[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gogorina

Νεοφερμένος

Η gogorina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
και εγω εκει περασα!!!:iagree::iagree::iagree::D:D:D:D:D:Dγεια σου συμφοιτητρια! :bye:να ρωτησω ομως πως εβγαλες 24000 μορια αφου ειναι το ανωτερο. εγραψες σε ολα 20? εγω παντως ειδα οτι ο βαθμος του πρωτου ηταν 23 κατι. πως γινεται??εισαι σιγουρη πως ειχες μετρησει σωστα τα μορια? τα ειδικα μαθηματα εχουν βαρυτητα 2, προσθετεις τα μορια που βγαινουν και τα διαιρεις με το 2. τα διαιρεσες? ειναι ευκολο να σε μπερδεψει. αν το δεις στις οδηγιες του μηχανογραφικου ετσι λεει. καλα τωρα δεν εχει σημασια αφου περασες. συγχαρητηρια. εσυ τι εδωσες αγγλικα γερμανικα? εγω ναι.:Dεισαι απο την αθηνα? αν θελεις στειλ'το μου σε μηνυμα!ευχαριστω!:thanks::thanks:



και γω μεταφραστικο παιδια!!!!!!!
-----------------------------------------
Πέρασα στο Τμήμα μετάφρασης και διερμηνίας στην Κέρκυρα!! Η πρώτη μου επιλογή! :)
Υπάρχει κανένας άλλος που να πέρασε εκεί? ^_^


εδωωωωωωω εγωωωωωω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just maria

Νεοφερμένος

Η Μαρία! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σε ολους! Περασα Βιοχημεια και Βιοτεχνολογια Λαρισας 33η.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzina

Νεοφερμένος

Η tzwrtzina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
βρε παιδια επειδη ειδα διαφορα το θεμα ειναι να περασεις εκει που θες..νταξει και γω περασα γερμανικη φιλολογια αθηνας με 19.168 και ειμαι 11......το ηθελα πολυ!!!ενω μια φιλη μου ηθελε μαθηματικο και επειδη εβγαλε 18.100 μορια λυποταν λεει να τα χαραμισει και δηλωσε παιδαγωγικο επειδη της το ειπε η μαμα και ακομα κλαει!!!!!!ελεος!!!!!!ααααα τζωρτζινα (εχουμε και το ιδιο ονομα)μια φιλη μου περασε παιδαγωγικο ροδου!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
βρε παιδια επειδη ειδα διαφορα το θεμα ειναι να περασεις εκει που θες..νταξει και γω περασα γερμανικη φιλολογια αθηνας με 19.168 και ειμαι 11......το ηθελα πολυ!!!ενω μια φιλη μου ηθελε μαθηματικο και επειδη εβγαλε 18.100 μορια λυποταν λεει να τα χαραμισει και δηλωσε παιδαγωγικο επειδη της το ειπε η μαμα και ακομα κλαει!!!!!!ελεος!!!!!!ααααα τζωρτζινα (εχουμε και το ιδιο ονομα)μια φιλη μου περασε παιδαγωγικο ροδου!!!!!!

πωπω κ ο θειος μ τα ιδια μ ελεγε..εβγαλα 18645 κ δηλωσα ψυχολογια κ φωναζε κ ελεγε "δες που πηγε κ τα χαραμισε" κτλ...δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_molko

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
20.602 αγγλική φιλολογία αθήνας!! :D

κανένας να μου κάνει παρέα?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzina

Νεοφερμένος

Η tzwrtzina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
και μενα 3λενι τα ιδια μου ελεγαν καποιοι εκτος τουσ γονεις μου!!!ηταν χαρουμενοι γιατι πραγματοποιησα το ονειρο που ειχα απο μικρη!
-----------------------------------------
20.602 αγγλική φιλολογία αθήνας!! :D

κανένας να μου κάνει παρέα?? :P
μια απο τις κολλητες μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giwta91

Νεοφερμένος

Η giwta91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
στατιστική οικονομικού πανεπιστημίου!!!! αλλα δεν ξερω κανεναν αλλο που να πιγε εκει μέχρι στιγμής!! 17230 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_molko

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγωωωωω:D θα ειμαστε μαζιιι
-----------------------------------------
Πέρασα αγγλικη φιλολογια Αθήνας (1η επιλογη) με 20599:up:... δεν θελετε να ξερετε τη σειρα!! λολ:lol: υπάρχει κάποιος άλλος/ άλλη???????????



εγω εγωω :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzina

Νεοφερμένος

Η tzwrtzina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγωωωωω:D θα ειμαστε μαζιιι
-----------------------------------------




εγω εγωω :bye:
εσυ που τελικα περασες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_molko

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και μενα 3λενι τα ιδια μου ελεγαν καποιοι εκτος τουσ γονεις μου!!!ηταν χαρουμενοι γιατι πραγματοποιησα το ονειρο που ειχα απο μικρη!
-----------------------------------------

μια απο τις κολλητες μου!!!

α ωραια!! πως τη λενε?? :P
-----------------------------------------
εσυ που τελικα περασες???

αγγλική φιλολογία καλέ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzina

Νεοφερμένος

Η tzwrtzina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
α ωραια!! πως τη λενε?? :P
-----------------------------------------


αγγλική φιλολογία καλέ :D
κατερινα ζουμακη..ειναι φοβερη κοπελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Γεια σε ολους! Περασα Βιοχημεια και Βιοτεχνολογια Λαρισας 33η.
μια φίλη μου πέρασε εκεί! κωλόφαρδες! κι εγώ αυτό ήθελα αλλά τι να σου κάνουν τα 13053 μόρια;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_molko

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
κατερινα ζουμακη..ειναι φοβερη κοπελα!


ωραια!!ελπιζω να τη βρω :D

ευχαριστω πολυ:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dionysis_33

Νεοφερμένος

Ο Dionysis_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Για ακόμη μία φορά: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ κανείς;; :!::!::!:
Θα κάνω χαρακίριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsixlofouska

Νεοφερμένος

Η Όλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Η αδερφή μου πέρασε 25η στο τμήμα Μηχανικών Ορυκτών Πόρων στο Πολυτεχνείο Κρήτης!!

Πέρασε κανείς άλλος εκεί;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Η αδερφή μου πέρασε 25η στο τμήμα Μηχανικών Ορυκτών Πόρων στο Πολυτεχνείο Κρήτης!!

Πέρασε κανείς άλλος εκεί;;
Eγώ πέρασα στο Πολυτεχνείο Κρήτης αλλά σε άλλη σχολή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Κανένας που πέρασε Ιατρική Αλεξανδρούπολης???
Εγώ περασα Ιατρική Αλεξ! Αλλά θα πάρω μετεγγραφή για Θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Eυχαριστώ
-----------------------------------------

μηπως αυτος που λες εχει μακρια μαλλια?ή παλιοτερα ειχε ας πουμε....και μηπως είχε συμμετασχει σε μια προσομοιωση συμβουλιου για την ευρωπαικη ενωση στην πρωτη λυκειου εδω στην σθηνα??(δεν ειμαι τρελη....:xixi:)

ΟΧι δεν εισαι τρελη το επιβεβαιωνω και εγω υπηρχε οντως ενας μακρυμαλλης (ο μοναδικος) στην προσομοιωση που εγινε πριν 2 χρονια...Ημουν και εγω εκει...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top