[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alex91

Νεοφερμένος

Η alex91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Περασα Παιδαγωγικο Δημ. Εκπ. στο Βολο με 18619 μορια. Υπαρχει αλλος που περασε παιδαγωγ. Βολου ?


γεια!!!!!!!!!!!!!!!Και γω στο ιδιο περασα!!! και με τα ιδια ακριβως μορια!! απιστευτο??? χεχε:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

veroulini

Νεοφερμένος

Η veroulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Εγώ είμαι στο Χαροκόπειο,αλλά στην Διαιτολογία(πέρασα πέρυσι).Αλλά το πανεπιστήμιο είναι μικρό,οπότε παίζει να γνωριστούμε! :D

Επιτέλους!!! Είχα χάσει κάθε ελπίδα.... αν μπορείς πες μου τις εντυπώσεις σου από το Πανεπιστήμιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris0705

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους και σε όλες και καλή συνέχεια με τις σπουδές σας! Αν κάποιος έχει καμμιά απορία για ιατρική Αθήνας θα χαρώ να βοηθήσω όσο μπορώ;).
Και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους!!!:bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Επιτέλους!!! Είχα χάσει κάθε ελπίδα.... αν μπορείς πες μου τις εντυπώσεις σου από το Πανεπιστήμιο...


Το Πανεπιστήμιο είναι πολύ όμορφο!Είναι μικρό συγκριτικά με τα άλλα και σίγουρα δεν είναι πανεπιστημιούπολη.Αλλά είναι πολύ καθαρό και περιποιημένο,σαν κολέγιο ένα πράγμα.Θα σου αρέσει πιστεύω!Έχει και αρκετό πράσινο!Το κτίριο της Πληροφορικής όμως,επειδή είναι πιο καινούριο τμήμα δεν είναι μέσα στο Πανεπιστήμιο,αλλά απέναντι.Αλλά φυσικά,όλοι μαζεύονται στο κυλικείο!:DΚαι επειδή τα άτομα που περνούν είναι λίγα,θα γνωριστείτε όλοι οι συμφοιτητές μεταξύ σας!Δεν θα είναι τόσο ανώνυμα όσο στα μεγάλα τμήματα άλλων σχολών!:)

Μπες στο https://www.hua.gr/ ,το site του Πανεπιστημίου και δες ένα βίντεο με τους χώρους!:DΠιο συγκεκριμένα αυτό: https://www.hua.gr/videogr.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ρε παιδια πωσ μπορω να δω ποσα ατομα παιρνει μια σχολη?και επιδοτηση ποιοι παιρνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
περασα εννατη στη νομικη θρακης!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maryactr

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ρε παιδιά, κανένας Παιδαγωγικό Δημ. Εκπ. Θεσσαλονίκη? Κανέναν δεν έχω δει μέχρι τώρα..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ceid πατρα με 17736...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitricc

Νεοφερμένος

Ο dimitricc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ με 19487 :D (Βάση σχολής 19306 )

(σειρά δεν ξέρω γιατί δεν έχω τον 8ψήφιο κωδικό μου :P )



συμφοιτητές :P:P:P

ναιιιιιι!!!και 8α κατεβεις α8ηνα απο που? τριπολη μενεις?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinoula

Νεοφερμένος

Η ntina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
γεωλογια πατρας με 13183 μορια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina9138376

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μπράβο παιδιά συγχαρητήρια σε όλους!!!!!!!!!!:):no1:
Εγώ πέρασα Αγγλική Φιλολογία Αθήνας με 21061..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εγω επρασα 34ος απο τους 120 που περναγαν στους μηχ-μηχ κοζανης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
εγω επρασα 34ος απο τους 120 που περναγαν στους μηχ-μηχ κοζανης
ασε πατριωτη κ εγω αυτη τη σχολη ειχα για να παρω μεταγραφη για πατρα αλλα τα 17736 δεν ηταν αρκετα....τρελη η ανοδος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garethemery

Νεοφερμένος

Ο garethemery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ελα ρε αρρώστια!!!!!!!!!! Και 'γω!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
κανενας που περασε πληροφορικη σερρων ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasiathess

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ πέρασα νομική κομοτηνης 22η με 18728!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fostiras13

Νεοφερμένος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
οικονομικών επιστημών Πάτρας με 16.330
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
μπραβο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αφροδίτη-Λυδία

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη-Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδιά εγώ τελικά πέρασα ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΉ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ είμαι 8η....με 18969!!! αν και ήταν η 3η επιλογή μου..Πέρασε κανείς σ' αυτη τη σχολή????????????????????????????????????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top