανω, αλλα διαλεξα την Αλεξανδρουπολη...
Συμφωνωωωωωωωωωωωωωω Κι εγω Αθηνα ηθελα γιατι ειμαι Αθηναια αλλα παω Βολο. Σαφως οι γονεις μας εχουν πολλα εξοδα γιατι κ η δικη μου αδελφη δινει του χρονου πανελληνιες κ δυστυχως δεν υπαρχει πια το μετρο που αν το ενα παιδι μπει Αθηνα τραβαει κ το αλλο παιδι:'(Κ ετσι αν η αδελφη μου περασει Θεσ/κη η Κομοτηνη (θελει Νομικη) οι γονεις μας θα πρεπει να συντηρουν 3 σπιτια Αθηνα,Βολο.Θεσ/κη) δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι:nono::nono::(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Βιολογία Θεσσαλονίκης με 18.826. Δεν ξέρω σειρά αλλά δεν θα πάω.Θα πάω στην περυσινή επιλογή Νοσηλευτικής Α. Ε. Ι Αθήνας.:bye:

Η νοσηλευτική έχει καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση σίγουρα. Βέβαια, η βιολογία είναι πολύ πιο ενδιαφέρουσα, κατ' εμέ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos91

Νεοφερμένος

Ο xristos91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ναι,κρίμα...Τί να κάνουμε?:DΕ,αφού περάσαμε,πρέπει να μας αρκεί..Πρώτη σου επιλογή?

δευτερη!πρωτη ειχα την ναυπηγων του εμπ γιατι δεν ηθελα να φυγω ειναι η αληθεια!!αλλα τελικα εκει ειναι καλυτερα!!:Dεσενα πρωτη επιλογη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top