[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω πέρασα Πληροφορική και τηλεματική στο χαροκόπειο.. εβγαλα 16.897, μπηκα 9ος! :xixi:
Επιτέλους σε βρήκα... κι εγω Πληροφορικής και Τηλεματικής Χαροκοπείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.

xionath

Νεοφερμένος

Η xionath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
αγαπητη yoooο! συγχαρητηρια!ειμαι απ τη λαρισα κ εχει τυχει ν επισκευτω τ τμημα για ενημερωση μαζι με τς συμμαθητες μ..αν σ αρεσει η ερευνα γενικα κ τ εργαστηρια θα τ λατρεψεις!!!!προσωπικα μ αρεσε πολυ κ μ φανηκε ενδιαφερον!οσο γ τν πολη κ αυτη θ σ αρεσει πολυ καθωσ προσφερει πολλεσ επιλογες στ διασκεδαση κ στην αγορα της(τ σημειωνω αυτο γτ βλεπω πωσ εισαι κοπελα:xixi:)καλη φοιτητικη ζωη λοιπον!κ καλες σπουδες!!!!:jumpy:
-----------------------------------------
εγω περασα οδοντιατρικη θεσσαλονικης αλλα...δν βρισκω κανεναν συμφοιτητη στ forum!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Κανένας που πέρασε Ιατρική Αλεξανδρούπολης???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Τεχνολογίας Τροφίμων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :!::!::!::!::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
αγαπητη yoooο! συγχαρητηρια!ειμαι απ τη λαρισα κ εχει τυχει ν επισκευτω τ τμημα για ενημερωση μαζι με τς συμμαθητες μ..αν σ αρεσει η ερευνα γενικα κ τ εργαστηρια θα τ λατρεψεις!!!!προσωπικα μ αρεσε πολυ κ μ φανηκε ενδιαφερον!οσο γ τν πολη κ αυτη θ σ αρεσει πολυ καθωσ προσφερει πολλεσ επιλογες στ διασκεδαση κ στην αγορα της(τ σημειωνω αυτο γτ βλεπω πωσ εισαι κοπελα:xixi:)καλη φοιτητικη ζωη λοιπον!κ καλες σπουδες!!!!:jumpy:
-----------------------------------------
εγω περασα οδοντιατρικη θεσσαλονικης αλλα...δν βρισκω κανεναν συμφοιτητη στ forum!:'(

:bye:
Ευχαριστώ ρε συ, να'σαι καλά! :)
Θα πρέπει να αποφασίσω αν θα πάω τελικά... Θα δούμε. :xixi:
Συγχαρητήρια για την Οδοντιατρική! Μην το σκέφτεσαι - κι εδώ να μην βρεις συμφοιτητές, θα γνωρίσεις αρκετούς στο τμήμα σου ;)
Ανταποδίδω τις ευχές για μια καλή φοιτητική ζωή και υπέροχους βαθμούς :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Σε ποια πόλη;;;;;;;;;;;;;:):):):):)

Οικονομικης επιστημης αθηνας:)
Ειναι γνωστο ως οικονομκιο νομικης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demandgeorgia

Νεοφερμένος

Η DIMITRA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
α ρε παιδιά όλοι βρήκατε έναν συνάδελφο εγώ κανέναν.....117 περάσαμε νηπιαγωγών στο Βόλο που είναι κρυμμένοι?????????να ρωτήσω κάτι παιδιά μπορεί κανείς να βρεί ένα βίντεο του πανεπηστημίου στο βόλο γιατί δεν μπορώ να βρώ πουθενά?????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the greek

Νεοφερμένος

Ο the greek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εγω περασα φαρμακευτικη απθ με σειρα 61/90 κανενας συναδελφος υπαρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
α ρε παιδιά όλοι βρήκατε έναν συνάδελφο εγώ κανέναν.....117 περάσαμε νηπιαγωγών στο Βόλο που είναι κρυμμένοι?????????να ρωτήσω κάτι παιδιά μπορεί κανείς να βρεί ένα βίντεο του πανεπηστημίου στο βόλο γιατί δεν μπορώ να βρώ πουθενά?????:)
η φίλη μου περασε νηπιαγωγων στο βόλο.....κοιτα μένω βόλο και θα περάσεις υπεροχα απλα τελεια πολη με υπεροχη παραλια και νυχτερινη ζωη...το πανεπιστημιο βρισκεται στη παραλια και καταλαβαινεις αμεσως οτι προκειται για πανεπιστημιο λογω σχηματοσ....κιτρινιο με οροφη τρουλο...ωραιο ειναι αλλα ενα βαψιματακι θελει μονο!!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
α ρε παιδιά όλοι βρήκατε έναν συνάδελφο εγώ κανέναν.....117 περάσαμε νηπιαγωγών στο Βόλο που είναι κρυμμένοι?????????να ρωτήσω κάτι παιδιά μπορεί κανείς να βρεί ένα βίντεο του πανεπηστημίου στο βόλο γιατί δεν μπορώ να βρώ πουθενά?????:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:'(:'( φοβερο... θελω και εγω...

εντελως ασχετο αλλα ξερει κανεις να μου πει ποσο ηταν η βαση για το νηπιαγωγών στο Βόλο :hmm: ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
:'(:'( φοβερο... θελω και εγω...

εντελως ασχετο αλλα ξερει κανεις να μου πει ποσο ηταν η βαση για το νηπιαγωγών στο Βόλο :hmm: ?

17403:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αλλος ενας συναδελφος στον καταλογο!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ειμαστε πολλοι εδω μεσα τελικα...ας μαζευτουμε ολοι σε ενα καινουριο θεμα..ας το φτιαξει καποιος.
georgeze το αναθετω σε σενα..:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apina144

Νεοφερμένος

Η apina144 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω ειμαι απο κτυπρο περασα βρεφονιπιοκομεια τει ιωαννινα με 12464
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καταρχάς ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σ'όλα τα παιδιά!!:no1::no1::no1:Μπράβο πραγματικά!Καλή μας αρχή τώρα!!

Διδακτικής της τεχνολογίας και Ψηφιακών συστημάτων Πειραιά με 15985 , 42ος στους 153! :D:up:
Συγχαρητήρια σε όλους!

Hey!!!Να ένας συμφοιτητής!!!+γω εκεί πέρασα 33η!!!χιχι:D:D:D:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sangouinaki

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Διοίκηση Μονάδων Υγείας και Πρόνοιας ΤΕΙ Αθήνας ,13η...:bye:.Κανένας άλλος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoumplikos

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
περασε κανεις σε καποια απο τα τμηματα φιλοσοφικης ΑΠΘ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Περασα Ηλεκτρολογος Μηχανικος και Μηχανικος Ηλεκτρονικων Υπολογιστων στο Δημοκριτειο Πανεπιστημιο Θρακης στην Ξανθη.


Συγχαρητηρια Σε Ολους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Περασα Ηλεκτρολογος Μηχανικος και Μηχανικος Ηλεκτρονικων Υπολογιστων στο Δημοκριτειο Πανεπιστημιο Θρακης στην Ξανθη.


Συγχαρητηρια Σε Ολους!:)

:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top