[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mabi

Νεοφερμένος

Η mabi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και επειδη τωρα καταφερα να μπω στο σαιτ του υπουργειου, σειρα επιτυχιας 82 στους 90. Και φετος στους τελευταιους. :P

Κι εγω ακολουθω!!Βιολογια Αθηνας με σειρα επιτυχιας: 83.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
χημικο θεσσαλονικης με 17722 και 32η σε σειρα απο τους 90....:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnSourCeR

Νεοφερμένος

Ο UnSourCeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ΗΜΜΥ στο ΕΜΠ με 19487 :D (Βάση σχολής 19306 )

(σειρά δεν ξέρω γιατί δεν έχω τον 8ψήφιο κωδικό μου :P )

περασα HMMY EMΠ με 19313 μορια!!!!!!!:):):) yixaaaaaa:P

συμφοιτητές :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dxs

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΗΜΤΥ Πατρας 165ος
Να ρωτησω και κατι αλλο
τα πρωτα και δευτερα εξαμηνα ειναι μονο για τα ΤΕΙ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Πέρασα 8η Βιολογία Κρήτης με 18743 , πολύ χάλια μέρα για μένα σήμερα

ΗΜΤΥ Πατρας 165ος
Να ρωτησω και κατι αλλο
τα πρωτα και δευτερα εξαμηνα ειναι μονο για τα ΤΕΙ?

ναι:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.

megas kostas

Νεοφερμένος

Ο megas kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
περιμενα πολιτικων μηχανικων ξανθη αλλα περασα τοπογραφων θεσσαλονικη σαν 2η επιλογη. ισως ειναι καλυτερα γιατι ειμαι απο θεσσαλονικη. ευχομαι σε ολες και ολους οσες και οσους πετυχαν και δεν πετυχαν αυτο που επιθυμουσαν οτι καλυτερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga345

Νεοφερμένος

Η olga345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΜΕ 18345 ΜΟΡΙΑ 361η:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
και εγώ στην ίδια σχολή!καλώς σε βρήκα συμφοιτητη

επιτελους ενας συναδελφος!!:P:no1::no1::no1:
μπραβο μας!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosvt

Νεοφερμένος

Ο πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
58ος βιολογιας αθηνας με 18.697 μορια αν και πρωτη προτιμηση ηταν η φαρμακευτικη!
κανενασ συμφοιτητης?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna kouvou

Νεοφερμένος

Η konna kouvou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πολλοί μαζευόμαστε σιγά σιγά.:D:D Να σας πω και των 2 σας πρώτη επιλογή ήταν;
:bye:εμενα 2η με πρωτη την ιατρικη αλλα η σχολη μου αρεσει εξισου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Πολιτικών επιστημών και διεθνών σχέσεων Πελοποννήσου!πρώτη μου πιλογη και είμαι πολύ ευτυχισμένη

δεν ξερω τι ισχυει συμφοιτητρια αλλα εντυπωσιαστηκα απο τη σελιδα της σχολης μας! :no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgeze

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σύμη (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
βιολογια αθηνων με 18700
-----------------------------------------
58ος βιολογιας αθηνας με 18.697 μορια αν και πρωτη προτιμηση ηταν η φαρμακευτικη!
κανενασ συμφοιτητης?:P
που μπορεις δεις με τη σειρα μπηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosvt

Νεοφερμένος

Ο πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
βιολογια αθηνων με 18700
-----------------------------------------

που μπορεις δεις με τη σειρα μπηκες?

Στο σαιτ του υπουργειου οταν βαζεις κωδικο και αρχικα υποψηφιου εμφανιζει και τη σχολη και διπλα τη σειρα επιτυχιας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απο τους 90 που μπηκαμε Βιολογια Αθηνας, ηδη κοντα οι 10 εχουμε απαντησει εδω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, Βιολογίας και εγώ αλλά Θεσσαλονίκης με 18.826. Πρώτη επιλογή μου ήταν Φαρμακευτική Πάτρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosvt

Νεοφερμένος

Ο πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Απο τους 90 που μπηκαμε Βιολογια Αθηνας, ηδη κοντα οι 10 εχουμε απαντησει εδω. :P
μα δεν ειναι 90 οι θεσεις στο βιολογικο αθηνας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drayton

Νεοφερμένος

Ο Drayton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλή σταδυοδρομία σε όλους τους Βιολόγους παιδιά!!:no1:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω περασα εννατη στη νομικη θρακης!!!!!!!με 18.888 μορια...:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jorgekarageo

Νεοφερμένος

Ο jorgekarageo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εμενα ενας φιλος μου δεν περασε πουθενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top