[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

costas__Kriti

Νεοφερμένος

Ο costas__Kriti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:bye:
ΤΕΙ Δομικών έργων Ηράκλειο κρητης 12000 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ξανά: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ κανείς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Θα το λέω μέχρι να βρω κάποιον επιτέλους!

Η 1 από τις 2 κολλητές μου πέρασε ΤΕΙ Τεχνολογίας Τροφίμων Α' Εξάμηνο...
-----------------------------------------
Εγώ πέρασα Ιατρική Αλεξανδρούπολης 9η με 19282...Αν και ήθελα πολύ Θεσσαλονίκη, αλλά τι να κάνουμε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
δεν εισαι ο μονος που ρωτας .ολοι με ελεγαν να βαλω η παιδαγωγικα λογω αμεσης αποκαταστασης η νομικη λογω κυρους.εγω αποφασισα να επιλεξω κατι που μ αρεζε πραγματικα και το ηθελα απο την πρωτη γυμνασιου.

και πολυ καλα εκανες...!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάρθα

Νεοφερμένος

Η Μάρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και γω ΔΠΘ ΗΜΜΥ με 18485 . Αντε συμφοιτητες:bye:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΜΥ ΣΤΟ ΔΠΞ....ΜΕ 18928 ΜΟΡΙΑ..ΣΕΙΡΑ 11η....μπραβο σε ολουσ..θα τα πουμε ξανθη...εγω ειμαι και απο ξανθη..οποτε ο,τι χρειαστειτε μου λετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Η 1 από τις 2 κολλητές μου πέρασε ΤΕΙ Τεχνολογίας Τροφίμων Α' Εξάμηνο...
-----------------------------------------
Εγώ πέρασα Ιατρική Αλεξανδρούπολης 9η με 19282...Αν και ήθελα πολύ Θεσσαλονίκη, αλλά τι να κάνουμε;;
Και συ Αλεξανδρουπολη?? Τελεια:jumpy::jumpy:!! Απο που εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΜΥ ΣΤΟ ΔΠΞ....ΜΕ 18928 ΜΟΡΙΑ..ΣΕΙΡΑ 11η....μπραβο σε ολουσ..θα τα πουμε ξανθη...εγω ειμαι και απο ξανθη..οποτε ο,τι χρειαστειτε μου λετε...

Για την ακρίβεια, είναι ΔΠΘ, Θράκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω περασα τει κοιν εργασιας στη πατρα με 14.075!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάρθα

Νεοφερμένος

Η Μάρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Για την ακρίβεια, είναι ΔΠΘ, Θράκης.

ναι οκ..ξερω πωσ ειναι ΔΠΘ..παρασυρθηκα επειδη ειναι η σχολη στην ξανθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whiteshadow

Νεοφερμένος

Ο whiteshadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ειναι κανεις που περασε Σερρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dim91

Νεοφερμένος

Η dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας!
Ειμαι καινουρια στο φορουμ :P
Εγω πέρασα Μαθηματικο Πατρας, 3η
με 19.208 .
Ειναι κανενας Μαθηματικο ?
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Βιολογία Θεσσαλονίκης με 18.826. Δεν ξέρω σειρά αλλά δεν θα πάω.Θα πάω στην περυσινή επιλογή Νοσηλευτικής Α. Ε. Ι Αθήνας.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Βιολογία Θεσσαλονίκης με 18.826. Δεν ξέρω σειρά αλλά δεν θα πάω.Θα πάω στην περυσινή επιλογή Νοσηλευτικής Α. Ε. Ι Αθήνας.:bye:
έλα θα είμαστε και συμφοιτητές......πέρασα σαν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
έλα θα είμαστε και συμφοιτητές......πέρασα σαν:)

Η ΣΑΝ ήταν η πρώτη σου επιλογή η ήθελες κανενα Ιατρικό; Το λέω αυτό γιατί αρκετοι που περνούν στην Νοσηλευτική ή στην ΣΑΝ σκόπευαν για Ιατρική, Οδοντιατρική και τις έχασαν.
-----------------------------------------
Εγώ σκόπευα για Φαρμακευτική Πάτρας είχα 235 περισσότερα αλλά οι ευροεκλογές και οι ψεύτικες ελπίδες που δώσαν τον Ιούνιο όπως και σε κάθε προεκλογική εκστρατεία που τυχαίνει πριν απο τις πανελλαδικές την ανέβασαν 245 και την έχασα για 10 κωλομόρια. Αν δεν έκανα το αριθμητικό στα Μαθηματικά και έγραφα 17.1 αντι για 17 θα ήμουν μέσα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αθηνά32577

Νεοφερμένος

Η Αθηνά32577 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Πάτρας με 18.797
:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SOFIA19

Νεοφερμένος

Η SOFIA19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
οικονομικών επιστημών Μακεδονιας με 18.616:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΜΥ ΣΤΟ ΔΠΞ....ΜΕ 18928 ΜΟΡΙΑ..ΣΕΙΡΑ 11η....μπραβο σε ολουσ..θα τα πουμε ξανθη...εγω ειμαι και απο ξανθη..οποτε ο,τι χρειαστειτε μου λετε...

συμφοιτήτρια μου θα είσαι!

ΗΜΜΥ ΔΠΘ και εγώ! Τα λέμε Ξάνθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάρθα

Νεοφερμένος

Η Μάρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
συμφοιτήτρια μου θα είσαι!

ΗΜΜΥ ΔΠΘ και εγώ! Τα λέμε Ξάνθη.

ωραία...τα λέμε στην ξάνθη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgioSAc

Νεοφερμένος

Ο giorgioSAc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ωραία...τα λέμε στην ξάνθη...

και εγω εκει πέρασα 5ος αν και δεν ηταν η πρωτη μου επιλογη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάρθα

Νεοφερμένος

Η Μάρθα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και εγω εκει πέρασα 5ος αν και δεν ηταν η πρωτη μου επιλογη:)

εμενα ηταν η πρωτη μου επιλογη,εδινα βεβαια και δευτερη φορα..περασα 11η...ποια ηταν η πρωτη σου επιλογη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Η ΣΑΝ ήταν η πρώτη σου επιλογή η ήθελες κανενα Ιατρικό; Το λέω αυτό γιατί αρκετοι που περνούν στην Νοσηλευτική ή στην ΣΑΝ σκόπευαν για Ιατρική, Οδοντιατρική και τις έχασαν.
-----------------------------------------
Εγώ σκόπευα για Φαρμακευτική Πάτρας είχα 235 περισσότερα αλλά οι ευροεκλογές και οι ψεύτικες ελπίδες που δώσαν τον Ιούνιο όπως και σε κάθε προεκλογική εκστρατεία που τυχαίνει πριν απο τις πανελλαδικές την ανέβασαν 245 και την έχασα για 10 κωλομόρια. Αν δεν έκανα το αριθμητικό στα Μαθηματικά και έγραφα 17.1 αντι για 17 θα ήμουν μέσα.:mad:
όχι δεν με ενδιαφέρει η ιατρική.....πρώτη επιλογή είχα την σαν....:):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top