[2009] Σε ποια σχολή περάσατε και με πόσα μόρια;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
:D Η Λογοθεραπεια ειναι τει και τον πρωτο χρονο τα ατομα που παιρνανε χωριζονται αναλογα με την σειρα τους σε εξαμηνα.. Εγω οπως ειδες μπηκα απο τους τελευταιους και ετσι παω στο β εξαμηνο που ξεκινα τελος Φεβρουαριου....:'(

BAM BAM και εγω β εξαμηνο περασα αλλα μαιευτικη θεσσαλονικης!!! δεν εισαι η μονη!!:P:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης ----> 19.280 Που βλέπω με ποια σειρά πέρασα στη σχολή;

EDIT: 68ος πέρασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης ----> 19.280 Που βλέπω με ποια σειρά πέρασα στη σχολή;

https://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php

Θα βάλεις τα στοιχεία σου και η Σειρά είναι εκεί που λέει Σειρά επιτυχίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ΣΣΑΣ ψυχολογία με 19332 μόρια
βάση:19256
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Αγρονομων Και Τοπογραφων ΕΜΠ με 18954

Μπηκα 6η!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
BAM BAM και εγω β εξαμηνο περασα αλλα μαιευτικη θεσσαλονικης!!! δεν εισαι η μονη!!:P:bye:
Συγχαρητηρια γλυκεια μου για την σχολη σου..! :D
Απλα εγω ηθελα να φυγω πολυ νωριτερα απο το χωριο μου... Τι θα κανω μεχρι τοτε?...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krysta

Νεοφερμένος

Η krysta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Zangetsu18

Νεοφερμένος

Ο Zangetsu18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
αστυφηλακον γενικη σειρα--->15506 :)
και ευχαριστω πραγματικα ολο το φορουμ για τησ πληροφοριεσ που εδωσε που πραγματικα ηταν και εγκυρεσ και σωστεσ και χρησημεσ :thanks:

Υ.Γ αν ξερει καπιοσ τι κανω τςρα για την αστυνομια καπιοσ αστυνομικοσ πχ ασ μου στειλη ενα μαιλ στο :kostas147258@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eutuxia

Νεοφερμένος

Η Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αγγλική φιλολογία Θεσ/κης:Dμε 22270(με τα αγγλικά εννοείται XD) και σειρά 29η..Παίρνουμε επιχορήγηση για pc ε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g3orgi0

Νεοφερμένος

Ο g3orgi0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ναυτιλιακων Σπουδων Πειραια με 18088 και με σειρα επιτυχιας 0061!!!!:D
ελα ρε...και γω ναυτιλιακα:jumpy:με 18.600...18ος στη σειρα..να τα πουμε αν ειναι...θα χρειαστουμε παρεες στο χαος που προκειτε να ακολουθησει ..ειδικα πρωτη μερα στο πανεπιστημιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εγω περασα πολιτικης επιστημης και διεθνων σχεσεων κορινθου με 10%
ειχα 18.446 μορια, η βαση ηταν 18.401
σειρα επιτυχιας 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ειμαι εγω απο καρδιτσα και η πολη ειναι χαλια:jumpy::jumpy:

Απο Καρδιτσα;Και γω... Σε ποιο λυκειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kondar

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εδινα 2η φορα...Την 1η φορα(το 2008) περασα μοριακη βιολογια και γενετικη.Φετος περασα φαρμακευτικη Πατρας(ειχα 18.884 μορια) και με σειρα 73ος στους 117.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω περασα χημικο θεσσαλονικης με 17501..κανας συναδελφος υπαρχει εδω μεσα ρε παιδια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Το έχω ξανα γράψει αλλά θα το ξαναπώ: Πέρασα Ιατρική!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!




Είχα 19078 και πέρασα 43/108 στη Θράκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smaroula

Νεοφερμένος

Ο smaroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας. Συγχαρήτήρια σε όλους τους επιτυχόντες. Η αδελφή μου περνάει στο τμήμα ειδικής αγωγής στο Βόλο με 18500 μόρια. Περνάει κάποιος/α άλλος στο ίδιο τμήμα?
Επίσης πέρασε 2η. Ξέρετε αν δικαιούται κάποια υποτροφία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

freestylemachine

Νεοφερμένος

Ο freestylemachine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μηχανολογων μηχανικων ΕΜΠ με 19250 μορια :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Το έχω ξανα γράψει αλλά θα το ξαναπώ: Πέρασα Ιατρική!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! !!!!!!!




Είχα 19078 και πέρασα 43/108 στη Θράκη

Συγχαρητήρια! Μακάρι να τα καταφέρω κι εγώ σε δύο χρόνια :)

By the way, είδατε πόσο πήγε η Ιατρική Αθηνών? 19476!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

australlian

Νεοφερμένος

Ο chris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τελικά πέρασα στην Αξιωματικών Νοσηλευτών.... βέβαια με την 2η . πέρυσι είχα περάσει στην μοριακή βιολογία :jumpy::jumpy::jumpy::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top