[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Συγχαρητήρια! Μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ σε δύο χρόνια :)

By the way, είδατε πόσο πήγε η Ιατρική Αθηνών? 19476!!!
Ευχαριστώ πολύ. Στο εύχομαι...:)
btw, ναι η Ιατρική Αθήνας έφτασε στον ουρανό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τριτη φορα εδωσα και περασα ΣΝΔ-ΜΑΧΙΜΟΙ ΜΕ 16705 ΕΙΔ ΚΑΤ.ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.Καλη επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikrorani

Νεοφερμένος

Η mikrorani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
κοινωνικη ανθρωπολογια παντειου,18η!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ 19784 μόρια 1ος!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irini18

Νεοφερμένος

Η irini18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αρχιτεκτονική Θεσσαλονίκης με 22394 μορια. κανένας συμφοιτητής????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Το έχω ξανα γράψει αλλά θα το ξαναπώ: Πέρασα Ιατρική!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!




Είχα 19078 και πέρασα 43/108 στη Θράκη
μπραβοοοο! ειναι το ονειρο της ζωης μουυυ!!!!! ποπο σε ενα μαθημα να εγραφες λιγα μορια πιο κατω δν θα περνουσες ιατρικη!:jumpy: μπραβο μπραβο μπραβοοο! 19006 ηταν η θρακης ε? μπορεις να μ πεις τους βαθμους π εγραψες σε καθε μαθημαα? πληζζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VavourasLP

Νεοφερμένος

Ο VavourasLP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
φυσικο Αθήνας με 19.531! :D (σειρα 3ος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Δημοσιογραφια Παντειου με 17456...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whiteshadow

Νεοφερμένος

Ο whiteshadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων σερρες :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Το έχω ξανα γράψει αλλά θα το ξαναπώ: Πέρασα Ιατρική!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!




Είχα 19078 και πέρασα 43/108 στη Θράκη
οδοντιατρικη θεσσαλονικης το σκεφτηκες? ειναι 19069 κ την πιανεις...εγω αν ειμουν στη θεση σου θα διαλεγα οδοντιατρικη θεσσαλονικης μαλλον..αλλα αν αγαπας παρα πολυ ιατρικη κ πιστευεις πως μπορεις ν σπουδαζεις αυτο το αντικειμενο 12 χρονια...καντοοο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης ->>18724:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
καλημερα σε ολους
συγχαρητηρια για οσους περασαν,
συγχαρητηρια και για οσους κοπιασαν ασχετα με τ αποτελεσματα

ειμαι ο γιαννης
42 ετων
διαβασα μονος μου 2.5 μηνες
εβγαλα 15100
περασα 6 ος στη θεολογικη αθηνων

Συγχαρητήρια.
Και σε όλα τα υπόλοιπα παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lolek

Νεοφερμένος

Ο lolek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Οικονομικών Επιστημών ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ---->>18053

Τελικά αποφάσισες και δεν πήγες πληροφορική. Και πάλι μπράβο

Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ 19784 μόρια 1ος!!!!!!:D


Μπράβο σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antoniak

Νεοφερμένος

Η Αντωνία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
περασα Μηχανικος Ηλεκτρονικων Υπολογιστων και Πληροφορικης πατρας με 18602
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Μαζί θα είμαστε!
Νομική Αθήνας κι εγώ....19641

Παίξτε με κι εμένα.Νομική Αθήνας 19688.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παίξτε με κι εμένα.Νομική Αθήνας 19688.


Συγνώμη που επεμβαίνω στο θέμα αλλά θέλω να ζητωκραυγάσω πάλι


Γιουχουουουουουουουουοουουου
Μπράβο Ειμαρμένη!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

:P:PΦεύγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimis1990

Νεοφερμένος

Ο mimis1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Kοινωνικη Διοικηση Κομοτηνη κανεις????Εγω με 14.315////
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!..evaki..!!!

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ξαναρωτώ..! Βιολογία Θεσσαλονίκης κανείς.....?? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
πατρα στο νηπαιγωγων με 17661..αλλα θα παρω μεταγραφη για αθηνα....
ανεβηκε κ το παιδαγωγικο πυ ηθελα...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lordos131

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μαθηματικο Ιωαννινων με 17335 (Σειρα 14). Θεσ/νικη ηθελα, αλλα παραανεβηκε (581 μορια) και την εχασα για 75. :(
Χαρη στους τριτεκνους, ελπιζω να παρω μεταγραφη στην πολη μου. Συγχαρητηρια σε ολους!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top