[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αλεξανδρα ν

Νεοφερμένος

Η αλεξανδρα ν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω εχω να πω ενα πολυ μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια!!!συγχαρητηρια σε ολους!!!κ καλη σταδιοδρομια!!εγω περσα τει νοσηλευτικης πατρα!αλλα θα ερθω με μεταγραφη αθηνα λογω πολυτεκνιασ!!!κ παλι συγχαρητηρια σε ολουσ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εχω φτιαξει θεμα, ειναι στο 3ο πεδιο με τιτλο πρωτοετεις στη βιολογια!! αντε οι βιολογοι, να μαζευτουμε! :D:P:xixi:
ευχαριστω για την τιμη φιλε παναγιωτη:P αλλα η κοπελα εχει δικιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JNN

Νεοφερμένος

Η JNN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Οργάνωση και διοικηση στην ασοεε . 18290 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
ΟΧι δεν εισαι τρελη το επιβεβαιωνω και εγω υπηρχε οντως ενας μακρυμαλλης (ο μοναδικος) στην προσομοιωση που εγινε πριν 2 χρονια...Ημουν και εγω εκει...:D:D
κι εγωωω....:D:Dεμεις ειμασταν απο την αθηνα το 2ο λυκειο μοσχατου.....και αντιπροσωπευαμε την εσθονια...:D:D:Dεσεις???τι θυμηθηκα τωραα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orientation

Νεοφερμένος

Η orientation αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πληροφορικη Ιωαννινων...ποιος αλλος εχει περασει σ αυτο το τμημα?????:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πληροφορικη Ιωαννινων...ποιος αλλος εχει περασει σ αυτο το τμημα?????:D:D

Την έχασα για 7 μόρια την Πληροφορική Ιωαννίνων. :'(




Και εγώ Ιωάννινα είμαι, αλλά Χημικό. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
κι εγωωω....:D:Dεμεις ειμασταν απο την αθηνα το 2ο λυκειο μοσχατου.....και αντιπροσωπευαμε την εσθονια...:D:D:Dεσεις???τι θυμηθηκα τωραα....

Απο Νεα Μουδανια Χαλκδικης και αντιπροσωπευαμε την Τσεχια...Ειχα περασει φανταστικα εκεινο το 2ημερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
καποια κοπελα πληροφορικη α.π.θ???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orientation

Νεοφερμένος

Η orientation αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ε δεν πειραζει...που ξερεις ισως καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

london_viola

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μαιευτική Θεσ/νίκης 15054
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
και εγω εκει περασα...
Έλα ρε φίλε έτσι φυσικό για πάντα. Ελπίζω να βρεθούμε εγώ μένω στην οδό ζωγράφου απέναντι απο τη βίλα ζωγράφου. καλή φάση. τη θέση πέρασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
φιλολογια πατρας με 17.000 μορια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rest

Νεοφερμένος

Ο Rest αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους! Χάρηκα βλέποντας πως οι περισσότεροι πέρασαν εκεί που επιθυμούσαν, :).
Παίζει (:what:) να φοιτήσω στο τμήμα Βιοχημείας και Βιοτεχνολογίας Λάρισας, πρώτη μου επιλογή.


Καθόρισα -δυστυχώς- την μέγιστη βαθμολογία της σχολής (με 18.7 και κάτι ψιλά), μη χε-... :down: :sick:
τελικά πέρασες σε αυτή τη σχολή??
-----------------------------------------
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!! Καλή φοιτητική ζωή να έχουμε.... Εγώ πέρασα στο τμήμα βιοχημείας και βιοτεχνολογίας στη λάρισα :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billgre14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billgre14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Περασα Λογιστικη και Χρηματοοικονομικη στο οικονομικο πανεπιστημιο αθηνων!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Περασα Λογιστικη και Χρηματοοικονομικη στο οικονομικο πανεπιστημιο αθηνων!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια!
Εκει θα παει ενας συμμαθητης μου με μεταγραφη:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ πέρασα ΗΜΜΥ στα Χανιά! Κανείς άλλος για εκεί??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTRONIK999

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Χουσάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Παιδιά άλλος Φυσικό Αθήνας δεν πέρασε?
Έμαθα ότι πέρασαν 171
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Συγχαρητηρια!
Εκει θα παει ενας συμμαθητης μου με μεταγραφη:P:D
στο μακεδονιας περασε ο συμμαθητης σου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top