[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lorinser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο lorinser αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
εγω παιδες φαρμακευτικη θεσσαλονικης. με 18971. ανυπομονω να γεμισω τις τσεπες μου με λεφτα. χαχαχα.:lol: σειρα 65/90
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zozefina

Νεοφερμένος

Η zozefina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδαγωγικο Πατρας περασα!!!!!!!!!
Και η κολλητή μου!Αρετή τη λένε,να την ψάξεις,χαχα!:D
Εγώ πέρασα Οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων στην ΑΣΟΕΕ.Με 18268.
Κανείς άλλος στην ΟΔΕ ΑΣΟΕΕ?????:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
εχω ακουσει για σας τους θεσσαλονικεις οτι δε μας θελετε εμας τους επαρχιωτες και δεν κανετε καινουριες παρεες και μενετε με τους φιλους σας απο το Λυκειο!ισχυει?!!
Αυτό η αλήθεια είναι ότι το συναντάς αρκετά συχνά σαν φαινόμενο στην Αθήνα, οπότε φαντάζομαι πως σε μικρότερο βαθμό θα υπάρχει και στη Θεσ/νίκη. Δε νομίζω πως οφείλεται στην σνομπαρία των παιδιών, απλά βρίσκονται στις πόλεις τους, έχουν τον κοινωνικό περίγυρο τους ο οποίος όπως σωστά είπες είναι παλιοί φίλοι aka τις περισσότερες φορές γείτονες. Άρα γιατί να ξεκινήσουν να στρώνουν φιλίες από το 0 με άτομα που μπορεί να μένουν 1 και 2 ώρες μακριά τους, άρα το παρείστικο αίσθημα χάνεται? Στις μικρότερες πόλεις δεν είναι έτσι πάντως σίγουρα. Όπως επίσης είναι και στο τι ανθρώπους θα πέσεις και κατά πόσο είσαι διαθετειμένος να κυνηγήσεις εσύ τους άλλους για να κάνεις έναν δικό σου κύκλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Αυτό η αλήθεια είναι ότι το συναντάς αρκετά συχνά σαν φαινόμενο στην Αθήνα, οπότε φαντάζομαι πως σε μικρότερο βαθμό θα υπάρχει και στη Θεσ/νίκη. Δε νομίζω πως οφείλεται στην σνομπαρία των παιδιών, απλά βρίσκονται στις πόλεις τους, έχουν τον κοινωνικό περίγυρο τους ο οποίος όπως σωστά είπες είναι παλιοί φίλοι aka τις περισσότερες φορές γείτονες. Άρα γιατί να ξεκινήσουν να στρώνουν φιλίες από το 0 με άτομα που μπορεί να μένουν 1 και 2 ώρες μακριά τους, άρα το παρείστικο αίσθημα χάνεται? Στις μικρότερες πόλεις δεν είναι έτσι πάντως σίγουρα. Όπως επίσης είναι και στο τι ανθρώπους θα πέσεις και κατά πόσο είσαι διαθετειμένος να κυνηγήσεις εσύ τους άλλους για να κάνεις έναν δικό σου κύκλο.


μπα στη θεσσαλονικη δεν ειναι τοσο μεγαλες οι αποστασεις...αλλα εχεις δικιο σ αυτο που λες με τον κοινωνικο περιγυρο...εγω παντως αν ερχονταν στην πολη μου παιδια θα τα βοηθουσα,να προσαρμοστουν θα τους ελεγα τα βασικα πχ που να βγαινουν κλπ!δλδ οι επαρχιωτες κανουν παρεα με αλλους επαρχιωτες?εγω προσωπικα θα το κυνηγησω πολλοι να γνωρισω νεους φιλους...δεν θα μαι μονη μου, ολοι η παρεα μου στη θεσνικη θα ειναι, απλα μ αρεσει να γνωριζω καινουριους ανθρωπους...και αλλωστε δε λενε οτι οι καλυτερες παρεες γινονται στα φοιτητικα χρονια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αρχιτεκτονική θεσσαλονίκης...22836:no1:
κι εγώ .Αρχιτεκτονική Θεσσαλονικης με 22394
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ιατρικη θεσσαλονικης με 19598!!!:P κανενασ συμφοιτητης????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Και η κολλητή μου!Αρετή τη λένε,να την ψάξεις,χαχα!:D
Εγώ πέρασα Οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων στην ΑΣΟΕΕ.Με 18268.
Κανείς άλλος στην ΟΔΕ ΑΣΟΕΕ?????:jumpy:

εγωωωω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
αληθεια??? αντε θα βρεθουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitricc

Νεοφερμένος

Ο dimitricc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
περασα HMMY EMΠ με 19313 μορια!!!!!!!:):):) yixaaaaaa:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ιατρικη θεσσαλονικης με 19598!!!:P κανενασ συμφοιτητης????


εγώ!!!! ιατρική θεσσαλονίκης με 19511 !!! σειρα 69/160
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
μαθηματικό Ιωαννίνων με 17.013 μόρια...:D
σειρά..?? χμμ... 38η! νόμιζα θα ήταν καλύτερη, καμιά 20η...!!
αλλά δεν πειράζει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
βιολογια θεσσαλονικης, 19η με 18733 μορια.. ηθελα φαρμακευτικη ρε γ**... περασε κανεις αλλος βιολ θεσ/νικη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ιατρική Θράκης με 19023!! σειρά 86ος στους 120!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

komborimon

Νεοφερμένος

Ο Στρατής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ΗΜΜΥ Ξανθης! με 18.385
τι ανοδος ηταν αυτη..?573 μορια πανω..18.239 εφτασε...!

Και γω ΔΠΘ ΗΜΜΥ με 18485 . Αντε συμφοιτητες:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
HMMY ΑΠΘ με 19215 μόρια 88ος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selina

Νεοφερμένος

Η selina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ιατρική Θράκης με 19023!! σειρά 86ος στους 120!

μπράβο ρε man, κ θυμάμαι οτι ανησυχούσες μη δεν περάσεις!! αντε καλη ιατρική πορεία και στους 2!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agxwmenh

Νεοφερμένος

Η agxwmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μαθηματικο Ηρακλειου με 15589 (15060 η βαση) ,,, και σειρα επιτυχιας 0052/0180 !

Συγχαρητηρια σε ολους παιδες...καλη φοιτητικη ζωη ευχομαι !! :))

<<Μπορει να μν περασα στο χημικο Ηρακλειου(15694 η βαση) αλλα καθε εμποδιο για καλο λενε,,μν το βαζετε κατω!>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας ΟΠΑ (βάση: 18.431) με 18.661!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top