[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
συγγνωμη αλλα δεν περασε κανεις αλλος μεταφραση διερμηνεια στην κερκυρα? μονη μου θα ειμαι?:(που πηγαν οι αλλοι 80?χιχι. δεν πειραζει θα τους βρω εκει. πεταω απο τη χαρα μου που περασα εκει που ηθελα οπως και οι περισσοτεροι φανταζομαι. και οσοι δεν περασαν... δεν πειραζει, η ζωη δεν τελειωνει εδω! κερκυρα κερκυρα με το ποντικονησι..λαλαλαλαλαλαλα!!!:D:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skiourina

Νεοφερμένος

Η Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
α πηγα φετος διακοπες στη ροδο και ηταν φανταστικη. το εβαλα και εγω αυτο το τμημα αλλα περασα στη πρωτη μου επιλογη, το μεταφραστικο στη κερκυρα:D
κι εγώ παιδαγωγικό ρόδου παιδιά !!!!!!!!!
Αχχχχχχχ....πολύ ωραία ! !
-----------------------------------------
συγγνωμη αλλα δεν περασε κανεις αλλος μεταφραση διερμηνεια στην κερκυρα? μονη μου θα ειμαι?:(που πηγαν οι αλλοι 80?χιχι. δεν πειραζει θα τους βρω εκει. πεταω απο τη χαρα μου που περασα εκει που ηθελα οπως και οι περισσοτεροι φανταζομαι. και οσοι δεν περασαν... δεν πειραζει, η ζωη δεν τελειωνει εδω! κερκυρα κερκυρα με το ποντικονησι..λαλαλαλαλαλαλα!!!:D:D:D:P
μια φίλη μου περασε εκεί.!!!!:)
συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πληροφορικής και Τηλεματικής Χαροκοπείου με 16763....κανεις άλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skiourina

Νεοφερμένος

Η Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ααα!!εχω ακούσει και το αλλο......οτι στα παιδαγωγικά η πλειοψηφία είναι κορίτσια!!
ισχύει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
ααα!!εχω ακούσει και το αλλο......οτι στα παιδαγωγικά η πλειοψηφία είναι κορίτσια!!
ισχύει???

indeed
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Πληροφορικής και Τηλεματικής Χαροκοπείου με 16763....κανεις άλλος?

Εγώ είμαι στο Χαροκόπειο,αλλά στην Διαιτολογία(πέρασα πέρυσι).Αλλά το πανεπιστήμιο είναι μικρό,οπότε παίζει να γνωριστούμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna kouvou

Νεοφερμένος

Η konna kouvou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μοριακη βιολογια και γενετικη στην Αλεξανδρουπολη:P:)
2η:no1:με 18908...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Μοριακη βιολογια και γενετικη στην Αλεξανδρουπολη:P:)
2η:no1:με 18908...

Επιτελους αλλος ενας...Γεια σου ρε συμφοιτητρια...:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
ΣΣΑΣ ψυχολογία με 19332 μόρια
βάση:19256

Εγώ ΣΣΑΣ ιατρικό με 19424(πολύτεκνος)!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foula

Νεοφερμένος

Η foula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εγώ Τεχνολογία Τροφίμων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης με 13053.. Είναι κάνας άλλος εκεί ρε παιδιά;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αν ειναι καποιος για Ιστορικο-Αρχαιολογικο Ρεθυμνου,ας μου στειλει ενα π.μ. παρακαλω...!!!!!!!
Δεν βρηκα κανενα ακομα και απογοητευομαι!!!! :mad:


Ευχαριστω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KONNOS

Νεοφερμένος

Ο KONNOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Πολιτικων Μηχανικων Πατρας με 19053
Βαση:18845
Σειρα:57ος/170

Κανεις αλλος για εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μπράβο σε όλα τα παιδια!!!!!! Άντε και καλό κουράγιο γιατί αρχίζει ένας νέος αγώνας!!!!!! Και καλή φοιτητική ζώη φυσικά............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantin0s

Νεοφερμένος

Ο konstantin0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
στατιστικη και ασφαλιστικη στο πα.πει. ημουν ο τελευταιος που περασει (162/162). τι κωλοφαρδος!ειχα ακριβως οσα μορια χρειαζοταν η σχολη.15834

E, μα αυτή είναι η έννοια της βάσης! Ο βαθμός του τελευταίου!
Χωρίς να σημαίνει ότι δεν είσαι τυχερός, για το ότι ήσουν αυτός που έπιασε την τελευταία θέση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Medusa

Νεοφερμένος

Η Medusa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ιατρικη Πατρας με 19276
σειρα 110η :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Επιτελους αλλος ενας...Γεια σου ρε συμφοιτητρια...:D:D:D
Πολλοί μαζευόμαστε σιγά σιγά.:D:D Να σας πω και των 2 σας πρώτη επιλογή ήταν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

afrosafros

Νεοφερμένος

Ο afrosafros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Χαλκίδα κανείς άλλος ρε παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Μπράβο!!!!!:no1: Αχ, πόσο σε ζηλεύω και εγώ ιατρική θέλω!!!!!! Αλήθεια έχεις σκεφτεί πια είδικότητα θα πάρεις?????
Ευχαριστώ πολύ :thanks:. Για ειδικότητα δεν έχω σκεφτεί ακόμα, κάτσε να βγω πρώτα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lunatic_G

Νεοφερμένος

Ο Lunatic_G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Την καλησπέρα μου σε όλα τα παιδιά!!! Διαβάζω τα μηνύματά σας και νιώθω σαν να μην πέρασε μια μέρα από τότε που έδωσα εγώ! Θερμότατα συγχαρητήρια σε όλους! Και να μην περάσατε στην πρώτη επιλογή σας, δοκιμάστε να φοιτήσετε, και ίσως σας αρέσει ακόμα περισσότερο!!!

Είμαι τριτοετής στη Νομική Αθήνας, όποιος θέλει οποιαδήποτε πληροφορία - συμβουλή - άποψη κλπ. σχετικά με τη σχολή ας μη διστάσει να μου στείλει π.μ.!!!

Και πάλι συγχαρητήρια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fok

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους όσους πέτυχαν το στόχο τους!!
Εγώ πέρασα Πληροφορική και Τηλ/νιών ΕΚΠΑ 19ος στους 153 με 18841 μόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top